Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

pudełko raczej pokażą, X360 też pokazali przed E3.
 
 
Czego natomiast możemy spodziewać się w kwestii Xboxa 720:

 

 

  • nowy xbox będzie wielozadaniowy; będziemy mogli na bieżąco operować wszelakimi funkcjami oraz aplikacjami i nawet podczas gry przemieszczać się między nimi (rozgrywka zostanie automatycznie zastopowana),
  • kontroler ma być wyposażony w coś rodzaju dotykowego panelu (?), który ułatwi nam poruszanie się w internecie (przeglądarce internetowej), jak i po samym interfejsie,
  • konsola wyposażona będzie w specjalny system, lecz póki co brak konkretniejszych informacji. Mówi się o wersji rozmachem przypominającej Windows RT, lecz to nie będzie dokładnie to samo,
  • powraca plotka o stałym połączeniu z siecią. Hardware zaoferuje taką możliwość oraz różne stany pracy, pobierające mniej energii, lecz nie będzie to koniecznie. Sprzęt zadziała normalnie, gdy będziemy offline. Cały płacz o nic,
  • ceny sprzętu nie poznamy aż do E3, możliwe także iż MS napomni o niej dopiero po targach w Los Angeles.

 

http://www.xboxc.pl/czym-microsoft-zaskoczy-21-maja/

 

 

ma być też pokaz Xbox Mini

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Forzy 5 nie będzie na 99%. Najprawdopodobniej będzie inny racer zaprezentowany przez Turn 10, najprawdopodobniej PGR5 albo jakiś jego duchowy następca tworzony w kolaboracji z innym studiem/studiami - tak jak Forza Horizon.

 

Halo ani Gears of War też nie będzie.

 

Najprawdopodobniej będzie jeszcze RPG od Lionhead, ale nie koniecznie Fable. Bardzo prawdopodobna jest gra akcji od studia Black Tusk - biorąc pod uwagę, że to obecnie jeden z największych developerów Microsoftu, który pracuje już chyba od 3 lat.

 

To takie realistyczne założenie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Oby tylko nie była stypa pod panów w garniturach jak na PS Meeting i pokaz pada, kabla, 3 gier i reszta o facebooku  :turned:

Mają godzinę, kilka minut na x360 mini, reszta o next genie. Ciekawe czy zobaczymy samą konsolę na 2tyg., przed E3, X360 i Xboxa pokazali wcześniej.

 

Z tego co pisze Badned powinniśmy zobaczyć grę z 5 w tytule, więc albo fm5 albo pgr5 albo trolluje. Restart serii Fable mile widziany, 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Z samochodówek podejrzewam taki schemat:

 

2013 - PGR5

2014 - FM 5

2015 - Forza Horizon 2

 

Ze strzelanek to ten projekt Black Tusk może celować w launch title, halo 5 w 2014, a Gearsy 4 w 2015.

 

Oby Lionhead robił cRPG-a, ale jakieś nowe, bardziej poważne IP od Fable. Z multiplatform to Square Enix twittowało ostatnio, może zapowiedź nowego Deusa Exa, Hitmana, albo Legacy of Kain.

Odnośnik do komentarza

ja się nie mogę doczekać tematu po prezentacji 21 maja. Zresztą nawet nie wiem po co czekać jeszcze te kilka dni...dyskusje można zacząć teraz bo i tak wiadomo, że część forum obojętnie co by M$ nie pokazało, uzna, że konferencja zmiażdżyła Sony(np. Daddy), a druga, że Sony epicko wygrało już nową generację(np Mendrek). Moja racja jest mojszejsza niż twojsza po raz kolejny :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z samochodówek podejrzewam taki schemat:

 

2013 - PGR5

2014 - FM 5

2015 - Forza Horizon 2

 

Ze strzelanek to ten projekt Black Tusk może celować w launch title, halo 5 w 2014, a Gearsy 4 w 2015.

 

Oby Lionhead robił cRPG-a, ale jakieś nowe, bardziej poważne IP od Fable. 

 

Taki schemat dla samochodówek też wydaje mi się najbardziej logiczny, a jeśli PGR i FH będą przynosić spodziewane zyski, to pewnie będzie to oznaczać, że od FM5 seria przejdzie na 3 letni cykl produkcyjny z uwagi, że przy pozostałych seriach będzie także pracować T10, no i fakt, że rynek nie wchłonie 2 wysokobudżetowych racerów rocznie wydawanych tylko na Xboksie.

 

Co do Halo 5 i Girsa 4 też się zgadzam.

 

A Lionhead robi obecnie 2 gry - nowe RPG i kolejną część Fable - pytanie co wyjdzie pierwsze.

