Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wróciłem niedawno jakieś 2h temu z seansu.

Nie wiem dla kogo ten film był robiony - dla fanów DC?Nie,bo zobaczyłem jedynie zlepek scen - totalny chaos.Lex czy tam Alexander tak niemiłosiernie mnie w(pipi)iał i żenował,że szkoda pisać.

Ok,to może dla przeciętnego zjadacza chleba,który ma nadzieję obejrzeć dobre kino akcji? Nope - byłem z dwoma kumplami,którzy o DC wiedzą tyle co ja o pilotażu awionetki i w połowie filmu przysypiali.Na koniec pytanie - "kim była ta laska co razem z nimi walczyła z tym doomsdayem?" Gdybym nie znał uniwersum,tez nie miałbym zielonego pojęcia.

TL;DR

Gó.wno obes.rane,nie polecam. 3/10

Zawiodłem się srogo.

Odnośnik do komentarza

Ok po namyśle daje 8=

 

Ok, po przemyśleniu i zastanowieniu się.

 

 

 

 

Hmm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednak bawiłem się dobrze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8=/10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nom, podtrzymam.

Odnośnik do komentarza

i weź kibicuj temu supermanowi. mruk je,bany, tylko burka i chrząka, każdemu grozi śmiercią, ludzi rozsmarowuje po ścianach, no słabo. 

 

do znawców, fanów supermana: który obraz tego bohatera jest dla was gorszy:

 

a)mruk i idiota z MoS/BvS

b)marionetka, służbista z TDKR

 

Staram się zrozumieć w końcu czym jest superman i jestem na to chyba za głupi. Ktoś powie, że superman to Superman All-Star, ale czy Superman ścigajacy się z Posejdonem o względy Louis Lane i latający na wycieczki z super psiakiem - czy to jest superman?

 

Kim jest superman? Jakiego supermana chcecie widzieć w blockbusterach?

 

W obecnych czasach nikogo nie obchodzi prawdziwy Superman, czyli ten najbardziej dobry z dobrych. Dla współczesnej widowni, gdyby przenieść Kalela z komiksów, to bohater byłby nudny, jednowymiarowy i plastikowy.

 

Dostałem komiksowe łubudu z Supermanem i jestem zadowolony.  

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z kina (BvS) i w sumie nie rozumiem do końca takiego zjechania w mediach tego filmu. Po pierwszych minutach wiedziałem już, że montaż nie zawodzi. Wszystko ładnie przedstawione, pełna akcja, a potem zwolnienie. Fakt, film miał w sobie ogrom patosu, ale uważam że nadało to mu takiego innego charakteru. Widać, że próbowali zrobić z Lex'a nowego Jokera i cóż.. kompletnie to nie wyszło. Eisenberg całkowicie z(pipi)ał swoją rolę i może dlatego film jest odbierany tak źle przez wielu widzów :/ Nadal nie wiem dlaczego odrzucili angaż Aaron'a Paul'a ;/ 

 

Film pod względem technicznym to najwyższa liga, pod względem gry aktorskiej cóż muszę to napisać - AFFLECK ZAGRAŁ NAJLEPIEJ Z CAŁEJ OBSADY :O Serio zobaczyłbym nowego batmana granego właśnie przez Bena. Co do samego Batka, to widać iż nowy film będzie miał dużo wspólnego z człowiekiem zagadką (wiele teaserów w filmie jak np. zbroja pokryta sloganem "dałeś się nabrać nietoperku" etc.). 

 

Drugim minusem BvS jest chaos. Nie wiem co chcieli zrobić, ale wiele scen to takie lekkie "zlepki" jakby wycięli 40% filmu, a potem to zlepiali na kolanie aby jakoś to wyglądało.

 

Do tych, którzy oglądali

 

 

Czy Supek naprawdę zaliczył zgona?

 

 

Odnośnik do komentarza

nie

 

 

w ostatniej sekundzie grudki ziemi na trumnie się podniosły

 

 

zresztą zaraz Liga Sprawiedliwych, także wiesz.

 

 

 

 (wiele teaserów w filmie jak np. zbroja pokryta sloganem "dałeś się nabrać nietoperku" etc.)

 

?

 

 

To joker napisał po tym, jak zabił Robina

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że przynajmniej większość z was kojarzy Kevina Smitha (reżyser Clerks, Chasing Amy, Mallrats itp). Koleś przyjaźni się z Affleckiem, jeden z najbardziej znanych fanów DC i ulubieniec tłumów. Wyreżyserował również jeden odcinek serialu Flash.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=uhvBVDPN7OM

 

 

 

...

 

 

:reggie:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bawiłem się świetnie na seansie. Kupuję tę całą powagę na którą narzeka pół internetu, nie wszędzie muszą być powciskane żarciki i lekkie dialogi jak w filmach Marvela. Naprawdę jestem ciekaw jak to dalej będzie wyglądało.

 

Ben Affleck i Gal Gadot okazali się być strzałem w dychę. Sporo mocnych scen, wywołujących sporo emocji.

