Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

no ich PR  w maju/czerwcu to była katastrofa że nikt nie wiedział co i jak ale wszystkie nowe zmiany to potężny plus, chyba lepiej niż przed dokonanym faktem zmieniają się niż po, jak chcą walczyć w przyszłości cenowo z wiiu i ps4 to nie mają innej opcji jak konsola bez kamerki, tak samo jak dziś ps3 bez hdd. 

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Nobody's Perfect.

 

Mieli swoją dziwną wizję na którą świat nie był gotowy, życie lepiej późno niż wcale, także mnie każde odszczekiwanie głupich pomysłów jako konsumenta strasznie cieszy.

Konsoli jeszcze nie ma i te bzdety zostaną tylko w pamięci osób które największe psy na nich wieszają. Co do Kinect to będzie przy każdej konsoli i bardzo dobrze dzięki temu mam nadziej, że będzie położony większy nacisk na konkretnie wykorzystanie go w grach.

 

A co nie którzy chyba nie znają znaczenia słowa porażka, bo póki co M$ żadnej porażki nie odnotował, za to odnotował dużo głupich pomysłów.

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlatego kupisz sobie PS4, temat skończony. 

 

Ciekawe podejście skreślać coś czego jeszcze nie ma, mowa o nowy kinectcie. 

 

 

A czym takim różni sie Kinect od Kinect 2 ? Tu i tu kamerka, tu i tu mikrofon. Na 360 nie było to w żaden fajny sposób wykorzystane, dlatego nie widzę tego na Xbox One, nawet sam Microsoft nic fajnego na E3 pod tym względem nie pokazał. Więc tak, skreślam nowy Kinect, bo to dla mnie zbędny gadżet do niczego, podnoszący niepotrzebnie cenę.

 

Obu konsol nie ma, gier na start nie ma, nikt z nas w nie nie grał. Wybrałeś XOne jako pierwsza konsolę, więc sam skreśliłeś PS4. No ale trzeba się pożalić, bo to ja skresliłem Kinecta.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

 

Dlatego kupisz sobie PS4, temat skończony. 

 

Ciekawe podejście skreślać coś czego jeszcze nie ma, mowa o nowy kinectcie. 

 

 

A czym takim różni sie Kinect od Kinect 2 ? Tu i tu kamerka, tu i tu mikrofon. Na 360 nie było to w żaden fajny sposób wykorzystane, dlatego nie widzę tego na Xbox One, nawet sam Microsoft nic fajnego na E3 pod tym względem nie pokazał. Więc tak, skreślam nowy Kinect, bo to dla mnie zbędny gadżet do niczego.

 

 

Niczego na E3 nie pokazali,bo cały środowisko poważnych graczy oczekiwało od nich, że skupią się na poważnych grach. MS po majowej kompromitacji doskonale zdawał sobie z tego sprawę dlatego skupił się na E3 na grach. Gdyby pokazali Kinecta znowu zaczęłoby się jęczenie. Ale jak widać MS nie może wszystkim dogodzić

Kinect na konferencji= LOLOL pontony, malowanie pędzlem słonia huehuehue porażka!!!

Brak Kinecta na konferencji= no cóż, widocznie nie mieli nic ciekawego do pokazania porażka

 

Co do różnic, odsyłam do newsem, nowy kincet ma być szybszy i dokładniejszy (nie wiemy ile w tym prawdy).IMO myślę, że 3 lata to wystarczająca ilość czasu by wreszcie zrobić produkt dopracowany i działający(!), a obowiązkowy kinect daję o wiele większe pole do popisu developerom niż to było dotychczas

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Nobody's Perfect.

 

Mieli swoją dziwną wizję na którą świat nie był gotowy, życie lepiej późno niż wcale, także mnie każde odszczekiwanie głupich pomysłów jako konsumenta strasznie cieszy.

Konsoli jeszcze nie ma i te bzdety zostaną tylko w pamięci osób które największe psy na nich wieszają. Co do Kinect to będzie przy każdej konsoli i bardzo dobrze dzięki temu mam nadziej, że będzie położony większy nacisk na konkretnie wykorzystanie go w grach.

 

A co nie którzy chyba nie znają znaczenia słowa porażka, bo póki co M$ żadnej porażki nie odnotował, za to odnotował dużo głupich pomysłów.

 

świat nie jest gotowy na polityke nieprzyjazną inditwórcom

 

(pipi)a xD

pusc sobie markowska

Odnośnik do komentarza
Co do Kinect to będzie przy każdej konsoli i bardzo dobrze dzięki temu mam nadziej, że będzie położony większy nacisk na konkretnie wykorzystanie go w grach.

