Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

 

w życiu nie przeczytałem żadnego komiksu o myszce miki, ZAWSZE pomijałem je w gigantach.

 

 

 

 

 

 

a nie przepraszam, parodię hobbita czytałem, no ale tam była cała ekipa z donaldem na czele

Crossovery był zarąbiste. Pamiętam jak kiedyś przedstawiali pojedyncze historie z kulami mocy (jak Infinity Stones) by potem połączyć to w mocarny crossover. Protoplasta marvelowskiego cinematic universe.
Pamiętasz jak to się nazywa? Chętnie bym przeczytał.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cały arc nosił tytuł "Millenium Orb" i był wydany z okazji roku 2000. Historia zaczyna się kiedy równolegle Donald i Miki wchodzą w posiadanie dziwnych, kamiennych kul, które z niewyjaśnionych powodów bez przerwy lgną do nich. Jak się później okazuje nie bez powodu, a sama historia sięga 1000 lat wstecz i tylko duet bohaterów może powstrzymać pradawne zło, które właśnie się zbudziło...

Tu masz rozpiskę zeszytów. Daj znać jakbyś znalazł bo też chętnie bym sobie przypomniał

https://coa.inducks.org/subseries.php?c=Millennium+Orb

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja po obejrzeniu tego filmu  też  mam mieszane  uczucia . Film  skopał  montaż  i próba zrobienia z niego  drugiego deadpoola czy  Guardiansów. Szkoda ,że całkiem  udaną pierwszą  połowę filmu kładzie  tragiczna druga część filmu.  SSQUAD zyskałby  na poprzedzającej go nowej trylogii batmana a tak  wyszedł potworek. Jak dla mnie idealna  wyszła  Amanda - suczysko  na jakie czekałem. Deadshot też był ok  tak jak i Harley Queen. Joker był inny , czekam na pojedynek jego z Batkiem. Afleck utwierdził mnie ,że jest  najlepszym batmanem. Reszta ekipy  też nie robiła złego wrażenia z wyjątkiem głównych złych. Oni byli tragiczni. Mały kroczek do przodu DC  mały kroczek 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem i bawiłem się nawet nieźle. Co prawda wiele tu nie zagrało. Fabuła jest strasznie denna, montaż scen kuleje, no i kilka razy czułem się jakbym oglądał teledysk a nie film. No a do tego niektóre z postaci zaprezentowano słabo. Katana wrzucona chyba tylko po to aby było więcej bohaterów, Killer Croc tylko ciągle coś mruczy i z gołą klatą wygląda komicznie, Slipknot, o nim nawet nie ma co mówić. Deadshot całkiem ok, ale szkoda że zrobili z niego takiego Robin Hooda, odbija mi się ten motyw niestrawnością. El Diablo za to typowy pokutnik, ale ujdzie.
Reszta postaci wypada na plus, Amanda Weller prawdziwa zimna suka, Joker naprawdę ok i mogło by być go o wiele więcej (szczególnie patrząc na te sceny które wyleciały), no i Harley Quinn która wypadła tu najlepiej ze wszystkich.
Ogólnie jednak strasznie niewykorzystany potencjał na naprawdę mocarny film.

 

6/10 (z sentymentu do uniwersum DC)

Odnośnik do komentarza

Spodziewalem sie mizerii na miare BvS ale nie az tak wielkiej parujacej kupy gow.na

 

Ogolnie wyglada to jak zlepek losowych scen pisanych na podstawie scenariusza szkolnego przedstawienia ktore ktos podrzucil do gory i naje.bany podlozyl dialogi. Szkoda cos wiecej pisac. Niesamowite ze musial miec miejsce moment gdzie kolesie z WB w garniturkach to obejrzeli i powiedzieli - 'tak, to jest ok film, puszczamy do kin'

 

Nie no naprawde nie ma o czym pisac

 

Szkoda bo Deadshot i Harley byli ok. Ale ta reszta? Typ z bumerangiem, czlowiek-burrito i japonska niemowa (wtf, kto to kur.wa byl i po co). A no i fan polskiego reggae wprowadzony tylko po to zeby usmiercic go 5 min pozniej. Wszystko to dowodzone przez whoopie goldberg i chorazego torpede

 

xDDDD

 

Nie wierze w ten film, musial byc grany jakis przegrany zaklad

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

Czyli czarny strój z rezurekcji. Niech włosy zapuszcza lepiej.

Niedawno widziałem gdzieś fotkę Cavila w stroju eSa, właśnie z długimi włosami. W tle stała Wonder Woman (Gadotka) i ponoć była to fotka z planu JL. Jutro poszukam i jak znajdę, to wstawię. Muszę sobie tylko przypomnieć, gdzie to widziałem :-/
Ta fota to fake.

2GPnIsPl.jpg

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem SS. Po opiniach i recenzjach spodziewałem się mega szmiry. Na szczęscie nie było AŻ tak źle i dostałem tylko szmirę. Myslę, ze powinni wyciąć conajmniej pół godziny rozkmin i zastąpić je akcją. Co mi po dramaturgii i osobistych upadkach postaci skoro nie czuję z nimi (pipi)A ŻADNEJ WIĘZI!?!?!? Drętwe dialogi, nierzadko czerstwe, infantylne i naiwne. Scena przy barze wbiła gwóźdź do trumny. Jesli chodzi o samą realizację. Po co na samym początku wlepiali co chwila jakies stare przeboje? Czułem się jakbym oglądał "lody na patyku". Nie wiem może gdybym włączył sobie loop "bohemian rhapsody" przez cały film to cały obraz zyskałby w moich oczach...

 

A teraz IMO najlepsze

 

Komando foki z dziesięciu metrów wpierdalają tony srutów w glutozombich. Ci oczywiscie nic sobie z tego nie robią po czym nasi dzielni samobójcy zaczynbają ich rozpierdalać pojedynczymi strzałami w glutogłowy, roztrzaskują ich kijami bejsbolowymi i tną katanami i bumerangiem. Dafuk. I jeszcze te nieszczęsne sceny z Jokerem. Na co to komu. Leto wypadł fajnie ale liczę, że dobrze wypadnie w Batmanie. Tutaj sceny z jego udziałem były po prostu głupie (nijak się to kupy nie trzymało)

 

 

Tak jak inni pisali film lepszy od BvS. 4/10 myslałem, że zaziewam się na smierć. Dobrze, że wziąłem fakturę. Dostanę zwrot kasy za bilety :pope:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...