Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Ojezu, dałem plusa Mazzeo, kto by się spodziewał.

 

Zgodnie z pokrętną logiką tego trolla, tak samo branża okrada wydawców i devów, bo przecież dostają gry "Za darmo" i nie kupują ich w sklepach. Ba - zdarza się, że i DLC dostają za darmo. Wszyscy się okradają.

 

 

Jeśli Sony zdecyduje się na taki ruch, to nowa generacja może oficjalnie umrzeć.

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

Kurde coś mi sie wydaje ze ta konieczność bycia online co 24h bedzie rownież obecna na ps4, bo w xbox one jak i ps4 opcja blokowania używek jest zależna od wydawcy a na 100% bedą to blokować.

 

Po prostu MS jak i sony imo maja cicha zmowe z wydawcami... Zreszta po e3 wszystko powinno stać sie jasne

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Sony przeciez juz powiedzialo ich gry(Wydawane przez Sony) blokady miec nie beda,ale inni wydacy jezeli chca moga miec.Czytaj takie firmy jak EA(10000% ze wprowadza),Ubiosft(80% ze wprowadza blokade uzywek) i Acti(50% na 50% online pass nie wprowadzili) maja wolna reke i to prawdopodbnie wykorzystaja. Wiec w sumie nie w Sony nadzieja a w reszcie wydawcow :P

 

Neogaf jak zwykle w formie:

 

 

38499992.jpg

ibeqIF2gLiCcIz.gif

Jo05eZR.jpg

 

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

masakra....jak nędznie szykuje się nowa generacja...jak Sony wyskoczy z czymś podobnym to na pewno next geny nie zagoszczą pod moją strzechą. Ehhh zostaje zatem ps plus i ps3 i nadzieja, że tchną drugie życie w vitę. Ewentualnie kupię sobie kiedyś x360 by popykać w pgr'y, gyrosy i lost oddysey

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nie bardzo wiem jak by zlamanie Xbox mialo dzialac skoro mamy:

- Online raz na 24h

 

No chyba,ze piraci znaja sposob na obejscie bycia online raz na 24h. Bo zasadniczo to MS bedzie banowal przerobiona konosle i bedziecie miec podstawke pod picie/lampe za prawie 2k zl. A szczerze,watpie ze MS bedzie tak laskawy  jak przy x360 i da pirata szalec online przez prawie 3 lata. Plus nie wiem czemu hejt jest na MS a na wydawcow nie?MS nie ma z tego grosza,to wydawcy maja z tego kase.

 

 

Jeszcze 3 dni:

isbOR3IYge1VM.gif

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Znajdzie sie sposób na tych cwaniakow. Kupujesz dwie konsole, jedna by zgrać w kilka gier online, a reszte walisz bez oporów. Chcą to bedą mieli. A tak przez lata krzyczeli, ze sa biedni etc, ale jak przyszla tylko okazja to tak samo zachowują sie do nas jak kiedyś piraci do nich.

Edytowane przez pop
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Znajdzie sie sposób na tych cwaniakow. Kupujesz dwie konsole, jedna by zgrać w kilka gier online, a reszte walisz bez oporów. Chcą to bedą mieli. A tak przez lata krzyczeli, ze sa biedni etc, ale jak przyszla tylko okazja to tak samo zachowują sie do nas jak kiedyś piraci do nich.

Czyli twoim zdaniem jak bedziesz piracil,to wydawcy zmienia zdanie?Piracenie jedynie to zmieni,ze wydawcy beda wymyslac co raz wiecej sposobow jak utrudnic,zycie gracza. Zwiekszy sie piractwo to w pudelku bedzie jedno razowy kod,zeby przypisac gre. Tego nikt nie zlamie. I wtedy bedziesz mial 3 wyjscia zaczac kupowac legalnie na konsolach albo kupic pc lub skonczyc z granie.

 

 

Ciężko będzie im chyba to złamać. Na PC takiego Diablo 3 czy Sim City, które wymagają stałego podłączenia do sieci chyba do teraz nie złamali ?

Sim city ktos wymyslil sposob,trzeba linjke kod chyba zmienic.

Odnośnik do komentarza

Ficuś, nie oszukuj sam siebie :P Już widzę jak sobie wszystkie gry odpuścisz bo używki nie będziesz mógł kupić/sprzedać ;)

odpuszcze...co to za generacja gdzie gdzie będę musiał kupować tylko nowe gry za pewnie z 239-249zł. Ja tyle na grę w życiu wydałem tylko raz - na GTAIV, a tak 200zł wydałem jeszcze tylko na FFX, Uncharted2,GoW3,GT6 i HR. Reszta gier to albo czekanie aż gra spadnie z ceny to poziomu 100-150zł, albo pożyczenie od kumpla, albo wymiana gierki u żyda. No a na ps3 to jeszcze doszedł plus albo kiedyś dzielenie konta na pięć osób. O sposobie grania na starszych generacjach nie będę się wypowiadać bo mogę dostać warna ;)

 

Jedyna nadzieja, to ps4 i szybkie wprowadzenie do niej plusa nawet jak zablokują używki- wtedy może faktycznie rozważę zakup i parę razy na generację poświęcę te 250zł na jakiegoś hita.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

oj Panowie, chyba ktoś zapomnial jak za psie pieniadze można było kupowac, chińskie konta z punktami m$ albo całe konta zapchanymi grami. na bank teraz powtórzy sie ten proceder, ja na swoim x360 zapchałem 280gb/320gb giekami z tych kont, więc dam sobie głowe uciąć, że cwaniaczki będa kombinowac cos z slotami jak to ma miejsce na ps3 z dzieleniem się kontami i branie na "spółe" gier, tak samo pewnie będą do wyrwania klucze po taniości jak to ma miejsce z grami pc na allegro gdzie po 2 miechach mozna klucz do gry za -50% kupić gdzie gry na półkach w sklepach mają jeszcze full cene

Odnośnik do komentarza

 

Czyli twoim zdaniem jak bedziesz piracil,to wydawcy zmienia zdanie?Piracenie jedynie to zmieni,ze wydawcy beda wymyslac co raz wiecej sposobow jak utrudnic,zycie gracza. Zwiekszy sie piractwo to w pudelku bedzie jedno razowy kod,zeby przypisac gre. Tego nikt nie zlamie. I wtedy bedziesz mial 3 wyjscia zaczac kupowac legalnie na konsolach albo kupic pc lub skonczyc z granie.

