Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Chwila już przecież PS3 ma moc na poziomie 1,8 teraflopa a X360 1,3.

Coś te info z pupy wyciągnięte.

 

Ale tutaj te 1,8 i 1,3 odnosi się tylko do grafiki a nie całego systemu.

 

nowgamer za to pisze że Durango > Orbis i komu wierzyć?

 

Gafa nie czytasz? Tam wyśmiali ten artykuł :P

1,8 i 1.3?

czyli w srodku beda (pipi)owe grafiki

Odnośnik do komentarza

VG247 to akurat poważny serwis, więc te plotki mogą okazać się prawdziwe, chodź oczywiście nie muszą. Podyskutować przecież można.

 

PS Destination jest jakość pod koniec lutego, może juz wtedy Sony pokaże PS4.

 

Destination Playstation to zamknięta impreza i prasa tam nie ma wstępu. Nie bardzo więc by było komu pokazać.

 

Jak już to pewnie zrobią Playstation Meeting jak z Vitą i wtedy zaprezentują PS4 :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

VG247 to akurat poważny serwis, więc te plotki mogą okazać się prawdziwe, chodź oczywiście nie muszą. Podyskutować przecież można.

 

Wszystkie "poważne" serwisy piszą, że mają wiadomości od insiderów, a wszystkie są ze sobą sprzeczne, tak więc sam sobie dopowiedz co to znaczy. Nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść, to puki mogą, to zmyślają teksty dla jeleni, a kasa z reklam rośnie wraz z liczbą UU.

Odnośnik do komentarza

Akurat to "niewygodne gó#$%no" o dziwo w opinii osób testujących Wii U okazuje się być wygodne. Nie mam nic przeciwko, jeżeli Sony urozmaiciłoby pada w panel dotykowy (np. pisanie wiadomości wskoczyłoby na nowy level, nie wspominając o wykorzystaniu tego w grach). Jak dla mnie to jest pozytywna ewolucja klasycznych gamepadów, bez nagłych zwrotów w stylu dildosa czy machania łapami. Co jak co, ale w Wii U najbardziej grzeje mnie ten padlet.

 

 

M$ jeżeli zostanie przy klasycznym padzie, to musi mnie zainteresować możliwościami nowego kinecta, czyli jako uzupełnienia pada, a nie jego zastąpienie (jak to obecnie wygląda).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

M$ jeżeli zostanie przy klasycznym padzie, to musi mnie zainteresować możliwościami nowego kinecta, czyli jako uzupełnienia pada, a nie jego zastąpienie (jak to obecnie wygląda).

MS juz zapowiedzial smartglass wiec pewnie bedzie jakis tablet od nich. Moze dzieki smartglass ludzie nie beda musieli kupowac tabletu od MS.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

M$ jeżeli zostanie przy klasycznym padzie, to musi mnie zainteresować możliwościami nowego kinecta, czyli jako uzupełnienia pada, a nie jego zastąpienie (jak to obecnie wygląda).

MS juz zapowiedzial smartglass wiec pewnie bedzie jakis tablet od nich.

 

Nie po to wymyśli oprogramowanie do zewnętrznych urządzeń, żeby tablet do konsoli dodawać :P

Odnośnik do komentarza

M$ jeżeli zostanie przy klasycznym padzie, to musi mnie zainteresować możliwościami nowego kinecta, czyli jako uzupełnienia pada, a nie jego zastąpienie (jak to obecnie wygląda).

MS juz zapowiedzial smartglass wiec pewnie bedzie jakis tablet od nich.

