Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Na pececie używek nie ma praktycznie i jakoś z tego co zauważam to gry na blachy tanieją sporo szybciej, poza jakimiś mega wyjątkami jak Starcraft 2.

 

a to nie dlatego że tam można kraść na potęgę i muszą się starać aby sprzedawać gry? na PS tego ni ma.

 

Nie znam się na tych skidrowach, crackach etc, ale obecnie co druga gra wymaga aktywacji na Steamie... a jak nie na steamie to w jakimiś Originie albo w uPlay czy innym ustrojstwie. 10 lat temu tak nie było, a gry teraz na blaszaku ogólnie szybko tanieją.

Odnośnik do komentarza

W czerwcu ND wyskoczy z U4, GG z KZ4, a Evolution z MS wyglądającym jak render z 2005 albo i lepiej (w końcu uda im się osiągnąć ten poziom ;) ), to od razu status z "nie grzeje mnie, poczekam z dwa lata", zmieni się na "(pipi) czemu tak późno ta premiera, dawać mi to już". Tak będzie, a w tej chwili oszukujecie sami siebie ;)

Odnośnik do komentarza

Na pececie używek nie ma praktycznie i jakoś z tego co zauważam to gry na blachy tanieją sporo szybciej, poza jakimiś mega wyjątkami jak Starcraft 2.

 

a to nie dlatego że tam można kraść na potęgę i muszą się starać aby sprzedawać gry? na PS tego ni ma.

 

Nie znam się na tych skidrowach, crackach etc, ale obecnie co druga gra wymaga aktywacji na Steamie... a jak nie na steamie to w jakimiś Originie albo w uPlay czy innym ustrojstwie. 10 lat temu tak nie było, a gry teraz na blaszaku ogólnie szybko tanieją.

I tak wszystko smiga na PC.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś R* wyskoczy z nowym sandboxem, to od razu status z "nie grzeje mnie, poczekam z dwa lata", zmieni się na "(pipi) czemu tak późno ta premiera, dawać mi to już". Tak będzie, a w tej chwili oszukujecie sami siebie ;)

 

Poprawiłem błędy w Twoim poście, nie ma za co ;)

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo przepraszam, ale czy osoby, ktore "nie jaraja sie nowa generacja/nie czekaja", czyli biedaki/dzieciaki, moglyby laskawie WYPIERDALAC z tego tematu?

Tak, tak, wszyscy wiemy, ze odkad kilka lat temu pojawil sie temat nowych konsol, wy wciaz macie wiele tytulow do ogrania, a grafika i gameplay, ktore oferuja obecne sprzety sa niesamowite.

 

WYPIERDALAC

 

Dziekuje i pozdrawiam.

Edytowane przez Dave Czezky
  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam się nie boję tego patentu. Patenty istnieją tylko po to aby móc pozywać inne firmy. Tak jak Apple. A Sony dobrze wie że ktoś w końcu coś takiego zrobi. Koniec końców zyskujemy my gracze bo nikt tego nie zrobi przez patent Sony.

 

Co do samych Next genów to rzeczywiście mój entuzjazm zaczął spadać już rok temu. PS3 mam od premiery i naprawdę wyczekuje następcy. Już czas na postęp.

Odnośnik do komentarza

Ja tam się nie boję tego patentu. Patenty istnieją tylko po to aby móc pozywać inne firmy. Tak jak Apple. A Sony dobrze wie że ktoś w końcu coś takiego zrobi. Koniec końców zyskujemy my gracze bo nikt tego nie zrobi przez patent Sony.

 

Zawsze jak ktoś będzie chciał to opatentuje blokadę działającą na innej zasadzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli o mnie chodzi, to nowa generacja - a w zasadzie jej okres 1-2 lat, to czas nadrabiania zaległości i kupowania gier za pół ceny (choć co raz trudniej o zniżkę, wycwalnili się sprzedawcy i ceny niektórych gier spadają bardzo wolno). Zwykle przecież na początku producenci dopiero poznają sprzęt i prawdziwe killery pojawiają się dopiero z biegiem czasu. Poza tym z biegiem czasu tanieją też konsole (których ceny startowe są wysokie), a także wychodzą nowe modele - najczęściej poprawione i mniej awaryjne. To też czas w którym każda konsola przechodzi test przydatności - tj. czy przyjmie się na rynku.

<dalej pier,dolenie o cudowności Sony i Plejstejszyn>

 

O, wreszcie ktoś to zauważył. Bo zanim nowa generacja będzie miała odpowiednio dużo ciekawych gier, zanim sprzęty nie będą padać jak muchy (co widzieliśmy zarówno w przypadku X360 jak i PS3), zanim ceny będą odpowiednio niskie to minie właśnie trochę czasu. Dlaczego ten czas nie może JUŻ mijać? Cały czas kisimy się w tej generacji, a ten okres wieku dziecięcego nowych konsolek nawet jeszcze się nie zaczął.

Odnośnik do komentarza

To też czas w którym każda konsola przechodzi test przydatności - tj. czy przyjmie się na rynku.

Idealna pozycja, ktora pomaga temu, zeby dana konsola sie nie przyjela.

 

Jak Microsoft wypusci nowa konsole, ktora na starcie bedzie kosztowala tyle co X360 to mozliwe, ze w okolicach premiery kupie. Wszystko oczywiscie zalezy od tytulow, ale od tego jest E3. Nie ulega jednak watpliwosci, ze to ostatni powazny rok tej generacji.

Odnośnik do komentarza

To też czas w którym każda konsola przechodzi test przydatności - tj. czy przyjmie się na rynku.

Idealna pozycja, ktora pomaga temu, zeby dana konsola sie nie przyjela.

