Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

A jak ktoś liczył na dobry film? Na to też masz jakieś przerysowane do granic możliwości rozwiązanie?

Nie wiem co innego ma być dobre w filmie o facetach w rajtuzach. Jak Nolan nagrał Batmana to krzyki, że za dużo "realizmu", jak nagrał Snyder to, że za dużo bajki. W takich filmach albo będzie przegięcie w jedną albo w drugą stronę. Polecam Lego Batmana, który wejdzie w 2017. Wtedy nikt nie będzie się czepiał durnot, które mają być durne, bo bez nich nie byłoby sensu kręcić filmu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja piernicze. Takiego szrotu się  nie spodziewałem . Takiego pięknego syfu ofiary przemysłu filmowego. MoS mnie wkutwił  ale to co robi BvS , to jakiś  next  level. Wyjaśnijmy  sobie jedno Afleck jest  najlepszym batmanem i chciałbym aby dostał lepszy script. No i  jakieś 70% scen walki było  zrobione porządnie(czasem CGI raziło po oczach)  Alfred  był ok ale trudno  spieprzyć lokaja . Reszta?  Nie mam pojęcia jak oni to pisali fabuła  to syf . Ktoś czytał ten scenariusz? Czy ktoś  po prostu  obejrzał topkę scen z komiksów  na YT  i z tego sklecił film?

 

Jak można było tak spieprzyć Lexa Luthora?  Przepraszam Lexa Jr gdzie Jr jest chyba skrótem od Jokera. Supcio to też chodzacy psychopata a nie wydaje mi się aby to Kent miał straszyć ludzi.  No i strasznie irytująca Lois  Trzeba było ją wcisnać bo wiecie.. to taka  ważna postać . WonderWoman nie oceniam  bo było jej za mało. Najbardziej  mnie smieszą wywiady Snydera gdzie  broni swoich  porąbanych pomysłów  i tłumaczy się ,że  to my nie rozumiemy tych postaci.

 

I tak nie mam nic przeciwko mroczniejszemu  podejściu do komiksowych postaci ale uwaga robionemu z głową .

 

PS czy tylko mi sie wydaje  ,że ścieżka dzwiękowa  jest skopana?

 

 

PS2 Ten Suicide Squad wygląda zachęcająco  ale nie napalam się bo DC

Odnośnik do komentarza

Solowy Batman kręcony przez Afflecka potwierdzony.

 

Ben Affleck will direct and star in a new "standalone" Batman movie, Warner Bros. CEO Kevin Tsujihara announced at this year's CinemaCon. Tsujihara said first that the company was "working with" Affleck on the upcoming movie, but his involvement as director was later confirmed by a press release from Warner Bros. Reports last year indicated that Affleck — fresh off his first attempt at Bruce Wayne in Batman v Superman — would also direct and co-write a solo Batman picture with help from DC Comics' chief creative mind, Geoff Johns.

 

No details were given on production schedule, but a new Batman could be one of the two as-yet untitled DC movies already given a release date, slotted in around Wonder Woman, Aquaman, two Justice League films, and others as the company plans the expansion of its cinematic universe — if so, expect the Batfleck to return on either October 5th, 2018, or November 1st, 2019. After the dreary Batman v Superman drew criticism for director Zack Snyder, Affleck could be a step in the right direction for DC fans, having already proved himself more than capable behind the camera — the Batman actor's Argo won the Oscar for best picture in 2012.

Odnośnik do komentarza

BvS - jaki ten film jest nudny. Rzadko mi się zdarza prawie usnąć w kinie, a przez BvS ledwo przebrnąłem. MoS był ultra nudny - jedyny film jaki mogę sobie przypomnieć na jakim zasnąłem w kinie. Ogólnie to dla mnie ten film to zlepek kilku teledysków - w skrócie:

 

-walka BvS, trochę krótka i bez znaczenia dla historii, co jest dziwne bo film miał być o konflikcie dwóch Panów, a tak na prawdę całą walkę pokazali w trailerach;

- Batman i ratowanie Marty, mega i takiego Batka bym chciał zobaczyć w pełnej wersji;

- finałowa potyczka i WW, też nieźle;

 

Te teledyski połączyła nudna opowieść,

gdzie tu konflikt, z filmu w ogóle nie wynika dlaczego oni mieliby się chcieć pozabijać.

Snyder nie potrafi chyba zrobić dobrej fabuły ale za to kręci miłe dla oka teledyski z fajną muzą ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...