Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra, CAŁA sekwencja poprzedzająca pierwszy dungeon (to znaczy wiem, że każdy może mieć inny piewrszy dungeon, w moim przypadku podążyłem za Zorą) była niesamowita. Właśnie stoję przed drzwiami pierwszej świątyni, nie wiem, czy jestem gotowy :banderas:

 

 

 

 

 

 

Twardo miałem w majtach w momencie przedstawionym na obrazku.

Ja również udałem się do Zora i powiem krótko gierka wskoczyła na jeszcze wyższy poziom. Cały wstęp do dunga, otoczka fabularna, a potem łamigłówki - pierwsza klasa.

 

Dawno się tak dobrze nie bawiłem. Nawet fabuła w tej Zeldzie trzyma naprawdę solidny poziom. No i ta muzyka w tym dungeonie oraz podczas podróży do wioski :banderas:

 

 

Nie wiem co takiego ma ta gra, ale nie mogę się od niej oderwać ani przestać myśleć co zrobię gdy znów chwycę konsolkę w swoje dłonie. GRA MAGNES i szczerze to pierwszy tytuł, w którym te oceny naprawdę nie są wystawione na wyrost.

 

 

Dzisiaj szedłem sobie do głównego questu, ale oczywiście po drodze wieża, parę kapliczek, a tu jakaś szczelina, a to coś innego :obama:

Co chwila napotykam jakiś pochłaniacz czasu, nawet nie wiem kiedy lecą minuty, a potem godziny. Jaka ta gra jest dobra, nie mogę się nadziwić! Przecież to pierwszy sandbox od Nintendo i zaorali konkurencje po całości.

33193387792_85a1bcc90a_b.jpg33193387412_280edeae1b_b.jpg33193388572_82227e638e_b.jpg

 

Odkryłem też parę wspomnień i dają radę :D Szczerze? To chyba jednak wolałbym aby historia przedstawiała właśnie upadek królestwa 100 lat temu - więcej emocji i dramaturgi by w tym było.

 

 

33193389132_f2726ebeb9_b.jpg33193388252_fa2d86cfc4_b.jpg

 

Tak czytam forum i oczywiście są małe narzekania, ale cholera nie zauważyłem aby ktoś kto faktycznie gra w tę Zelde chociaż minmalnie by tu coś krytykował.

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podczas walki z Centraurem jeszcze żaden mobek nie daje mi tak w kość abym nie był w stanie porządnie zadać mu damage'a, nie mówiąc o tym, że ma yebany sokole oko i nap.erdala strzałami lodowymi z takiej odległości, że trafiłby muchę w samo oko ze 100m. Feels good :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Podczas walki z Centraurem jeszcze żaden mobek nie daje mi tak w kość abym nie był w stanie porządnie zadać mu damage'a, nie mówiąc o tym, że ma yebany sokole oko i nap.erdala strzałami lodowymi z takiej odległości, że trafiłby muchę w samo oko ze 100m. Feels good :thumbsup:

Ulepszony Statis i nie ma bata by nawet zdążył Cie zaatakować, ino musisz biegać jak Ci się ładuje ponownie runa :D

Odnośnik do komentarza

 

Jestem laikiem w takie gry wiec prosze o jakas wskazowke. Gdzie moge znaleźć ubiór dla linka bym mogl iść w góry? Mam tam temat do załatwienia ale mróz zabija linka. Jestem na poczatku przygody i musze znalezc cos dla dziadka by dal mi paralotnie ;)

 

Żeby pójść w góry wystarczy kombinować, robić wszystkie questy, odwiedzać sklepy na wioskach i otwierać skrzynki :D W każdym shrine też znajdziesz skrzynkę, trzeba dobrze sie rozglądać.Zaglądać pod każdy kamień czy dziurę ;) zawsze coś ciekawe się znajdzie.Ona sprawia satysfakcje i przyjemność gdy odkrywa się samemu :sorcerer: 

Odnośnik do komentarza

 

 

Jestem laikiem w takie gry wiec prosze o jakas wskazowke. Gdzie moge znaleźć ubiór dla linka bym mogl iść w góry? Mam tam temat do załatwienia ale mróz zabija linka. Jestem na poczatku przygody i musze znalezc cos dla dziadka by dal mi paralotnie ;)

 

 W każdym shrine też znajdziesz skrzynkę, trzeba dobrze sie rozglądać

 

 

No właśnie, czy w każdym shrine są skrzynki? niektóre (np twin memories) wydawało mi się, że dokładnie przeszukałem i skrzyni nie znalazłem... 

 

I apropos skrzyni i shrine'ow, wiecie co oznacza symbol skrzynki na mapie obok nazwy shrinea? To znaczy ze skrzynke sie juz wzielo, czy jeszcze jest do odkrycia? :P 

Odnośnik do komentarza

W każdym shrine jest  przynajmniej jedna skrzynka, w tych o których piszesz też były, na półce za jednym z filarów, o ile dobrze pamiętam jakieś bronie w nich były. 

Zdobycie skrzynki w niektórych shrinach jest na tyle ciężkie, że czasami po prostu rezygnuję. :frog:

 

A odnośnie symbolu skrzynki obok nazwy - nie mam pojęcia. Też to zauważyłem, ale żadnej zależności nie widzę. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

W każdym shrine jest  przynajmniej jedna skrzynka, w tych o których piszesz też były, na półce za jednym z filarów, o ile dobrze pamiętam jakieś bronie w nich były. 

Zdobycie skrzynki w niektórych shrinach jest na tyle ciężkie, że czasami po prostu rezygnuję. :frog:

 

A odnośnie symbolu skrzynki obok nazwy - nie mam pojęcia. Też to zauważyłem, ale żadnej zależności nie widzę. 

 

no (pipi)a, a myslalem ze wystarczająco dokladnie szukalem xD Thx, będę się przyglądał dokładniej shrineom.

 

@Oldboy, starczyło w sumie przeczytać tablicę w shrinie by się domyśleć ocb :D 

Odnośnik do komentarza

a wy jak otworzyliscie te skrzynie plynaca z pradem? :D

 

C6ir6EBVoAAvOS0.jpg

 

 

Próbowałem zatrzymać ją stasisem i podrzucając bombę w jej okolicę wyrzucić ją z wody. Dopiero po 5 minutach nieudanych prób ogarnąłem, że mogę przecież po prostu postawić lodową kostkę na wodzie centralnie pod skrzynią :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanie z innej beczki, czy ktoś wie gdzie można kupić The Legend of Zelda: Breath of the Wild na wii U w Krakowie? Przetrzepałem kilka saturnów (został mi jeszcze w galerii krakowskiej, ale tam zawsze drogo gry na wii u były), media mark, napisałem kilka maili do sklepów z grami Nintendo z strony dystrybutora i nic, cisza.

Odnośnik do komentarza

@Oldboy, starczyło w sumie przeczytać tablicę w shrinie by się domyśleć ocb :D

 

Ta czytałem, tylko mój angielski nie jest najwyższej rangi :D

 

A co do skrzynek szczególnie w shrine warto każdą przetrzepać, w jednej znalazłem bandanę w innej, części do upgrade.

 

To co, rzucamy pieniędzmi w ekran za DLC?

 

Moim zdaniem - zasłużyli.

Rzecz jasna na święta, Switch razem z DLC i mariem :D

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...