Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Obejrzałem i z tych 30 minut można było dać max 10. Reszta to jakiś kał i dramaty

mamuśki, która straciła synka bo Superchuop nie najlepiej się zachował.

 

Jena Malone

nie gra Barbary Gordon

i jest dosłownie w dwóch scenach o łącznym czasie antenowym pewnie 30 sekund.

Za to jest zgodnie z komiksami wyjaśnione, czemu Supek nie widział tej bomby - ołów.

Zabieram plusa i zostaje

 

6/10

Odnośnik do komentarza

Dobry filmik z kill count'em może Batmanowi poprostu doopa pękła przez Supermana? Widać widocznie na filmie, że tylko szuka wymówki by go unicestwić, nawet Alfred był temu przeciwny i starał mu się to jakoś wyperswadować.

Wiele zostało tutaj już napisane ja pozytywnie od siebie dodam, że od razu oglądnąłem wersje full czyli ponad 3h filmu i poprzez rozmach produkcji nie nudziłem się ani przez chwile.

Ben Affleck i Henry Cavill tak dostarczyli Batmana i Supermana, że chyba się już lepiej zagrać nie da. Szczególnie tak trudną prze kolorowaną postać Supermana by wypadła w ówczesnych czasach wiarygodnie.

Fabuła no jak zwykle, ale bądźmy szczerzy dobrą fabułę szukajmy w serialach.

Efekty specjalne i walka dostarczone ze szczęko opadem u widza. Czuć było power w ruchach bohaterów szczególnie Supermana, aż myślałem że mi subwoofer odleci.

Po całej fali ogólnej krytyki oczekiwałem filmu na którym ziewnę i poprzez to zostałem wgnieciony w fotel. Polecam.

Edytowane przez Zetta
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak Killer Shark to razem z Killer Frost. Wyrzucić Zapałkę i Winnetou w dwójce i gra.

Co do Jokera to jestem zatwardziałym konserwatystą w tej sprawie. Może gadać jak Joker, ruszać się jak Joker nawet śmiać się jak Joker ale to nic nie zmienia. Bo wygląda jak Marilyn Manson. 

Jak kiedyś zobrazują porządnie Dark Knight Returns to chciałbym Marka Hamilla w roli Klauna. To byłoby ukoronowanie jego wkładu w tą postać. Wtedy starego Bruce'a mógłby zagrać Stephen Lang :banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

A jak wygląda Joker?

 

Jak Ledger? Jak Nicolson? Jak z serialu z lat 60'? Jak z TAS? Jak z gier Arkham? Jak jeden z 12345 wyglądów komiksowych(ktory?)? Stary jest? Młody? W średnim wieku? Jaki penis?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No niestety, chociaż już widać, że aktorsko będzie co najmniej w porządku, tak designu nie da się w żaden sposób obronić. Joker i tatuaże, jeszcze kur/wa na twarzy, to jest najgorsze możliwe połączenie. Poza tym mogli go trochę postarzyć, bo wygląda jak członek zombie boysbandu

 

Nie tędy droga

 

Screen%20Shot%202013-10-03%20at%2010.23.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...