Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

(pipi) JA (pipi)E, SŁUCHAM TEJ AUDYCJI DO (pipi)ANY TYDZIEŃ I (pipi) JEDEN PRZEGAPIŁEM JAK BYŁ (pipi) KONKURS. (pipi)

 

Gratulację :)

No tak to już jest Kalel. To jak w bajce o smoku i Szewczku: czasem musisz kogoś wielkiego w dupe kopnąć żeby los się do ciebie uśmiechnął (czy jakoś tak).

Ja też raz w życiu coś wygrałem i był to Green Lantern na dvd także tego, no...  :reggie:

Odnośnik do komentarza

Źle się dzieje w obozie DC/WB. Po "sukcesie" BvS reżyserzy kolejnych produkcji dochodzą do wniosku, że umiejętne wykreowanie filmu o gościach w trykotach to nie jest taka prosta bajka. I tak reżyser/scenarzysta Seth Grahame-Smith z prędkością pioruna uciekł ze stołka ekranizacji Flasha (jeszcze nie potwierdzone przez DC/WB), a chodzą też słuchy, że James Wan ma zamiar odpłynąć w nieznane ze stołka reżysera filmu Aquaman.

Ale jakoś płaczu nie ma. pierwszy ma na koncie średniaki, a drugi horrory i ostatnio Furious Seven.

Odnośnik do komentarza

Rozwinę plotki.

 

WB nie jest zadowolone z planów Snydera. Koleś chciał żeby m.in. anulowano Cyborga i dać go jako pomagiera do Flasha, czemu sprzeciwił się reżyser. Studio nie jest również zadowolone z tego jak ma wyglądać JL p.1. Co więcej, kierownictwo nad filmami JL ma paść w dłonie... George Millera który jest teraz producentem JL p1 i p2. Studio jest zadowolone z tego jak zapowiada się Aquaman i stoją przed wyborem - Snyder (który ma swoje za skórą) czy Wan i inni.

 

To tak po krótce. Czekam na wywalenie Snydera 

Odnośnik do komentarza

Albo niech wreszcie zaczną robić DOBRE scenariusze, bo Snyder pokazał, że oprócz scen akcji potrafi też zrobić dobry film.

 

Mnie szczerze mówiąc trochę zaczyna obrzydzać całe to DC Extended Universe. No ale Suicide Squad zapowiada się bardzo fajnie i Wonder Woman również.

Moim zdaniem Cyborg chyba też lepiej jakby skończył jako pachoł Flasha a zamiast niego np zrobić dużo szybciej Green Lantern Corps bo czekać do 2020 to :reggie:

 

Farmer spoko :cool::lapka:

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Nie chce być źle zrozumiany, podobał mi się BvS jednak nie uważam go za ósmy cud świata, od film na 6. Problem jest niestety taki że od 2008 r. tj. Iron Mana 1 i The Dark Knighta filmy komiksowe nie przeszły jakiejś rewolucji. Jedyną "jaskółką" był Winter Soldier no i (tak mi się wydaje) Suicide Squad.

 

Problem jest taki że BvS zginął na stole montażowy, i gdzieś tak wśród klisz i nożyczek, czai się dobra historia. Tylko że pan Zack i studio to z(pipi)ało. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za scenariusz od Justice League odpowiada znowu Chris Terrio. No ale jego zatrudnili żeby przepisał masę materiału od Goyera, więc może na spokojnie napisał coś dobrego. Może.

Oby tylko nie zrobili z tego znowu bałaganu jaki panuje w BvS.

No i Super Seven bez siódmego członka to jakieś kpiny.

Odnośnik do komentarza

Nie chce być źle zrozumiany, podobał mi się BvS jednak nie uważam go za ósmy cud świata, od film na 6. Problem jest niestety taki że od 2008 r. tj. Iron Mana 1 i The Dark Knighta filmy komiksowe nie przeszły jakiejś rewolucji. Jedyną "jaskółką" był Winter Soldier no i (tak mi się wydaje) Suicide Squad.

 

Problem jest taki że BvS zginął na stole montażowy, i gdzieś tak wśród klisz i nożyczek, czai się dobra historia. Tylko że pan Zack i studio to z(pipi)ało. 

 

Dokładnie (tyle, że 7+). Gdzieś ten zalążek geniuszu się chowa ale nie bardzo chce wyjść. Co do Millera i Green Lantern Corps. to wg niejakiego Umberto Gonzalesa G. Miller rozważa wyreżyserowanie Zielonych Latarni choć to spora plotka jak na razie. I co ciekawe kiedyś gdzieś przeczytałem, że obraz może zawierać kilku ziemskich Lanternów. Mad Max in Space! Jeśli Mark Strong wróci jako Sinestro już jestem kupiony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Idzie nowe, a wszystko to dzięki przyjęciu BvS oraz opinii krytyków:

 

-Na wzór "Marvel Studios", WB powołało "DC Films" czyli pod-studio odpowiedzialne za filmy ze stajni "DC"

 

-Nadzór i kuratela nad filmami DC zostaje przekazana w ręce Geoffa Johnsa (człowieka za kulisami sukcesów "Arroweverse" oraz scenarzystę komiksowego który pomaga Affleckowi nad Batmanem)

 

-Na drugim tronie filmowego uniwersum zasiądzie osoba odpowiedzialna za kontakt z głównym studiem i ,najprawdopodobniej, samym Affleckiem (który jest trochę szarą eminencją w DC Films). Jon Berg zajmie się produkcją filmów i współpracował już z Benem przy jego poprzednich filmach. 

 

-Studio jest ponoć zachwycone Suicide Squad na tyle że rozważa spin-off z częścią żeńskiej obsady DC. Mają w nim grać Margot Robbie jako Harley, zespół Birds of Prey oraz Poison Ivy.

 

Ja się cieszę 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

o jezu wracam po seansie batman v superman. widze, że w temacie wypunktowali glupoty i plusy filmu, ale dodam od siebie:
Ten patos tam gdzie go nie potrzeba, slow motion tam gdzie go nie potrzeba, te bzdury w scenariuszu pokroju akcji z dzidą, moja mama to martha, aktorzy jak pani kongresem po wylewie, lois z zespołem dałna, luthor (on byl najgorszy). Odnoszę wrażenie, że ludzie zarządzający produkcją tam nieźle popłynęli i nie wiedzieli jak połączyć te wszystkie wątki ze sobą w jeden film i wyszło takie nie wiadomo co. pod względem wizualiów no to film jest śliczny efekty rozpyerdalania budynków czy eksplozje energii genialne (aczkolwiek te cgi supka wonder woman i batka gdy byli w ruchu/ dynamicznej walce troche dziwnie było) batman super, wonderwomen ok, supek nijaki reszte zaorać na czele z luthorem i zółwiem ninja. Ogólnie chaos totalny, film porżnięty i gdybym nie zainteresował się/czytał komiksów to bym woogle nie ogarnął takich rzeczy jak reakcja supka na efekt atomówki czy akcja z wizytą wiadomo kogo w scenie wizji/snu batka. Podobne wrażenie miałem jak w avendżersach 2 gdy Thor poszedł sobie podchlapać wora i dostał wizji. Film za długi, można było olać sceny w slo-mo albo rozbic go na dwa filmy, a wyszło jak zwykle. słabo/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...