Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak duzy jest to procent? 1% moze 2%

 

wątpie, po co by tracili czas na robienie singla gdyby serio był wazny dla 1% ludzi? mogli by zamiast tego zrobić wiecej map

przypomne że np quake3 nie miał singla bo i tak było wiadomo że ludzie chcą grać w multi. nie wiem po cholere cod i BF pchają singla do gier zamiast skupić sie na multi. jednak skoro to robią to zakładam że zainteresowanie singlem to więcej niż 1% kupujących

Odnośnik do komentarza

Teraz już prawie dem nie wypuszczają, a wy myślicie, że nagle triale będą? Jakoś nie sądzę. Doszło do tego, że sam ściągam wersje ze Szweckiej Zatoki by się przekonać czy dana gra jest dobra i warta zakupu. Gdzie te czasy, gdy prawie każdy wypuszczał demo by ludzie mogli się przekonać czy dany tytuł jest wart wywalania na niego kasy.

Growy biznes jak nigdy dotąd jest nastawiony na zarabianie grubych mln $$$ i następna generacja to dopiero będzie konkretne dymanie graczy z kasy.

W najgorszej sytuacji w następnej generacji będą twórcy mniej znani i nowe IP bo oni nie mają worków bez dna na marketing, a taki mainstreamowy gracz znający tylko takie CoD,Fifa i inne znane tasiemce jakoś 3 razy się zastanowi zanim weźmie jakąś gierkę o tytule, który się mu z niczym nie kojarzy.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te embarga to w ogóle niezła padaka.

Cichosza do premiery nic nie pisać/mówić bo jeszcze potencjalny klient się zniechęci i nie kupi naszej super duper gierki, która może się okazać średniakiem/crapem XD

A gazetki wiadomo jak chcą "eksluzywny" materiał i arta na okładkę to muszą być posłuszne i lizać jajka wydawców.

Serio wolałbym już te reckę i inne artykuły nawet i po premierze byle tylko były bardziej obiektywne na ile się to da. Zresztą wystarczy się popatrzeć jak teraz recki wyglądają. Lanie wody, a o minusach i ogólnych niedoróbkach, brakach czy też spłyceniu danej gry to za wiele się nie pisze.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

EA ostro sie przejedzie jezeli kazda ich gra bedzie miala DRM. BF4 czy nowa FIFA az tak sie na tym nie przejedzie bo to mozna kupic w ciemno ale kto kupi nowego Dead Space albo ME2? Inaczej - moze i pierwszy Dead Space by sie sprzedal ale kto by kupil kolejne czesci jezeli to widac na pierwszy rzut oka ze to nic innego jak odcinani ekuponow?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dlatego ja sie przenosze z graniem w multiplatformy na pc. Bo jak kupie gre za 5-10euro i mi nie podejdzie to mowi sie trudno ew. moge wymienic przez steam tread(Dziala to troche inaczej niz myslalem). A na konsolach next gen wydam te 60-70 euro gra mi nie podejdzie i wtopilem 60-70 euro i nawet gry sprzedac/wymienic nie moge. Ciekawe czy AMD/Nvidia/Intel udostepni dane  sprzedazy miedzy pokazaniem ps4/xbox one a zaszlym rokiem o tej samej porze.Jestem ciekaw czy ludzie zaczynaja budowac masowo pc czy tylko maly % sie przesiada.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Jeśli ma to wyglądać tak, jak się zapowiada, to przy konsolach zostaną tylko najwytrwalsi. To że cen gier za żadne skarby wydawcy nie obniżą jest pewne, ale przydusić klienta DRM zawsze chętnie. W takim wypadku nie zostaje nic niż ogrywać zaległości i czekać na spadek cen.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej mnie wkur.wia ta bezczelność, pazerność wydawców. Odkąd siedzę w temacie konsol, czyli lata 90te, to czytam o tym, jak strasznie są poszkodowani finansowo z różnych powodów developerzy i wydawcy, że piractwo, że trzeba szukać sposobów na walkę z tym, itd. itp. Jednak sukcesywnie branża przynosi coraz większe zyski, a oni wymyślają coraz nowsze sposoby, żeby mieć JESZCZE WIĘCEJ kuhwa, aż kiedyś ta bańka pęknie.
Rok, dwa temu temat zablokowania używek to był temat do gdybania w felietonach, z lekkim prawdopodobieństwem spełnienia się. Nie do wiary, jak to szybko poszło.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw czy ludzie zaczynaja budowac masowo pc czy tylko maly % sie przesiada.

Masowej przesiadki nie będzie (choć widzę że niektórzy mają parcie by tak było ), jakiś procent się przeniesie inny z kolei ograniczy zakupy gierek dokładniej zastanawiając się nad wyborem a jeszcze inny (pewnie największy) procent i tak będzie miał to w (pipi)e.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

DRM może być, ale niech gry będą o 50% tańsze.

 

Ja bym to jeszcze mógł zaakceptować mając pewność, że w zamian do każdej nowej gry będę miał pewny i darmowy dostęp do DLC. Przynajmniej byłaby jakaś rekompensata za kupienie gównianej gry, której nie da się pozbyć.

 

Na PC masz DRM i darmowych DLC niema wiec o tym zapomnij. Moze bede promocje,ale poziomu steam tez bym sie nie spodziewal. Raczej poziom promocji sony z grudni 2012. Czyli Far cry 3 za 120zl czy Tomb Raider 120zl

Odnośnik do komentarza

Guide button powinien znajdować się pomiędzy startem a selectem i kto podjął decyzję o porzuceniu "obrotowego" D-Pad'a ? Bez niego kiepsko się to prezentuje  <_<

 

lepiej, że guide jest dalej bo czasem mi się zdarzało go przypadkowo przycisnąć, a sam pad bez szału, ale stylowy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...