Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Sądzisz, że na kilka tygodni przed E3 M$ ujawni światu wszystko w temacie nowej konsoli? To będzie coś na zasadzie PS Meeting. Sony tutaj wygrało tylko i włącznie dlatego, że pierwsze wyskoczyło z next-genem ale kij ma dwa końca. Kto wie czy to właśnie M$ bardziej nie zawojuje zapowiedzią nowych gier, usług, aplikacji i większą listą devów (chociaż tutaj powinno być podobnie, oprócz 1st-party).

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

No mógł się dobrze przygotować, mają ogromną szansę zrobić to 2 razy lepiej. I w zasadzie niczego innego nie powinniśmy się spodziewać, inaczej będzie to duży fail. Mieć tyle czasu, kasy i doświadczenia - to wymaga wręcz, by 21 maja był celną odpowiedzią na PSM.

Bo może już nie będą mieli już takiego "boom factor", ale przynajmniej od strony technicznej i merytorycznej powinni to dopracować.

Odnośnik do komentarza

Sorry chlopaki, ale co wy (pipi)a pyerdolicie za glupoty? Maly przeskok byl?

Jak wyszedl Fight Night 3 to ZNISZCZYL wszystko i bylo to LATA SWIETLNE przed PS2.

Czy killzone shadowcrap jest lata swietlne przed kz3? No chyba nie jest.

Edytowane przez Jaczes
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie tylko martwo, ta rzekoma premiera GT6 w grudniu. Jakoś nie wierzę, że jednocześnie zrobią premierę PS4 oraz swojej największej marki na PS3.  No chyba, że GT6 początek grudnia, a PS4 np  jakoś 20-tego.  Mam nadzieję, że ta druga opcja, bo liczę, że pod choinką ukryje się PS4, a święta ze śniegiem za oknem będą okresem inicjacji... :)

Odnośnik do komentarza

ogólnie beka bo taki Killzone Mercenary, który ma ratować sprzedaż Vity ma premierę w tym samym czasie co GTAV więc pewnie ze sto osób go kupi. Teraz najmocniejsza marka jaką ma Sony będzie mieć prawdopodobnie premierę w okolicach debiutu PS4 i Driveclub. Nie oszukujmy się, 99% graczy co lubią wyścigi mając ps3 pod dachem kupi prędzej GT6niz ps4 z driveclubem obojętnie jaki by on wypaśny nie był.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to największe p roku, ale jakoś nie czuć takiego parcia jak w przypadku PS Experience w lutym (tam była cała armia gifów). Myślę, że Sony wygrało w rywalizacji teaser'ów, bo jednak nikt nie spodziewał się że tak wcześnie ujawnią info o PS4, a teraz już odbija się to na konferencji MS 21 maja, gdzie wiadomo że pokażą następce Xboxa.

Świat i tak czeka już na E3, więc jakby MS sobie to w ogóle odpuścił, to niewiele różnicy by to zrobiło...

... choć w sumie to robi sobie takie lajtowe spotkanie w namiocie, kiełbaski może będą i stragany z koszulkami :mocking:

 

Trochę żałuję, że Nintendo nie będzie na E3, przynajmniej byłaby jakaś odskocznia chwilowa, a tak E3 będzie zdominowane przez MS i Sony, a w necie sheetstormu nie będzie końca. No i liczę, że na E3 będą dokładne daty premiery obu konsol nowej generacji, i nikt nie zwinie się z tym na TGS czy coś w ten deseń.

Ja to mam wrazenie ze czego by nie pokazali 21-ego to fala hejterow i tak zmiecie MS....

Nie wiem co musi sie stac zeby MS byl na ustach wszystkich graczy.

Telewizja? Malo interesujaca...Funkcje spolecznosciowe? Malo interesujace....Zamawianie pizzy przez Xboxa?Kogo poza hamburgerami to interesuje...licza sie gry,MS musi zmiazdzyc Sony EX-ami...bo gry wychodzące na obie konsole beda i tak rowne badz lepsze na PS4 - na to wskazuja plotki o specyfikacji.

Kinect? Raz uzylem.

No chyba ze dowala niezla cene, równa Nintendi Wii U. Podczas gdy PS4 bedzie w cenie 449€

Odnośnik do komentarza

 

Ja to mam wrazenie ze czego by nie pokazali 21-ego to fala hejterow i tak zmiecie MS....

