Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No do Potionów potrzeba trochę owadów bo często nie zrobisz bez nich mikstur. Dlatego ogólnie skup się na potrawach i mieszaj tak aby dodatkowe atrybuty miały najwyższy stopień a dobra kasa szybko wpadnie. Ja tam bez problemu w sakiewce targam ok. 4/5 tysięcy Rupii, właśnie dzięki sprzedaży potraw wszelkiej maści.  

Odnośnik do komentarza

Po ok. 60 godzinach gry ( nie wiem ile dokładnie bo aktualnie nie pokazuje ile dokładnie godzin się przegrało) zobaczyłem napisy końcowe.

 

10/10, jutro skrobnę dlaczego.

 

Jeżeli kogoś interesują czyste statystyki:

 

 

- 4 bestie uwolnione

- 68 shrine

- Wszystkie wieże odkryte

- 30 zadań pobocznych na 76

- z 12 ziarenek znalazłem.

 

Według gry ukończyłem ją na...

16,4% :O

 

Po napisach końcowych przenosimy się do Save przed finałem, wtedy zapis jest oznaczony gwiazdką.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dycha od gry-online

 

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=11888

 

polecam poczytać komentarze, ładne zbiorowisko raka 


Skąd niby te info, że jest ich 900?

Wpisz sobie w Google zelda botw koroks chyba w oficjalnym poradniku było napisane, a w sieci już pełno map się tworzy z lokacjami. Na pewno takie coś się przyda bo przejściu gry i chęci zrobienia 100%, samemu by mi się nie chciało szukać wszystkich :obama:
Odnośnik do komentarza

To może nie zadziałać - gdy jakiś shrine jest "w ziemi" i jego odkrycie wymaga zrobienia konkretnej czynności - wtedy sensor chyba nie podpowiada nic. Podobnie może być w przypadku koroków, którzy pojawiają się dopiero po wykonaniu konkretnej czynności. Poprawcie mnie, jeżeli się mylę. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

 

Czy ten Korok, u którego powiększamy ekwipunek ma stałe miejsce na mapie? Za cholerę nie mogę go odnaleźć.

 

Chyba pierwszy raz go spotykamy po drodze do Kakariko, później przy którymś Stable, a na końcu (już do końca) jest w Lost Woods przy Deku.

 

 

Riverside Stable

 

Odnośnik do komentarza

Panowie mam teraz dwa główne zadanie

4 bestie albo wspomnienia zeldy, które polecacie jako pierwsze?

 

 

Rozumiem, że Guardiany w shrine'ach respią się do woli i można ich farmić dla broni? 

 

Przypomniecie gdzie był ten

od miecza świetlnego?

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Wszyscy przeciwnicy respią się, gdy pojawi się czerwony księżyc - również ci w shrine'ach.

 

Wspomnienia chyba nie są potrzebne w ogóle do przejścia gry, ale zrobienie wszystkich jest potrzebne do dobrego zakończenia.

 

Gdyby ktoś potrzebował np. Koroków, tu jest mapa z zaznaczonymi najważniejszymi miejscami: http://www.ign.com/maps/the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild/hyrule

 

EDIT: A tak jeszcze w temacie kasy. Jeśli macie amiibo, to zmieniając datę w systemie możecie zgarniać bonusy więcej niż raz na dobę.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Prawdziwi wojownicy nie korzystają z opisu :).

 

Choć z Korokami będzie ciężko, no chyba, że dostaniemy później coś do wykrywania. Jakie te shriny są zajefajne, mam dokładnie 62, a ciągle potrafią czymś nowym zaskoczyć, na przykład ostatni jaki przeszedłem to ten z kostką lodu, którą trzeba przenieść przez ognie, żeby nie stopniała :). W jednym narazie nie mogę znaleźć skrzyni, a w innym nie wiem, gdzie jest, ale dam radę, wrócę drugi, trzeci raz, i je przeszukam :).

Odnośnik do komentarza

Jaki pojazd, należą im się gratulacje, bo platyna w grach zazwyczaj znajduje się daleko poza przyjemnością.

"Aonuma-san, trzeba chyba wynagrodzić tych, którzy zbiorą te wszystkie 900 nasionek koroków. Co im damy?"

 

"Gó.wno."

 

"O-ok..."

 

"ale pomalujmy je na złoto. Niech się cieszą. z(pipi)usy."

xD Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...