 

ja się nie mogę doczekać tematu po prezentacji 21 maja. Zresztą nawet nie wiem po co czekać jeszcze te kilka dni...dyskusje można zacząć teraz bo i tak wiadomo, że część forum obojętnie co by M$ nie pokazało, uzna, że konferencja zmiażdżyła Sony(np. Daddy), a druga, że Sony epicko wygrało już nową generację(np Mendrek). Moja racja jest mojszejsza niż twojsza po raz kolejny :)

 

Pewnie obie konferencje będą podobne - jakiś bełkot o ficzerach społecznościowych i krótkie migawki 4 gier.

Odnośnik do komentarza

ja się nie mogę doczekać tematu po prezentacji 21 maja. Zresztą nawet nie wiem po co czekać jeszcze te kilka dni...dyskusje można zacząć teraz bo i tak wiadomo, że część forum obojętnie co by M$ nie pokazało, uzna, że konferencja zmiażdżyła Sony(np. Daddy), a druga, że Sony epicko wygrało już nową generację(np Mendrek). Moja racja jest mojszejsza niż twojsza po raz kolejny :)

jeśli ich pokaz nie zmiażdży tego czegoś $ony z lutego to będzie niezła kompromitacja MSu, ku.wa...pad, 3 gry i facebook. 

Jeśli połowy czasu nie poświęcą na rewolucje w postaci pierdolenia o Share Botton a na pokaz gier to będzie dobrze, no i nowy COD na nowym silniku (?) będzie  :sorcerer:

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Z kotlecików, jedynie pełnoprawne Fable mnie interesuje. Zapowiedź Halo, Gearsów czy innej Forzy już dzisiaj zbywam śmiechem.

 

Spodziewam się dużo info o Kinect 2.0, dużo o usługach z których przeciętny Polak i tak nie ma szans skorzystać i 3 gry na krzyż. Status quo utrzymane

Odnośnik do komentarza

 

ja się nie mogę doczekać tematu po prezentacji 21 maja. Zresztą nawet nie wiem po co czekać jeszcze te kilka dni...dyskusje można zacząć teraz bo i tak wiadomo, że część forum obojętnie co by M$ nie pokazało, uzna, że konferencja zmiażdżyła Sony(np. Daddy), a druga, że Sony epicko wygrało już nową generację(np Mendrek). Moja racja jest mojszejsza niż twojsza po raz kolejny :)

jeśli ich pokaz nie zmiażdży tego czegoś $ony z lutego to będzie niezła kompromitacja MSu, ku.wa...pad, 3 gry i facebook. 

Jeśli połowy czasu nie poświęcą na rewolucje w postaci pierdolenia o Share Botton a na pokaz gier to będzie dobrze, no i nowy COD na nowym silniku (?) będzie  :sorcerer:

 

Czego Ty sie spodziewasz?

Wystarczy że Sony zrobiło krok i zapowiedziało konsole w Lutym podczas gdy MS cieszył się z kolejnych sprzedawanych Kinectów, bez flejmu ale nie spodziewam się niczego powalającego ze strony MS,obym się mylił.

 

Z kotlecików, jedynie pełnoprawne Fable mnie interesuje. Zapowiedź Halo, Gearsów czy innej Forzy już dzisiaj zbywam śmiechem.

 

Spodziewam się dużo info o Kinect 2.0, dużo o usługach z których przeciętny Polak i tak nie ma szans skorzystać i 3 gry na krzyż. Status quo utrzymane

dokładnie,myślę że nic więcej nie będzie.

Odnośnik do komentarza

 

ja się nie mogę doczekać tematu po prezentacji 21 maja. Zresztą nawet nie wiem po co czekać jeszcze te kilka dni...dyskusje można zacząć teraz bo i tak wiadomo, że część forum obojętnie co by M$ nie pokazało, uzna, że konferencja zmiażdżyła Sony(np. Daddy), a druga, że Sony epicko wygrało już nową generację(np Mendrek). Moja racja jest mojszejsza niż twojsza po raz kolejny :)

jeśli ich pokaz nie zmiażdży tego czegoś $ony z lutego to będzie niezła kompromitacja MSu, ku.wa...pad, 3 gry i facebook. 

Jeśli połowy czasu nie poświęcą na rewolucje w postaci pierdolenia o Share Botton a na pokaz gier to będzie dobrze, no i nowy COD na nowym silniku (?) będzie  :sorcerer:

 

Poświęcą na usługi multimedialne, z których nigdy nie skorzystasz.

Odnośnik do komentarza

No, w przypadku M$ zawsze kończy się sporym rozczarowaniem oraz beką. Przed PSM była sporą grupa osób, które uparcie twierdziły, ze nie będzie nic o PS4, tylko jakaś nowa wersja Vity czy coś. Okazało się, ze Sony zapowiedziało PS4 i pokazało kilka gier zaskakujące przy okazji ilością i jakością pamięci w konsoli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...