Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

6Vvm0o4.gif

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=546448

 

 

temat na GAFie ma już prawie 20k postów, ile miał ten o PS4?

 

EDIT:

 

jakaś tam zajawka nowego cock of duty

 

https://vine.co/v/b9mjlbtxvgW

 

i mały obrazek jakby któryś naiwniak nadal liczył na nowy silnik

 

111.jpg

Ten gif w ktorym motor sciga sie z Porsche jest bardzo apetyczny, skad to?

A co do nowego silnika w Codzie,bedzie napewno nowy.

 

Ktos bedzie zakladal czat jakis? Zeby jutro komentowac na goraco ? :-D

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy, że ta konferencja trwa raptem godzinę, cieszyłbym się więc gdyby pokazali nawet 3 gry. Jakieś hardcorowe siedzenia przed kompem to sobie załatwcie na 10 czerwca, bo oprócz konferencji tych największych wydawców, na pewno i Ci mniejsi pokażą sporo nowego.

 

Ani Sony nie urwało niczym jeśli chodzi o gry 20 lutego (nie oszukujmy się, wszystko co pokazali było tylko OK), ani MS jutro nie urwie czapki z głów. Jestem nawet skłonny uwierzyć w tą wersję z Dead Rising 3, skoro koleś faktycznie dał sporo prawdziwego info przed konferencją Sony.
 

 

 

i mały obrazek jakby któryś naiwniak nadal liczył na nowy silnik

 

 

Hah, od razu po zobaczeniu tej animacji wyczułem ten smród. Prawdziwego next-genowego COD-a to zrobią może w 2015, jak się już na dobre branża przeniesie na next-geny.

 

 

 

A co do nowego silnika w Codzie,bedzie napewno nowy.

 

Pewnie różnica będzie zauważalna, ale będą i tak spory krok w tył od najbardziej czołowych tytułów. W plotkach coś tam było o zniszczalnym otoczeniu, to jest dużo ciekawsze, ale pewnie skończy się na jakichś chu.jowych skryptach. ;/

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Nowe info od Thurrotta:

 

A couple of Xbox news tidbits ahead of the launch... Illumiroom will be part of Tues event, subsidized Xbox v.Next model has been scrapped.

 

 

https://twitter.com/thurrott/status/336475059604570112

 

Ciekawe czy rzeczywiście MS by się zdecydował na Ilumiroom w nowym X. Projektor to może być jednak trochę za droga zabawka dla większości.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Stary dashboard to było to. I gry bez DLC, podnieta HD, żadnych Kinectów, calaki robione bez boostowania wg prostych zasad - 1000 i 200, czekanie na next genowe GTA, bratanie się ze spotkanymi nielicznymi Polakami. Co prawa awaryjność też legendarna, ale przynajmniej jest teraz o czym opowiadać i licytować się na liczbę odesłanych konsol.

 

360 teraz jest inna niż dawniej, ale i tak trochę żal mi będzie ją pożegnać. Serio, ogarnia mnie trochę sentyment, że to już tak zleciało.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nowe info od Thurrotta:

 

A couple of Xbox news tidbits ahead of the launch... Illumiroom will be part of Tues event, subsidized Xbox v.Next model has been scrapped.

 

 

https://twitter.com/thurrott/status/336475059604570112

 

Ciekawe czy rzeczywiście MS by się zdecydował na Ilumiroom w nowym X. Projektor to może być jednak trochę za droga zabawka dla większości.

 

Chyba ktoś go podpuścił.

Odnośnik do komentarza

też uważam, że to najzdrowsze dla branży i teraz tytuły na wyłączność zadecydują jak w starych dobrych czasach, ta generacja właśnie dlatego chyba nigdy nie zostanie zapamiętana jaka wyjątkowa bo prócz kilku wyjątków żadną z konsol nie można było identyfikować z jakąś wybitną marką.

 

Xbox zawsze będzie mi się kojarzył z tym

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...