Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Za jedno jeszcze muszę pochwalić Nintendo, nie karmili Nas kolejnym trailerami zdradzając każdy najmniejszy szczegół jak to zazwyczaj bywa a utrzymali do końca w mocnej tajemnicy tyle rzeczy że odkrywanie ich samemu daje naprawdę wielką satysfakcje i radochę.
Jestem po pierwszym dungeon, którego odkrywam po 40h :obama:

 
Odnośnik do komentarza

Cała sekwencja dojścia do

Zora's Domain :obama:

. Takiej walki na łuki to ja jeszcze w grze nie widziałem.

Ta sekwencja, to tylko przedsmak tego, co jest później. Miód wylewa się z ekranu. 

 

Ja wczoraj zapuściłem się do Lost Woods, które

jak się okazuje, jest całkowicie opcjonalną lokacją, ale za to nagrody oraz zadania jakie w sobie skrywa... dosłownie można tam się zagubić

Ale jest też pewna skaza, dubbing wielkiego drzewa... Nie da się tego słuchać. Stare, ogromne drzewo nie powinno mieć lekkiego, wysokiego głosu trzydziestolatka. :frog:

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Już z 20+h na liczniku a ja dalej nie doszedłem do pierwszej wioski :obama: ta gra jest niesamowita, wczoraj walczyłem na śmierć i życie z niedźwiedziem, tuż po sukcesie w znalezieniu ukrytego skarbu, którego położenie dostałem w formie zagadki za jedyne 100 rupii :obama: po drodze oczywiście trafiłem na ukrytego shrinea :kaz:

 

A te dwa na szczytach gór :banderas: banalne, ale sam fakt takiego wykorzystania mechaniki shrineow... Kudosy

Odnośnik do komentarza

Mam 25h na liczniku, jeden dung ukończony i przed wyprawą do kolejnej lokacji z dungeonem chcę dopakować linka, odkryć większość mapy, porobić część wspomnień (póki co mam ich chyba sześć), mieć zapasy dobrego żarcia, etc. Nie widzę sensu w porywaniu się na fabułę z pięcioma serduszkami i małą ilością staminy, a w razie spotkania z guardianem posrać się w gacie i uciekać jak ta ciota, bo w ekwipunku same drewniane bronie mające 10 pkt dmg. 

Odnośnik do komentarza

Przypadkiem tam dotarłem bo jak zwiedzałem to jeden koleś mnie zaczepił i kazał iść za nim :obama:

Jak na razie to zawsze jak ide w jakimś celu gdzieś to zawsze po drodze coś mnie innego zajmie i cel się zmienia.

Odnośnik do komentarza

Ja mam około 40 godzin, zero dungeonów, brakuje mi jednej wieży, i 36 Shrinów, niektóre były naprawdę dobre, z prądem, wiatr i kulka, wodospad pionowy i kulka, czy jeden w Loost Woods, który wypalił mi mózg, a było tego więcej.

 

Kto się jeszcze nie zdecydował niech kupuje Zeldę, bo drugiej takiej nie będzie pewnie przez kolejne 20 lat.

Odnośnik do komentarza

 

Ja na razie duzo zwiedzałem dzisiaj planuje shriney robic. Slabo nie slabo zalezy czy w serca inwestujesz czy w stamine? Ja mam 5 serc a najlepsza bron 40, tarcza 30 zbroja 11 takze zle nie jest.

 

Zbroja 11 ? Rzuć w spoiler w jakiej lokacji takiej zbroi szukać jeśli możesz

 

 

Trzeba iśc do Zora domain i dostaniemy zbroje jak ogarniemy fabułę, ale teraz spojrzałem

i jest 3 a nie 11 mój błąd. Byłem pewien że 11 musiałem się pomylić w takim razie.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja na razie duzo zwiedzałem dzisiaj planuje shriney robic. Slabo nie slabo zalezy czy w serca inwestujesz czy w stamine? Ja mam 5 serc a najlepsza bron 40, tarcza 30 zbroja 11 takze zle nie jest.

 

Zbroja 11 ? Rzuć w spoiler w jakiej lokacji takiej zbroi szukać jeśli możesz

 

 

Trzeba iśc do Zora domain i dostaniemy zbroje jak ogarniemy fabułę, ale teraz spojrzałem

i jest 3 a nie 11 mój błąd. Byłem pewien że 11 musiałem się pomylić w takim razie.

 

 

 

A tą to zdobyłem - zmyliło mnie to 11

Odnośnik do komentarza

Nowe szmaty można kupić w dwóch pierwszych fabularnych wioskach (polecam bo to osobny quest z fabuły).

 

Byłem dzisiaj na wyspie o której bodajże Hum wspominał, co tam się wyprawia, takiego challeng'a się nie spodziewałem ale jak najbardziej pozytywnie. Myślałem, że nie dam rady tego wykonać ale jednak spryt wygrał nad tchórzostwem. Czysta poezja :fsg:

 

Mam ok. 22-25h

6 serc

2x podbita stamina

Najmocniejsza broń 60,

Najmocniejsza tarcza 36 

2 ciuszki do wspinaczki

komplet szmat do skradania 

zbroja Hyliańska

max. def. od ubioru to 21  :kaz:

Odnośnik do komentarza

Nowe szmaty można kupić w dwóch pierwszych fabularnych wioskach (polecam bo to osobny quest z fabuły).

 

 

Dwie pierwsze fabularne wioski to, które to były ? Bo ja już ponad 40 godzin grania mam za sobą, całą mapę odkrytą i pamiętam gdzie się zaczynało i że w pobliżu jest temple of time, a tak to ciężko mi przypomnieć sobie, którą lokację w jakim momencie odkryłem

Odnośnik do komentarza

W sumie u mnie to wszystko podobnie wygląda

25h

-9 serc,

-2 dodatki do staminy,

-całość uzbrojenia z dwiema gwiazdkami - latam z koszulą pokazująca ilość hp wrogów, całościowo mam 21 def. IMO Wystarczy upgradować, zamiast kupować jakieś blaszane sety, choć te pewnie dadzą więcej armoru ostatecznie, lub inne efekty, no ale na razie mi wystarczy,

-50 pkt na broni,

-blisko 40 pkt na łuku i tarczy,

-zrobiony upgrade na bombie, stasis i radarze, 

-dostęp do labu z ancient eq,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...