 

Nie po to wymyśli oprogramowanie do zewnętrznych urządzeń, żeby tablet do konsoli dodawać :P

Moze chca dac ludzia jakis wybor? Dadza liste tabletow kompatybilnych z xbox 3 i juz. Zamiast dawac tylko swoj. Jakis czas temu byly plotki o tablecie do xbox 3.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

We also have hard data on Orbis's memory set-up. It features 4GB of GDDR5 - the ultra-fast RAM that typically ships with the latest PC graphics cards - with 512MB reserved for the operating system. This is in stark contrast to the much slower DDR3 that Durango will almost certainly ship with. Microsoft looks set to be using an offshoot of eDRAM technology connected to the graphics core to offset the bandwidth issues the use of DDR3 incurs. Volume of RAM is the key element in Durango's favour - there'll be 8GB in total, with a significant amount (two sources we've spoken to suggest 3GB in total) reserved for the OS.

 

http://www.eurogamer.net/articles/df-hardware-orbis-unmasked-what-to-expect-from-next-gen-console

Odnośnik do komentarza

nowgamer za to pisze że Durango > Orbis i komu wierzyć?

 

Może najlepiej nikomu? Wydawało mi się, że obecna generacja pokazała już, że cyferkom nie ma co wierzyć. 8 rdzeni vs. 3 rdzenie, mityczna moc vs. PC w obudowie konsoli i co? Wyszło na to samo. Dajcie sobie siana z tymi benchmarkami i poczekajmy tak z rok, dwa po premierze nowych konsol. Wtedy będzie można śmiało mówić, która ma większe możliwości.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że będzie lepszy sprzęt mój PC! Konsole mają mieć power, ale drugie tyle pomysłów na siebie, bo bebechy choćby dmuchali i chuchali, po 2-3 latach będą złomowate. Dlatego chciałbym widzieć jakieś ciekawe patenty, dostarczające wrażeń, których na PC mieć nie będę.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Przeciętny użytkownik konsolek raczej nie potrzebuje więcej podczas jednej sesji. Mówię tutaj głównie o casualach i dorosłych hardcorowcach, którzy czasami muszą iść coś zarobić.

 

Przeciętna sesja to tak średnio 2-3h,pad do WiiU starcza na 3-5h godzin grania(http://www.konsolowiec.pl/2012/06/wii-u-gamepad-nie-dla-maniakow) i co na drugi dzień mam go ładować? Serio?

 

Nie lubię jak pad krótko trzyma. Moje ponad 2 letnie DS3 starczają na około tydzień grania(a gram prawie codziennie). Irytowało by mnie strasznie jak co drugi dzień bym musiał ładowac pada. Sony i MS nie idźcie tą drogą!

Odnośnik do komentarza

Komórki, kilka lat temu miały akumulatory wytrzymujące ok tygodnia bez ładowania. Dzisiaj trzeba ładować iPhony itd. codziennie, więc jeżeli nie wymyślą w końcu jak zwiększyć sprawność baterii kiedy non-stop zwiększamy prądożerność urządzeń, które z nich korzystają, to może od ładowania co dwa dni pada nie umrzemy. No chyba, że rozmawiam z kimś, kto ceni sobie przedewszystkim energooszczędność wybierając urządzenia elektroniczne i do dzisiaj jedzie na nokii z 2000 roku. Oczywiście wielki plus zaliczyłaby firma, która bierze pod uwagę, że czasami gra się podczas jednej sesji te 5-6 h i umożliwiła łatwą wymianę akumulatorków (jak obecnie w padzie od Xa)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja osobiście bym chyba wolał aby moc obydwu konsol stała na zbliżonym do siebie poziomie. Nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy jedna (załóżmy ps4) z konsol jest powiedzmy faktycznie - a nie jak teraz- dwukrotnie mocniejsza od drugiej, a faktyczną różnicę w mocy będzie widać tylko i wyłącznie w exach bo wątpię aby każdy z powstających tytułów multiplatformowych był specjalnie optymalizowany pod kątem "specjalnych możliwości" jednaj z konsol. Chodzi o to że nawet, jeśli jedna z konsol będzie dwukrotnie mocniejsza zauważymy to w 10-20 tytułach przez całą generację. A pewnie przyjdzie za mocniejszy sprzęt wybulić więcej na starcie niż na drugi.

 

Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...