Skocz do zawartości

Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chodziło mi raczej o to, że przesadzone=odważne. Ja się z tym zgadzam, że Kendrick jest dziś wyjątkowy, odbiega od reszty, ja go szanuję. Ostatnią płytę znam, jak resztę twórczości, Untitled Unmastered też znam. Ja przesłu(pipi)ę wszystko, co nowe, nie tylko jego, po prostu. Bardziej odsłu(pipi)ę, żeby sprawdzić, bo poza wyjątkami, już do tego nie wracam..

 

Wiadomo, że rap ewoluował, ale dla mnie, w złą stronę. Pierwotnie, był to gatunek mocno rytmiczny, jeśli chodzi o bity, bogaty w zabawę słowem i jakieś przesłanie. Dziś to już odeszło do lamusa. No i dobrze, że są właśnie jeszcze tacy wykonawcy jak Kendrick, bo coś tam się jeszcze dzieje. Nie szanuję ch.ujowatości pod postacią dennych i pustych tekstów i wersów bez ładu na autotunie.

Odnośnik do komentarza

Krupek pisze chyba o tym samym co ja. 

świetny raper, ponadprzeciętny.
ale- mój hajp na jego muzykę leci sinusoidą...

napiszę to jeszcze raz: 
GKMC

podsumuję tak:
występ na itunes festival z gkmc na pokładzie jest dla mnie lepszy od cd, a dziś tego u niego brakuje.
mesjasz nie jest już mesjaszem - dla mojego gustu. 

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

GKMC z pewnością miało dużo większy potencjał hitowy niż TPAB. Mnie oddany hołd czarnej muzie i cięższy klimat przypasował bardzo, nie wspominając o całym koncepcie spinającym album. Jedna z najważniejszych płyt rapowych ever, artystycznie poprzeczka wyżej od GKMC (bo nagranie albumu kompletnie odbijającego od panujących trendów przez najbardziej hajpowanego rapera na ziemi to mocny ruch), co nie zmienia faktu, że szort film baj kendrik lamar to jeden z moich ulubionych krążków. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że to są dwa ZUPEŁNIE inne albumy i oby nowy album był czymś równie nieoczywistym.

Odnośnik do komentarza

Podobno wyciekła tracklista tego nowego albumu, czy to się sprawdzi to nie wiadomo, ale profilaktycznie wrzucam.

 

 

 

Purple Hibiscus – 08:45

 

Counterfeit – 03:26
 
Trust Everyone – 06:04
 
Delusional (Like You Haven’t) [feat. Anderson .Paak & Anna Wise] – 04:01
 
Product [feat. Andre Benjamin] – 04:11
 
Richard Nixon – 05:35
 
None of Your Business [feat. Anna Wise, Kanye West, & Q-Tip] – 04:52
 
Double Standards – 03:50
 
If You Had Me, You Lost Me (Interlude) - 02:00
 
Commercialized, Failed Experiments - 04:43
 
Ten Steps [feat. Bilal, D’Angelo, & Thundercat] – 04:59
 
Paranoia, Is Love Stronger Than Death? – 12:36
 
Rest in Paradise (Interlude) – 02:21
 
Swim with the Fishes (God Said) – 07:09

 
D'Angelo :banderas:
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...