Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Wall Street Journal również twierdzi, że to PS4.

http://www.ppe.pl/ne...S4_w_lutym.html

 

Przypominają mi się posty xbotów, że my będziemy grać nowego GoW, TLoU i Beyond, a oni w tym roku będą się cieszyć nową generacją. Będą się cieszyć, jak kupią PS4. Beka xD

 

+ Dodał MODERATOR
Console Wars - temat obok!
Odnośnik do komentarza

:rofl2:

 

Na blogu PS będzie transmisja :) Ciekawe kogo z devów 3rd party zaproszą, bo chciałbym zobaczyć jak wygląda Watch Dogs i Star Wars 1313 na PS4.

Ogólnie to ta konferencja gdzie się odbędzie. BO czytałem coś o Tokio, a teraz o Nowym Jorku.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Teraz czekać na ruch MS.

 

A kogo obchodzi ruch MS.

 

 

 

"The next generation doesn't start until we say it does." - pamiętacie? Spać dziś nie mogłem normalnie.

 

Wypadałoby nowy temat założyć dla PS4.

 

No właśnie - PS4 czy Orbis? Patrząc, że dla Vity wymyślili właśnie "Vita" a nie jakieś "Portable 2", może w przypadku stacjonarki też odejdą od klasycznego nazewnictwa i będzie jakaś fajna nazwa, czyli przykładowo "Orbis"? Dla mnie bomba, jak to mówią na Madagaskarze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Na pewno PlayStation, ale już nie koniecznie 4, bo Japonii 4 to jak u nas 13, a Japończycy są bardzo przesądni.

 

To będą mieli Playstation fo-ru (a nie shi czy jak tam u nich śmierć jest) tak jak teraz suri.

 

Powinni dać PS4 i nie cudować, bo się na tym przejadą. Ludzie w sklepie jak zobaczą PS3 i PS4 to od razu będą wiedzieć co jest lepsze.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
On February 20 a new PlayStation will be revealed (our sources have confirmed this morning, having tipped us off a few weeks back).

 

While recent alleged leaks of PS4 specs had triggered the inevitable debate on whether it's going to outperform the next Xbox, a Sony insider told me that this isn't going to be the focus at the company.

 

The war won't be won by producing the most powerful system, the person said. Sony is focusing attentions on fighting the Xbox business head-on with a well organised and timely console launch. No long waits, no executive hubris, no historic calamities.

 

Of course, this morning a Microsoft insider offered a poignant reminder: "Victory will go not to those who make the most noise, but those who make the most impact".

 

But perhaps he is unintentionally praising Sony - the company that caught the entire industry off-guard on a grim Thursday in January. There is no doubt that the PS4 press conference announcement will have frustrated Microsoft execs in Redmond, specifically because it's so obvious that Sony has seized the moment after years of next-gen silence.

 

http://www.computerandvideogames.com/388987/ps4-press-conference-reveal-shows-sony-has-seized-the-moment/

 

ciekawe

Odnośnik do komentarza

No fajnie, że w końcu ta śmieszna szopka z plotami z du.py każdego dnia najprawdopodobniej skończy się w przeciągu najbliższych kilku tygodni. No i wreszcie bez spiny developerzy będą mogli pokazać next-genowe gierki. Inna sprawa, że przez to E3 nie będzie wcale tak urywać jąderek jak tego spodziewałem się rok temu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to dobry ruch. Jest dosyć ciekawy, ale oby nie osłabiło to jeszcze line up'u tej generacji. Sony ma w zanadrzu silne tytuły. Niezrozumiałe jest dla mnie inwestowanie w ich marketing, a nagle pokazywanie: "Ej, PS4 tuż za rogiem!". Może osłabić to sprzedaż bundle'i tych gier. Choć z drugiej strony baza użytkowników jest i tak spora.

Jest to trochę taki szachowy gambit. Coś się poświęca, celem uzyskania lepszej pozycji i wywarcia silnej presji na przeciwniku by zareagował, co ostatecznie może przynieść większą korzyść niż poświęcona strata.

Ten ruch może zapewne zaskoczyć ludzi w Redmont, którzy pewnie planowali że Sony odsłoni się tak jak oni - czyli na E3. Ogólnie ostatnio Sony podejmuje pewne ryzyka, zaczyna grać agresywnie. Zapowiada się więc gorąca batalia marketingowa, i oby nie zlekceważono MS-u który w tym aspekcie jest prawdziwym drapieżnikiem.

Odnośnik do komentarza

 

Nie zdziwilbym sie jakby za kilka dni nagle pojawil sie trailer od MS w ktorym byloby: "See the better future, 19th february" :lol: .

 

Najwazniejsze ze WRESZCIE cos sie ruszylo w temacie, teraz grzecznie poczekac do 20 lutego i zobaczyc jak sytuacja sie rozwinie, jesli jednak to nie bedzie next-gen, to sony niezlego flejma na forach zbierze - tak czy siak, bedzie sie dzialo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...