Znajdzie sie sposób na tych cwaniakow. Kupujesz dwie konsole, jedna by zgrać w kilka gier online, a reszte walisz bez oporów. Chcą to bedą mieli. A tak przez lata krzyczeli, ze sa biedni etc, ale jak przyszla tylko okazja to tak samo zachowują sie do nas jak kiedyś piraci do nich.

 

 

Czyli twoim zdaniem kupowanie wszystkiego co dadza nam wydawcy/developery (DLC, Online passy, blokowanie uzywek) wychodzi nam na dobre? Nabijac portfele biedaczkom z EA czy Ubisoftu ktorym przeciez tak trudno wiazac koniec z koncem ze musza klepac swoje gry gdzies w garazu?  :sick:

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

Czyli twoim zdaniem jak bedziesz piracil,to wydawcy zmienia zdanie?Piracenie jedynie to zmieni,ze wydawcy beda wymyslac co raz wiecej sposobow jak utrudnic,zycie gracza. Zwiekszy sie piractwo to w pudelku bedzie jedno razowy kod,zeby przypisac gre. Tego nikt nie zlamie. I wtedy bedziesz mial 3 wyjscia zaczac kupowac legalnie na konsolach albo kupic pc lub skonczyc z granie.

Znajdzie sie sposób na tych cwaniakow. Kupujesz dwie konsole, jedna by zgrać w kilka gier online, a reszte walisz bez oporów. Chcą to bedą mieli. A tak przez lata krzyczeli, ze sa biedni etc, ale jak przyszla tylko okazja to tak samo zachowują sie do nas jak kiedyś piraci do nich.

 

 

Czyli twoim zdaniem kupowanie wszystkiego co dadza nam wydawcy/developery (DLC, Online passy, blokowanie uzywek) wychodzi nam na dobre? Nabijac portfele biedaczkom z EA czy Ubisoftu ktorym przeciez tak trudno wiazac koniec z koncem ze musza klepac swoje gry gdzies w garazu?  :sick:

 

Nie,ale piraceniem nic nie zmienisz(pomijam fakt,ze Xbox One raczej piratow nie odpali). Glosuj portfelem. Obecnie mozesz kupic Xbox one,ps4,pc lub skonczyc z graniem. Co to jest za podejscie(nazwal bym to Polactwem),bede piracic to sie cos zmieni? Ludzie w jakim wy swiecie zyjecie. Piracenie jedynie skonczy sie tym,ze utrudnia zycie gracza,ktorzy legalnie kupuja. Albo kup i sie pogodzcie z tym,ze tak bedzie to wygladalo albo olejcie granie.

Odnośnik do komentarza
w pudelku bedzie jedno razowy kod,zeby przypisac gre. Tego nikt nie zlamie.

 

no zaraz zaraz, akurat kod to praktycznie to samo co cd-key i spokojnie na PC łamią ptrzebe wpisania cd-keya, wychodzą cracki i tyle

 

 

co do piracenia albo odpuszczania konsoli - tak czy siak firmy powinny zobaczyć że są pewne granice ruchania graczy i jak sie przesadzi to ilość kupowanych konsol i gier drastycznie spada

boje sie jednak że nie spadnie i będzie tak jak z wyciętymi dlc za 59zł - gracze i tak kupią, a wydawcy będą sie cieszyć że mają kolejny skuteczny sposob na dojenie

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Jeżeli ktoś się tą polityką nie zgadza, to powinien odpuścić granie, a nie kraść. Bo wtedy tylko dorabia sobie ideologie. Nie podoba się nie kupujesz i grasz na PC, a nie, tam jest to samo ;)

W moim mniemaniu to oni okradają nas. Im wolno?

 

Jak cie okradaja?Wytlumacz mi prosze jak cie okradaja? Na pc brak uzywek jest od lat,byla to kwestia czasu,ze to wejdzie na konsole.

 

 

w pudelku bedzie jedno razowy kod,zeby przypisac gre. Tego nikt nie zlamie.

 

no zaraz zaraz, akurat kod to praktycznie to samo co cd-key i spokojnie na PC łamią ptrzebe wpisania cd-keya, wychodzą cracki i tyle

 

 

co do piracenia albo odpuszczania konsoli - tak czy siak firmy powinny zobaczyć że są pewne granice ruchania graczy i jak sie przesadzi to ilość kupowanych konsol i gier drastycznie spada

boje sie jednak że nie spadnie i będzie tak jak z wyciętymi dlc za 59zł70zl dlc do bf4 - gracze i tak kupią, a wydawcy będą sie cieszyć że mają kolejny skuteczny sposob na dojenie

 

Pc jest platforma otwarta jak android,konosle sa zamkniete ja ios. Ale temat piractwa na xbox one jest po za dyskusja,szanse ze to obejda sa rowne 0.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...