 

 

Myślę, że MS jakoś wytrzyma szyderę YETIego i Figlarza.

 

I tak każdy normalny człowiek poczeka, aż wszystkie firmy odkryją karty i dopiero podejmie decyzję o zakupie sprzętu. Najrozsądniej byłoby to zrobić jakiś rok po premierze obydwu konsol, żeby mieć trochę szerszą perspektywę na ich wady/zalety oraz bibliotekę gier. Jednak z tego co widzę po swoich znajomych głód nowej generacji jest tak wielki, że pewnie sporo ludzi rzuci się na nowe sprzęty w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

Ja to mam wrazenie ze czego by nie pokazali 21-ego to fala hejterow i tak zmiecie MS....

 

Chyba oszalałeś. MS jedyne co może zrobić, to wywrzeć pozytywne wrażenie. Musieliby się skupić w 90 procentach na Kinekcie 2, aby popsuć sprawę. Oczekiwania są zbyt niskie, więc mogą jedynie miło zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza

Porównanie modelu snajpera z KZ3 vs K:SF....to tylko pokazuje to co każdy wie...przeskok pomiędzy tymi generacjami konsol nigdy nie był tak mały jak ten jaki dokona się pomiędzy ps3 a ps4. Oby przynajmniej na nowej generacji gry trzymały stały framerate,miały dobre AA i chodziły w tym 1080p.

 

7ItLEzI.jpg

 

iIFZnTAeJzuGh.jpeg

 

Snajper z KZ3 to może tak wygląda w jakimś ichnim edytorze, bo w grze jest sporo gorszy model.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Szkoda, że do tego porównania nie wzięli pierwotnego modelu z KZ3 (przed skalowaniem "w dół"), który pewnie ma kilkaset tysięcy poly, wtedy by było  :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ale nie wiem czego niektórzy się spodziewali. Doszliśmy do tego momentu, gdzie dodawanie więcej ilości elementów w lepszej jakości nie ma sensu bo człowiek i tak nie zauważy różnicy. kiedyś przeskoczenie z modelu zrobionego z paruset polygonów na coś co ma parę tysięcy to był ogromny skok. Teraz taka sama procentowo zmiana nie daje żadnego efektu.

 

Wystarczy ten obrazek

 

cars_high_2.png

 

Różnica między 15k a 30k oczywista, a między 120k a 240k? Żadna.

 

Dlatego nie narzekajcie że różnice między generacjami będą małe, bo było wiadome że tak będzie.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Większość ludzi pewnie tego nie widzi, ale jak postać tam gdzie powinna być dłoń ma sześcian, to już zauważą :P

 

Ostatnio mi kupel powiedział, że Gears of War ma lepszą grafikę od Gears of War: Judgement :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Wystarczy ten obrazek

 

Różnica między 15k a 30k oczywista, a między 120k a 240k? Żadna.

 

Duza ;)

Obrazek moze tego nie pokaze bo raz ze dosc maly, dwa ze bryla dosc prosta i bez detali.

Jednak w praktyce samochod ze 120k poly bedzie mial widoczne kaciaste krawedzie.

Nawet 250k nie bedzie idealnie obly w so bardziej skomplikowanych modelach (z widocznym silnikiem itp).

Odnośnik do komentarza

I dont know.

 

Wszystkie twoje posty można sprowadzić do tej frazy.

 

 

wrzuć ktoś te za(pipi)iste modele postaci z Gearsów 3

 

savagelocust2-1024x768.jpg

 

s-armoredkantus-1024x768.jpg

 

ArmoredMyrrahRender-1024x757.jpg

 

savagelocust1.jpg

 

dig.jpg

 

Epic Games mógłby wydać Gears of War 4 z modelami prosto z edytora i wyglądałby kosmicznie.

 

 

Duza ;)

Obrazek moze tego nie pokaze bo raz ze dosc maly, dwa ze bryla dosc prosta i bez detali.

Jednak w praktyce samochod ze 120k poly bedzie mial widoczne kaciaste krawedzie.

Nawet 250k nie bedzie idealnie obly w so bardziej skomplikowanych modelach (z widocznym silnikiem itp).

 

 

Nie wnikaj w konkretne liczby... chodzi mniej więcej o to, że różnica między autem 500k (tyle ma auto w GT5 photomode) i 1kk jest większa niż między autem 1kk i 2kk.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...