Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie current-gen wolf? :rolleyes:

 

Ciekawe czy to futro będzie na PS4 i Xbone, bo korzysta ono z nvidiowego PhysX...

Tak, konsole mają jego wsparcie.. ale pełne, sprzętowe na GPU czy baranina jak na PC bez karty nvidii? Bo jesli to drugie to PhysX na nowych konsolach będzie tak samo urposzczone jak na PS360.

Ktoś z CDPR mówił/pisał gdzieś, że wersje konsolowe nie będą miały żadnych cięć graficznych (oczywiście poza ustalonym frameratem, rozdziałką, AA, które przy odpowiednim "wyposażeniu" na PC będzie można ustawić jak się chce).

 

ps. stare ;)

Odnośnik do komentarza

Bo to jezd na xbone lolololo mikroshit rucha na lewo, prawo tylko jedna postać hahahahah

 

Nie jestem fanem bijatyk ale prezentuje sie naprawdę super, wlasnie dzięki temu stylowi z automatów :)

 

Tak jak juz pisałem na 99% biorę ps4 na premierę, chociaż chciałbym sie wstrzymać przynajmniej pól roku zeby zobaczyć jak sytuacja sie rozwinie, ale póki co to gry na XO prezentują sie lepiej. Liczyłem na killzone ale ostatni gameplay to mega nudy :)

Odnośnik do komentarza

po gamecom bedziemy madrzejsi, wydaje mi sie ze tam sony zaprezentuje wszystkie gry jakie wypuszcza na premiere konsoli. Na stan obecny czyli na dzis, jesli mialbym rozpatrywac ktory startowy lineup tytulow jest lepszy to tez sklanialbym sie ku xbox one. Jesli infamous3 nie wyjdzie na premiere to liczba gier jarających mnie na start ps4 wynosi 0, na xbox one są aż 2 (forza5 i KI). Po gamecom pewnie to się zmieni. Zresztą i tak nową konsolę kupię najprędzej za 2 lata, pewnie wzorem vity wezme w abonamencie sieci komorkowej zamiast smartfonu bo nie wątpie, że krajowi operatorzy będą taki deal oferować

Odnośnik do komentarza

Bo to jezd na xbone lolololo mikroshit rucha na lewo, prawo tylko jedna postać hahahahah

 

Nie jestem fanem bijatyk ale prezentuje sie naprawdę super, wlasnie dzięki temu stylowi z automatów :)

 

Tak jak juz pisałem na 99% biorę ps4 na premierę, chociaż chciałbym sie wstrzymać przynajmniej pól roku zeby zobaczyć jak sytuacja sie rozwinie, ale póki co to gry na XO prezentują sie lepiej. Liczyłem na killzone ale ostatni gameplay to mega nudy :)

 

 

Ja się teraz waham czy inwestowanie w PS4 na starcie ma sens. Jedynie moją uwagę przykuwa tylko Watch Dogs i w sumie nic poza tym. Dlaczego czekam teraz na Gamescom, żeby dowiedzieć się czy coś jeszcze planują na start. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Bo to jezd na xbone lolololo mikroshit rucha na lewo, prawo tylko jedna postać hahahahah

 

Nie jestem fanem bijatyk ale prezentuje sie naprawdę super, wlasnie dzięki temu stylowi z automatów :)

 

Tak jak juz pisałem na 99% biorę ps4 na premierę, chociaż chciałbym sie wstrzymać przynajmniej pól roku zeby zobaczyć jak sytuacja sie rozwinie, ale póki co to gry na XO prezentują sie lepiej. Liczyłem na killzone ale ostatni gameplay to mega nudy :)

 

Ja się teraz waham czy inwestowanie w PS4 na starcie ma sens. Jedynie moją uwagę przykuwa tylko Watch Dogs i w sumie nic poza tym. Dlaczego czekam teraz na Gamescom, żeby dowiedzieć się czy coś jeszcze planują na start.

No sens będzie. Napewno jeszcze coś zapowiedzą no i miltiplatformy które będę na ps360 biednymi wersjami. Ja już się jaram nowym NBA na next genie. Do tego Watch Dogs, Assasin i zapewne wiele więcej + niezapowiedziane exy, do końca roku (gwiazdka pewno będzie gorąca). Dla mnie warto.

Odnośnik do komentarza

No w sensie, że np Infamous będzie na premierę :)

Wątpię by przyśpieszyli premierę gdy do tej pory jasno było mówione że I3 wyjdzie w pierwszym kwartale 2014.

PS4 na starcie będzie miało K:SF ,DC i Knack , XO będzie mieć FM5 , KI i coś jeszcze (QB obstawiam dopiero na rok 2014 po tym co do tej pory prezentowali) ?

Dla minie jeszcze raz powtórzę dla MNIE line up obu platform jeśli chodzi o tytuły na premierę wygląda słabo jeśli chodzi o exy bo ani bijatyk ani wyścigów jakimś wielkim fanem nie jestem liczyłem na Knack'a ale jak na razie szału nie ma więc pozostaje na chwilę obecną jedynie K:SF  :huh:

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

FM5, Ryse, KI i Dead Rising 3. 

 

 

No ale tak zostaje jedynie super KZ z super grafą i tyle. 

Coś cię boli czy jak ? Jasno napisałem że ani wyścigi (w tym momencie odpada DC jak i FM5) ani bijatyki (tu wstaw KI) mnie specjalnie nie interesują. To co pozostaje ? U Sony K:SF który prezentuję się tak sobie (mimo że nie jest to wybitna seria przy każdej odsłonie bawiłem się dobrze więc mam nadzieje że i z ta odsłona będzie podobnie) i Knack który w chwili obecnej niczym nie zachęca. U MS jest Ryse którego pewnie kiedyś ogram ale nie jest to tytuł dla którego kupiłbym konsole (zwłaszcza że także nic specjalnego nie pokazali do tej pory) no i DR 3 do którego po poprzednich dwóch odsłonach mam podobne podejście co do Ryse( jednym słowem tytuł który warto będzie kiedyś ograć przy okazji posiadania platformy na którą wyszedł).Obie firmy na start jeśli chodzi o exy przygotowały dla MNIE słaby line up mimo to ten jeden tak (pipi) bolący cię KZ przechyla szalę na stronę Sony jeśli chodzi o mnie zwłaszcza że na początku 2014 dostane także I:SS (do tej serii mam podobne podejście co do KZ). No ale jeśli cię boli że nie fapuję do ofert MS która do MNIE nie trafia na chwilę obecną to chyba coś jest tu nie halo.....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...