Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy serwis piszący bzdury o 8GB ram gddr5 powinien być zamknięty.

Przecież to tylko jakiś $onybot sobie wymyśl ''wierze że tak będzie'' nie wiem skąd on wziął 8 rdzeniowe CPU podobne do tego w nowym Xie skoro cały czas było o czym innym, widać na świecie więcej jest kiszonych ogórów :turned:

 

Czemu 8GB GDDR5 to bzdura ?

 

 

plejsztejszon4 20 lutego ? nareszcie zaczyna się coś dziać.

Odnośnik do komentarza

Każdy serwis piszący bzdury o 8GB ram gddr5 powinien być zamknięty.

Czemu 8GB GDDR5 to bzdura ?

W cenie 400$. No chyba, że PS4 to będzie osiem giga dedererów piątek, a nie nowa konsola.

 

Wszystko jest możliwe, tylko ile za taki sprzęt będziemy płacić, ew. ile SONY będzie w stanie dopłacić.

Odnośnik do komentarza

Gusta są różne, ja tam lubię matowe wersje konsolek, te święcące kojarzą mi się... no nie ważne :).

 

Fajnie, jak by na była możliwość kupienia konsolki właśnie nie tyle w różnych kolorach, co wersji "błyszczącej" i matowej. Takie marzenie ściętej głowy, ale skoro w pewnym momencie było chyba z 10 wersji PS3 różniących się głównie pojemnością dysku, to mogliby pomyśleć o takiej pierdółce.

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Nigdy nie było? Bitch please. Gdzie temu pseudohajendowemu monstrum do kilkukrotnie mniejszej, zwartej konsoli o regularnych kształtach. Sony robi pasudne pod względem designu konsole. A z PS3 pojechali po bandzie strasznie. Z każdą odsłoną

Odnośnik do komentarza

Biały x360 w 2005 dawał radę ale problem w tym że wygląd szybko się zestarzał ps3 fat > x360 fat, x360 slim > all.

 

Po modzie w x360 i ps3 na ''okrągłe kształty'' zobaczymy proste skrzynki, ostre krawędzie, zobaczycie.

 

Gusta są różne, ja tam lubię matowe wersje konsolek, te święcące kojarzą mi się... no nie ważne :).

 

Fajnie, jak by na była możliwość kupienia konsolki właśnie nie tyle w różnych kolorach, co wersji "błyszczącej" i matowej. Takie marzenie ściętej głowy, ale skoro w pewnym momencie było chyba z 10 wersji PS3 różniących się głównie pojemnością dysku, to mogliby pomyśleć o takiej pierdółce.

x360 slim

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Wii > 360 Slim = PS3 Slim > PS3 > 360 > PS3 z żeberkami

 

takie są fakty

 

A co do PS4, to mam nadzieję, że Sony będzie się wzorowało na swoich telefonach i tabletach, które są śliczne.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...