Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak NX okaże się czymś więcej, niż tylko Xboxem One z logotypem Nintendo, to poważnie pomyślę nad zakupem tej konsolki dla nowej Zeldy ;)

Tak jak miales kupować wii u dla watch dogs? xd

 

 

Chyba mnie z kimś pomyliłeś ;)

 

A te zachwyty nad watch_dogsem na wii u które były w punkgamerze? XDDDD Szkoda, że serwis offline to bym wkleił

Odnośnik do komentarza

Ja kupię NX do testów i ogrania Zeldy. Zostawię ją na stałe jeśli:

 

-będzie pełna wsteczna kompatybilność z Wii U/Wii

-w eShopie pojawią się gry z GameCube

-Nintendo zapowie nowego Metroida

A czy przypadkiem Nintendo nie zapowiedziało już kilku portów z WiiU na NX? Bo coś mi sie obiło o uszy. Jeśli tak by było, to znika opcja wstecznej kompatybilności.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jak NX okaże się czymś więcej, niż tylko Xboxem One z logotypem Nintendo, to poważnie pomyślę nad zakupem tej konsolki dla nowej Zeldy ;)

Tak jak miales kupować wii u dla watch dogs? xd

 

 

Chyba mnie z kimś pomyliłeś ;)

 

A te zachwyty nad watch_dogsem na wii u które były w punkgamerze? XDDDD Szkoda, że serwis offline to bym wkleił

 

Zachwycałem się nie samą grą, a rozwiązaniami (pomysłami) w sterowaniu i było to dobre 3-4 lata temu ;) 

Odnośnik do komentarza

Największym zonkiem musi być dla całej branży to iż tak każdy zlewał na nową Zeldę i czego nie zapowiadali jakie zainteresowanie przyniesie a jak się okazało ludzie srali na wszystko inne i biegli po "jakże zacofaną" Zelde XD ehhh branża wymiata.

 

P.S. Facet stojący na boku w filmiku robiący "Praise the Sun" to małe mistrzostwo :D

Odnośnik do komentarza

Nom, piękne to jest. Nawet Shuhei Yoshida przyznał w czasie wywiadu że jest "very excited" nową Zeldą. Według IGN to gra targów. Te gigantyczne kolejki piękne, taki eksajt podnosi na duchu. Jest nadzieja dla tej smutnej jak piz.da branży.

I dlatego lepiej ogłaszać grą targów Zelde, która zapożyczyła gameplayowe elementy z gier, które wyszły x lat temu? No faktycznie rozwój, a nie regres branży. Zwiedzanie dużego, ale zarazem pustego świata było spoko w takim Morrowindzie, ale nawet Gothic 1/2 ma bogatszy świat niż to co zaprezentowała ta zelda. Owszem, to inne gry, owszem to rewolucja dla serii... tylko, że to nie jest żadna rewolucja w open world grach. 

 

Ładnie to wygląda, widać sporo swobody, ale to już było...

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

5h streama na którym bawiono się fizyką ognia, jeździło na desce snowboardowej i rozwiązywało małe zagadki spowodowało, że ludzie biegli do stoisk z demem jak bydło, a gra pozbierała nagrody.

 

A przypominam, że nie pokazano miast, mniejszych lokacji, dungeonów, NPCów, questów... no nic nie pokazano. Taka jest siła tego tytułu. I wszystko bez grama filmików.

 

Ktoś inny powie, że większe wrażenie zrobił na nim 7 klon The Last of Us, no ale to już jego sprawa i jego chu.j w oczach.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ale wy byliście w ogóle na E3 że tak dyskutujecie która gierka najlepsza?

 

Zresztą co to za różnica. Kiedyś wszystkie nagrody na E3 dostało Scrirbblenauts. Gierka przez pierwsze dwie godziny faktycznie 10/10. Oczywiście podejrzewam, że to studio pracując lata nad grą nie zrobi czegoś, co zawiedzie. Choć dla wielu wszystkie Zeldy po Okarynie są zawodem. Kwestia gustu.

 

Gościa który narzeka że Zelda to nie Gothic 2 łaskawie przemilczę. Z innych newsów: Metal Gear Solid 3 to nie Messiah, a Bayonetta to nie Citizen Kabuto.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W 2016 roku odbiór gier siedząc w majtkach w domu nie ogranicza się do tego, co pokażą na konferencji. Masz przecież dema trwające 30 minut, godzinę, a nawet 5 godzin jak w tym przypadku. Ciężko zabronić dyskusji na temat tego, która gra zrobiła na targach największe wrażenie, opierając się na takim materiale.

Odnośnik do komentarza

Oqu jak dla Ciebie Zeldy po Ocarinie to zawód to za przeproszeniem na ch.uj wchodzisz na tematy Ninny i Zeldy związane? Skoro każda kolejna co by nie pokazała to zawód to daruj sobie, nikogo innego i tak nie przekonasz bo każdy ma swoje zdanie. Dla mnie ta seria to kwintesencja czystego funu z grania oraz perfekcyjnej mechaniki gry której na próżno szukać w wielu seriach czy grach.

I tak jak Ragus piszę, wybacz ale dobre 6h stream ukazujący nawet dodatkowe lokacje które nie dane jest doświadczyć osobom grającym w demo na E3 też świadczy o tym jak Nintendo dobrze się przygotowało pokazując mechanike świata i gry nie ukazując choć grama fabuły, npców i ważnych lokacji (a wystarczyło odpowiednio wycięcie  contentu). Dla mnie to gra jak i najlepsza prezentacja obecnych targów. Już przy Digital Eventach w połączeniu z Treehousem w 2014r. Ninny pokazało klasę samą w sobie a teraz tylko mnie utwierdzają iż wiedzą często gęsto co robią. jedna gra a ma większe zainteresowanie niż 3 najważniejsze tytuły na konfie Sony (o MSie nie wspominając). 

 

Oglądam ten stream i co rusz wyłapuje kolejne ciekawe nowe smaczki które aż zachęcają aby człowiek zniósł jajko i nie mógł się doczekać aż sam pogra w ten zacny tytuł.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

a jak edge wybierze to będzie już ok?

 

Jest różnica między zdaniem "Edge'owi się miło grało" i "oglądałem wideo jak Edge gra - świetna gra".

 

Chociaż w sumie dzisiaj nawet po premierze ludzie spędzają czas oglądając, jak ktoś inny gra w gry, więc może to powinno być uznawane za normalne kryterium oceny...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...