 

Jak Microsoft wypusci nowa konsole, ktora na starcie bedzie kosztowala tyle co X360 to mozliwe, ze w okolicach premiery kupie. Wszystko oczywiscie zalezy od tytulow, ale od tego jest E3. Nie ulega jednak watpliwosci, ze to ostatni powazny rok tej generacji.

 

Nie jestem instytucją charytatywną by w ciemno dofinansowywać producentów sprzętu (którzy sami pokazali już, że to jest ryzykowne), ale na szczęście napalonych nerdów i burżujów raczej nie zabraknie ;)

Odnośnik do komentarza

Jak ja kupuję konsolę, to dla sprawdzonych marek przede wszystkim. Chcę zobaczyć kontynuacje Deus Ex'a, Just Cause'a, kolejnego Infamous'a i kolejnego Battlefielda.

Nowe IP to oczywiście dobra sprawa, ale nie chcę by wychodziły kosztem starych, sprawdzonych marek.

 

Ale Ty chrzanisz bzdety. Grałeś w takie tytuły jak Dishonored czy Dead Island? Czy ktoraś z tych marek powstała kosztem innych marek? Zresztą, podam lepszy przykład: Naughty Dog za każdym razem rezygnuje z jednej wspaniałej marki, na rzecz kolejnej i często jeszcze lepszej lub równie dobrej. Ja chcę na next-genach nowe IP. Zauważyłem, że teraz pod koniec panowania tych maszynek producenci zaczęli sypać nowymi markami, tak jakby szykując sobie grunt na przyszłość. DI, Dishonored czy nadchoczące Remember Me od Capcomu. Nie wspominam już nawet o The Last of Us.

Edytowane przez Nemesis US
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A co jest niby złego w sprawdzonych IP? Nie wyobrażam sobie już generacji bez Fallouta, LBP, Battlefielda, czy Wipeouta. To są dobrze ugruntowane filary, ulepszone względem pierwowzoru który kiedyś był nowym IP, naturalna ewolucja.

Wolę by Dice dopracowywało BF-a, a nie latało od jednej gry do drugiej. Te nadchodzące tytuły to nie grunt pod falę nowych IP, tylko grunt pod sequele co najwyżej :]

Innymi słowy, nie każdy to ND czy R*, więc niech Avalanche dopieszcza Just Cause 3, niech Eidos Montreal pichci Deus Exa 4, a Namco niech znowu wyda dobrego Tekkena (może być Tekken 7) ;)

 

Ps. Poza tym chcę zobaczyć kontynuacje zdarzeń.

Odnośnik do komentarza

Tak, tak tego potrzebujemy kolejnych części tasiemców i kontynuacje kontynuacji produkowane na siłę i do zajechania dobrej serii do upadłego, no bo się sprzedaje,ludki kupują to wypluwamy na rynek wiecej tego samego. Doprawdy genialnie zapowiada się ta następna generacja widząc takie nastawienia niektórych XD

A Dice to niech się wpierw nauczy patchować swoje gry, a potem może myśleć, nad tworzeniem nowych gierek.

 

Nową kąsole, może kupię ale co najwyżej tak rok bądź półtora po premierze, o ile będą na to jakieś sensowne gierki.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak ja kupuję konsolę, to dla sprawdzonych marek przede wszystkim. Chcę zobaczyć kontynuacje Deus Ex'a, Just Cause'a, kolejnego Infamous'a i kolejnego Battlefielda.

Nowe IP to oczywiście dobra sprawa, ale nie chcę by wychodziły kosztem starych, sprawdzonych marek.

 

Ale Ty chrzanisz bzdety. Grałeś w takie tytuły jak Dishonored czy Dead Island? Czy ktoraś z tych marek powstała kosztem innych marek? Zresztą, podam lepszy przykład: Naughty Dog za każdym razem rezygnuje z jednej wspaniałej marki, na rzecz kolejnej i często jeszcze lepszej lub równie dobrej. Ja chcę na next-genach nowe IP. Zauważyłem, że teraz pod koniec panowania tych maszynek producenci zaczęli sypać nowymi markami, tak jakby szykując sobie grunt na przyszłość. DI, Dishonored czy nadchoczące Remember Me od Capcomu. Nie wspominam już nawet o The Last of Us.

 

Na początku nowej generacji też pewnie będzie sporo nowych IP bo to chyba najlepszy okres - jak jest mało gier, to "nołnejmy" mogą sobie markę zbudować. Później jest ciężej.

Odnośnik do komentarza

Na pececie używek nie ma praktycznie i jakoś z tego co zauważam to gry na blachy tanieją sporo szybciej, poza jakimiś mega wyjątkami jak Starcraft 2.

 

a to nie dlatego że tam można kraść na potęgę i muszą się starać aby sprzedawać gry? na PS tego ni ma.

nie na ps3 nie mozna krasc gier. Tak samo jak na xbox nie mozna piracic ;)

 

@mazzeo to ze gry wymagaja steam/uplay/origin to nie jest problem. Niestety radzą sobie z tym

Odnośnik do komentarza

Na pececie używek nie ma praktycznie i jakoś z tego co zauważam to gry na blachy tanieją sporo szybciej, poza jakimiś mega wyjątkami jak Starcraft 2.

 

a to nie dlatego że tam można kraść na potęgę i muszą się starać aby sprzedawać gry? na PS tego ni ma.

nie na ps3 nie mozna krasc gier. Tak samo jak na xbox nie mozna piracic ;)

 

@mazzeo to ze gry wymagaja steam/uplay/origin to nie jest problem. Niestety radzą sobie z tym

 

Dlaczego niestety?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...