Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

RAYOS JAK TAM?? GRANE NA PREMIERE CZY JAK LAMUS MIESIĄC PÓŻNIEJ??

 

Potwierdzam, faktycznie Zelda na Wii U wyjdzie PÓŹNIEJ u nas niż wersja na Switcha. Menago podało tę informację bezpośrednio na fejsie, a w każdym innym sklepie jaki sprawdzałem widnieje data 3 marca dla switcha, 31 marca dla Wii U. ZDUN ma rację. 

 

I macie racje, że taka data była ustawiona od początku. Ale każdy sklep ma ustawiona 31, nawet po wczorajszej szajbie z cenami. Dlaczego nie zmienili? Z oczywistego powodu.

 

CONQUEST TY (pipi)U 

Odnośnik do komentarza

Chodzi o POLSKĄ premierę. Czekam jeszcze na potwierdzenie z dwóch różnych źródeł, ale wygląda na to, że CQE coś (pipi)ł albo wykombinował i u nas wersja na Wii U pojawi się później. czekam na info, stay tuned.

 

EDIT

 

jeden informator mi powiedzial, ze normalnie 3.03, takze w tym momencie glupieje, ale czekam na jeszcze jedno, wiarygodniejsze info. 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Beka! Wiedziałem że tak będzie! Trzymam kciuki żeby jednak wyszło 3.03. Ale zaraz, to mi coś przypomina...

 

Już wiem - czarny czwartek 14 grudnia 2006, dzień przed europejską premierą Twilight Princess na GameCuba. Ci zamożniejsi polscy fani Nintendo mieli już nowiutkie Wii z Zeldą TP, ale większość czekała na premierę wersji GCN. Ja miałem pre-ordera w Ultimie od 2005 roku :)

 

I owego 14 grudnia przychodzi taki mejl z Ultimy:

 

 

Zelda: Twilight Princess (GCN)

Witamy,

Z przykrością informujemy, że z dostepnością Zeldy w wersji na Gamecube są olbrzymie problemy. Nintendo Europe informuje nas o możliwych dostawach dopiero na styczeń, podczas gdy nasi zagraniczni kontrahenci nie mają i w najbliższej przyszłości (do końca grudnia) nie zamierzają mieć tej gry.

W związku z tym jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę na styczeń, choć istnieje bardzo mała szansa, że ta gra pojawi się u nas wcześniej. Za niedogodności bardzo przerpaszamy.

pozdrawiamy,
ULTiMA.PL

 

Pamiętam jaka była panika i hejty. I zastanawianie się skąd wytrzasnąć grę, może z UK, ale z jakiego sklepu, jak zapłacić, ile czekać? itd.

 

I wtedy pojawił się na Allegro zbawca - gość o nicku YuSuzuki, który chyba już 15 grudnia wyskoczył z dość sporym zapasem nowiutkiej Zeldy GCN, wersja full anglik, folia. Tak się na to rzucili że dla mnie zabrakło :) Na szczęście po dwóch dniach gościu ponownie wrzucił aukcje. Tym razem cena była ciut wyższa, ale w tamtym czasie nikt nie zwracał na to uwagi. I kupiłem Twilight Princess GCN za kosmiczne wtedy dla mnie 269zł. Z UK szły te Zeldy więc trzeba była zaczekać dwa tygodnie. 3 stycznia 2007 gra dotarła do mojego małego pokoju i mogłem ją wpakować w paszczę wygłodniałego Gacucha. To był magiczny styczeń... ale to już inna historia.

 

Ech te konsolowe wspominki... :)

Odnośnik do komentarza

Dobra, oficjalnie sytuacja wyglada tak:

 

Switch ma 3.03

Wii U ma datę niepotwierdzoną i ustawioną na 31.03

 

Co znaczy tyle, ze sam CQE nie wie keidy bedzie mial, wiec nic nie wiemy :dunno: ale liczę na to, że będzie normalnie 3.03 i menago sieje ferment

 

EDIT

 

Wii U 31.03. pewniakiem

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Za cyfrę odpowiada już głównie NoE, nie CQE (tak mi się wydaje)a na razie jest cisza. 

 

Co do premiery Zeldy na Wii U to w Kanadzie VGP również od początku ma datę 31 marca, jeszcze zanim odbyła się konferencja Nintendo.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...