Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no dla mnie to ewidentnie wynikało z trailera, że wayne był obecny w metropolis podczas walki z zodem więc z pierwszej ręki widział do czego zdolny jest s i między innym dlatego ma z nim kosę. mam tylko nadzieję, że snyder jakoś to zgrabnie rozwiąże i po solidnym, efektownym praniu się po mordach przerywanego wymianą zdań dojdą do jakiegoś konsensusu i rozejdą się we względnym pokoju.

Odnośnik do komentarza

kurde ja wiem że każdy joker wyglądał inaczej w każdym filmie (z czego nikilson i ledger fajnie)

maxresdefault.jpg

 

 

i zapewne teraz też chcieli zmienic troche design, ale kurde to wygląda słabo, i nawet nie mowie o aktorze ale makeup bardzo mało jokerowy, serio bardziej jak marlin manson. ledwo co jakaś słaba szminka, nawet nie ma blizn na twarzy

suicide-squad.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a był w jakimś podobny do wersji leto?

 

 

 

btw co do rozmowy o aktorze to już za pozno, przynajmniej na ten film, ale dziwne że nie wzieli kogoś kto z wyglądau wydaje sie idaelnym kandydatem - willem dafoe

57608e73f76d591262103c34a24c3072.jpg

aObj2DN_700b_v1.jpg

 

w większości komiksów joker ma spiczasnty nos podobny do defoe, nie wspominam nawet o szaleńczym wyraźie twarzy  i uśmiechu

300px-Bolland_Joker.jpg

 

pewnie go nie wzieli bo grał spidermanie :/

 

 

 

btw to też fajny koncept jokera

ea05b101e06725adc4a317f43b75e57d.jpg

Odnośnik do komentarza

no może ciut podobny.. ale kurde leto wygląda bardziej jak mała dziewczynka która sie dorwała do szminki mamy i sie wysmarowała starając sie zrobić makijaż

 

na trailerze ten króki urywek wydaje sie że joker może nieźle grać, ale ta fota leto co dałem wyżej  - jakos mi to zupelnie nie wygląda na jokera

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...