Doczepić można się że film jest trochę poszarpany, no i ta Lois Lane ehh..

 

Ale było warto czekać. 8,5/10

Odnośnik do komentarza

po seansie, o dziwo nawet mi sie podobal i az takiego hejtu nie rozumiem, dalbym hmm z 7/10 i na pewno film podobal mi sie bardziej niz MoS

 

potwierdzilo sie tez to co pisalem tu juz przed premiera, a masorz tak bardzo nie chcial mi uwierzyc - za duzo watkow, ta pierwsza polowa filmu wyglada czasem przekomicznie, jak jakies telenowele z tv, 2min sceny w jakims miejscu globu i pyk szybko jestesmy gdzie indiej, i pyk znowu gdzie indziej i pyk znowu gada ktos gdzie indziej - przez co dosc mocno rozmazany jest obraz calosci, idzie go bez problemu zrozumiec ale osoba nie znajaca uniwersum bedzie miala metlik, kto to ten lub tamten, czemu ten ma motywacje by robic to, a tamten to itp

 

sceny wszelakich walk i potyczek i muza rewelacyjne

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ale niech on będzie mroczny, ja pier,dole przecież to jest w końcu DC, kolejne zeszyty o nietoperzu ścigają się ze sobą w kategorii "o jak mrocznie". i to jest w porządku, ludzie to kupują, ja to kupuje. 

 

co innego robienie ku,rwy z podstawowych zasad logiki towarzyszących tworzeniu dzieła, jakim jest film. to jest nie do przełknięcia. marvel tych błędów nie popełnia, DS niestety drugi raz to robi, tyle, że tym razem trochę mocniej niż poprzednio.

 

kolorowe/czarno białe/poważne/pełne śmiechu - kogo to obchodzi? to nie stanowi o jakości takich filmów.

 

można jechać po marvelu, ale przynajmniej marvel podchodzi do tworzenia bajeczek dla grubasów PROFESJONALNIE. wiecie jak w marvelu budowano fundamementy pod gów,nofilm z milionem bohaterów? 4 czy tam 5 mniejszymi filmami.

 

jak dc buduje fundamenty? prezentacją w powerpoincie odpaloną na komputerze batmana. tyle.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie szukam za dużej logiki w filmie o gościu, który zakłada okulary i nikt go nie może już poznać  :reggie:  Po fali hejtu nie nastawiłem się na nic dobrego i się pozytywnie zaskoczyłem. Batman na bardzo duży plus (fajnie jakby zrobili osobny film), jedynie co mnie bawiło to GPS Supermana na Lois Lane i rozmowa w górach  :facepalmz:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z kina (BvS) i w sumie nie rozumiem do końca takiego zjechania w mediach tego filmu. Po pierwszych minutach wiedziałem już, że montaż nie zawodzi. Wszystko ładnie przedstawione, pełna akcja, a potem zwolnienie. Fakt, film miał w sobie ogrom patosu, ale uważam że nadało to mu takiego innego charakteru. Widać, że próbowali zrobić z Lex'a nowego Jokera i cóż.. kompletnie to nie wyszło. Eisenberg całkowicie z(pipi)ał swoją rolę i może dlatego film jest odbierany tak źle przez wielu widzów :/ Nadal nie wiem dlaczego odrzucili angaż Aaron'a Paul'a ;/ 

 

Film pod względem technicznym to najwyższa liga, pod względem gry aktorskiej cóż muszę to napisać - AFFLECK ZAGRAŁ NAJLEPIEJ Z CAŁEJ OBSADY :o Serio zobaczyłbym nowego batmana granego właśnie przez Bena. Co do samego Batka, to widać iż nowy film będzie miał dużo wspólnego z człowiekiem zagadką (wiele teaserów w filmie jak np. zbroja pokryta sloganem "dałeś się nabrać nietoperku" etc.). 

 

Drugim minusem BvS jest chaos. Nie wiem co chcieli zrobić, ale wiele scen to takie lekkie "zlepki" jakby wycięli 40% filmu, a potem to zlepiali na kolanie aby jakoś to wyglądało.

 

Do tych, którzy oglądali

 

 

Czy Supek naprawdę zaliczył zgona?

 

 

 

 

Dokładnie, dla mnie film na 8, dużo fajny nawiązań do komiksów z nietoperzem w roli głównej dizajn żywcem przeniesiony z  dark knigt returns, Affleck jak Batman strzał w 10 na początku trochę marudziłem ale im dalej w las tym z minuty na minutę było co raz lepiej, sam patent, że głos Batmana pomagał mu osiągnąć syntezator mowy anie głupkowate udawanie zasługuje na duży plus, Superman OK WonderWoman na KOZAKU ! Mi również podobało się poważne podejście do tematu i brak żałosnego humoru wyszło im tylko na plus, ja tam osobiście ten cały chaos na ekranie i to jak sceny były montowane raz to raz tamto ogarnąłem bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...