Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrzebny Ci opis z netu do wspomnień. W wielu stajniach jest typ z Kakariko, który maluje obraz, podchodząc do niego najpierw w Kakariko rozpoczynamy quest aby zrobić mu fotę wróżki na wzgóru przy wiosce. Po tym quescie pokazuje mu się pierwsze zdjęcie, które jest najbliżej nas (gra sama wybiera). Gdy poda nam ogólne wskazówki gdzie niby widział tą lokację, można znaleźć typa w różnych stajniach, gdzie po raz kolejny będzie można mu zademonstrować kolejne zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza

Rzekomo nie jest fake, bowiem na filmiku nie ma pokazanej w składnikach gwiazdki o której mówią (wrzucają wszystko ale pomijają gwiazdkę/kometę) i podobno wtedy działa. Sprawdziłbym ale nie mam ząb eldry. 

 

@wariat

 

Ja w ten sposób znalazłem wszystkie 12 wspomnień (no za wyjątkiem tego obok Lake Hylia) i powiem Ci, że NPC bardzo dokładnie podaje rejon i trzeba powoli przez niego przejść, wtedy zaczyna się świecić punkt. Oczywiście czasami dojście do danego miejsca zajmuje czasu bo teren jest długi ale nie jest to trudne i szczerze jak na osobę, która tak wszystkim polecała nie ruszać guide'ów i filmików i wyszukałeś 97% Shrine'ów sam to aż się dziwię że wspomnienia chcesz zrobić na łatwiznę a satysfakcją ze znalezienia moim zdaniem większa niż ze znalezienia shrine'a. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

apropo wspomnien, najwiecej problemow mialem ze wspomnieniem 

 

 

w lesie, niedaleko hyrule castle, niedaleko jednej ze stajni. jak zobaczylem zdjecie tego wspomnienia to pomyslalem "no chyba (pipi)a nie, nie bede latal po wszystkich lasach gry i szukal jak poyeb jakis". Traf chcial, ze tak na pale tam wlazlem zwiedzajac okolice i nagle zobaczylem swiecacy punkt xd

 

Odnośnik do komentarza

apropo wspomnien, najwiecej problemow mialem ze wspomnieniem 

 

 

w lesie, niedaleko hyrule castle, niedaleko jednej ze stajni. jak zobaczylem zdjecie tego wspomnienia to pomyslalem "no chyba (pipi) nie, nie bede latal po wszystkich lasach gry i szukal jak poyeb jakis". Traf chcial, ze tak na pale tam wlazlem zwiedzajac okolice i nagle zobaczylem swiecacy punkt xd

 

 

idziesz do tej stajni i malarz tam stoi i podaje dokładnie, który lasek według niego jest na zdjęciu. Niby twierdzi, że nie jest pewien ale zawsze jest to w 100% pewniak. Ja sam równeiż myślałem, że bez guide'a ani rusz ale tak biegałem, wpadłem na tą stajnie i da-da-daa-daaam - NPC spadł mi z nieba i poratował wskazówką. 

Odnośnik do komentarza

tak, wiem, raz tylko skorzystałem z jego podpowiedzi, ale to tylko w celach upewnienai sie czy dobrze kojarze okolice :lapka:

 

zwiedzalem generalnie wczoraj czy tam przedwczoraj osniezone szczyty i masakra, niby pusto, niby zimno i czasem slaba widocznosc, ale klimacik i dwie zagadki z kulami snieznymi :banderas: do jednej trafilem calkowicie przypadkiem i to co znalazlem w srodku jaskinii oblodzonej to obama 

 

 

shrine i (pipi)itny szkielet lewiatana z questa gdzie trzeba takie 3 znalezc :obama:

 

Odnośnik do komentarza

Rzekomo nie jest fake, bowiem na filmiku nie ma pokazanej w składnikach gwiazdki o której mówią (wrzucają wszystko ale pomijają gwiazdkę/kometę) i podobno wtedy działa. Sprawdziłbym ale nie mam ząb eldry.

 

@wariat

 

Ja w ten sposób znalazłem wszystkie 12 wspomnień (no za wyjątkiem tego obok Lake Hylia) i powiem Ci, że NPC bardzo dokładnie podaje rejon i trzeba powoli przez niego przejść, wtedy zaczyna się świecić punkt. Oczywiście czasami dojście do danego miejsca zajmuje czasu bo teren jest długi ale nie jest to trudne i szczerze jak na osobę, która tak wszystkim polecała nie ruszać guide'ów i filmików i wyszukałeś 97% Shrine'ów sam to aż się dziwię że wspomnienia chcesz zrobić na łatwiznę a satysfakcją ze znalezienia moim zdaniem większa niż ze znalezienia shrine'a.

Nigdzie nie napisałem, że skorzystam z opisu, bo nie lubię korzystać, ale nie lubię też krążyć godzinami bez celu, więc jeśli zajdzie potrzeba to skorzystam, oczywiście gdy nie będę umiał czegoś znaleźć parę godzin. Ze wspomnieniami raczej dam radę, ale zostawiam je na kiniec, bo jak narazie znalazłem kilka przy okazji, podczas szukania Shrinów.

 

Przy takiej ogromnej grze nie widzę powodu do wstydu, jeśli ktoś skończy sam w 97%, co innego, jeśli ktoś cały czas gra z opisem, bez sensu, ale dla tego jednego wspomnienia, Shrina czy kilkunastu Koroków nie widzę problemu.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

po pierwszym divine beasts - o jezusie ale to bylo dobre, znowu sie czulem jakbym gral w sotc

 

wogole swietna gra, podkreslam GRA - na 15h gralem w nia (czyli walczylem, rozwiazywalem fajne zagadki, zwiedzalem swiat, bawilem sie fizyka, zaliczalem questy) jakies na oko 14h 49min, pozostale 11 minut to byly scenki i dialogi, taki jest mniej wiecej podzial gry, a ogladania

 

do tego te nie traktowania gracza jak idiote - nie ma znacznika metrow do celu, sciezki dojscia, pierdylonia znacznikow, zdycowanie juz nikt na swiecie nie robi tego typu gierek w ten sposob

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Oficjalnie jaszczurka najlepszym Divine Beast ever :banderas: 

 

kiedy myslisz, ze gra zaczyna Ci sie lekko nudzic, wchodzisz do nowej lokacji (death mountain), kladziesz wagonik na szynach, jezdzisz przy uzyciu bomb i cieszysz michę :banderas: 

 

a jaszczurka i sekwencja dojscia do niej :obama: brakowalo pewnej epickosci slona i ptaka, ale i tak swietne. a moment wejscia do bestii i pierwsze kilka/kilkanascie minut :fsg:

 

 

C8hH5MmUQAAw46w.jpg

C8hIwVQV0AAE_Cf.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie jaszczurka najlepszym Divine Beast ever :banderas: 

 

kiedy myslisz, ze gra zaczyna Ci sie lekko nudzic, wchodzisz do nowej lokacji (death mountain), kladziesz wagonik na szynach, jezdzisz przy uzyciu bomb i cieszysz michę :banderas: 

 

a jaszczurka i sekwencja dojscia do niej :obama: brakowalo pewnej epickosci slona i ptaka, ale i tak swietne. a moment wejscia do bestii i pierwsze kilka/kilkanascie minut :fsg:

 

 

C8hH5MmUQAAw46w.jpg

C8hIwVQV0AAE_Cf.jpg

 

 

czy raven nie mówił tobie coś o nadużywaniu emotek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...