Tylko jakie ma być to konkretne wykorzystanie ? Na chwilę obecną ani devi ani co gorsza MS nie ma pomysłów na sensowne jego wykorzystanie w gierkach dla tego na chwile obecną jest to dla mnie zbędny bajer wpływający niekorzystnie na cenne nowego x pudła :(

 

Niczego na E3 nie pokazali,bo cały środowisko poważnych graczy oczekiwało od nich, że skupią się na poważnych grach. MS po majowej kompromitacji doskonale zdawał sobie z tego sprawę dlatego skupił się na E3 na grach. Gdyby pokazali Kinecta znowu zaczęłoby się jęczenie. Ale jak widać MS nie może wszystkim dogodzić

Gdyby pokazali sensowne wykorzystanie kinecta w gierkach (a nie przy użyciu pontonów itp jak to jest przez całą jego egzystencje na rynku) to nikt by nie marudził na to że poświęcili mu czas.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

A czym takim różni sie Kinect od Kinect 2 ? Tu i tu kamerka, tu i tu mikrofon. Na 360 nie było to w żaden fajny sposób wykorzystane, dlatego nie widzę tego na Xbox One, nawet sam Microsoft nic fajnego na E3 pod tym względem nie pokazał. Więc tak, skreślam nowy Kinect, bo to dla mnie zbędny gadżet do niczego, podnoszący niepotrzebnie cenę.

 

Obu konsol nie ma, gier na start nie ma, nikt z nas w nie nie grał. Wybrałeś XOne jako pierwsza konsolę, więc sam skreśliłeś PS4. No ale trzeba się pożalić, bo to ja skresliłem Kinecta.

 

 

Widzę pewno naleciałości z SONYONLY, czym się różni ? wystarczy poczytać jest masa artykułów w sieci na ten temat co nowy kinect potrafi a czego nie. Ba jest nawet filmiki którego pewno nawet nie widziałeś bo przecież Ciebie to w ogólnie nie interesuje więc jakim prawem udajesz wilce mądrego skoro nie byłeś na tyle szczodry, żeby cokolwiek na jego temat przeczytać, jeszcze fafikujesz na lewo i prawo. Nie obchodzi Cię to urządzenie to po co non stop coś komentujesz? 

 

Nic nie pokazał bo jak by pokazał to byś miał jeszcze więcej do marudzenia niż masz.

 

Od samego początku pisałem, że biorę obie konsole mało tego pisałem, też, że to XONE teraz będzie służył mi do Exów a PS4 do reszty, więc sorry winnetou ale ja niczego nie skreśliłem jestem otwarty na wszystko co nowe i n/p grając w nowego wieśka zamiast szperać w menu i szukać fireball'a powiem to w czasie rzeczywistym będąc cały czas skupiony na tym co się dzieje na ekranie.

 

 

Tylko jakie ma być to konkretne wykorzystanie ? Na chwilę obecną ani devi ani co gorsza MS nie ma pomysłów na sensowne jego wykorzystanie w gierkach dla tego na chwile obecną jest to dla mnie zbędny bajer wpływający niekorzystnie na cenne nowego x pudła  :(

 

 

Tego nie wiesz bo nic na ten temat nie pokazano, jedynie powiedziano a jak zostanie to w pełni wykorzystane czas pokażę i konsola i urządzenie ma teraz dużo więcej mocy.

 

Pierwszy Kinect był niczym innym jak sprawdzeniem czy coś takiego ma w ogóle sens i czy się przyjmie i zgadnijcie co się stało ? Przyjęło się i to bardzo dobrze, sprzedaż mówi sama za siebie więc next genowy kinect stał się faktem dzięki swojemu poprzednikowi. A to, że jest przy każdej konsoli to IMO dobra sprawa bo może dzięki temu zostanie wreszcie tak wykorzystany jak być powinien.

 

A czy tak się stanie czas pokaże, na pewno dzięki takim rozwiązaniom jest większa szansa na to. 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Tego nie wiesz bo nic na ten temat nie pokazano

No i na to cały czas czekam aż ktoś w końcu pokaże że Kinect to nie tylko gadżet do pontonów itp. pierdół. MS powinien to zrobić jeszcze przed wypuszczeniem konsoli na rynek nawet w formie (pipi)anego filmiku ale jak na razie tylko rzucają co rusz tekstami typu "Wierzymy w Kinecta i w wartość, którą wnosi on w granie, jak i w ogóle w rozrywkę" i nic po za tym.....

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

No najlepiej teraz wymazać z pamięci te wszystkie wpadki i udawać, że to deszcz pada? Tak nawiasem, to przecież ta plejada faili jeszcze się nie skończyła, zawsze co jakiś czas ktoś wrzuca tutaj newsa czy zdjęcie (np. ostatnie to ze Spider-Manem przemianowanym na Spawna, czy krótkim czasie nagrywania), więc nie widzę nawet powodu by i przymykać oko (zwłaszcza jeśli ciągle jest załzawione od śmiechu).

Nie rozumiem takiego podejścia jak Soul czy Daddy. Takie wymazywanie w pamięci zamiarów dużej korporacji, jest proszeniem się o wjazd w tyłek w najmniej spodziewanym momencie. Nie w ten, to w inny sposób - strategię można zmienić, ale natury pionu zarządzającego znacznie trudniej. Naiwne jest wierzyć, że z korpoludków MS zmienił się w hipisów kochających gry. I gdyby spojrzeli na obecną wciąż generację, to dostrzegliby że takie podejście do klienta to w zasadzie norma, na którą się godzili. Norma, która delikatnie została zawsze pogłębiana wraz z liczbą opchniętych konsol. MS popełnił błąd że próbował zgwałcić swoją klientele prąc na jej tyłki niczym sir Lancelot w "Monty Pythonie", teraz wyciszyli swoją chuć i udają znowu potulne owce, by zacząć potem penetrację od wazeliny, i z biegiem czasu zwiększać rozmiar...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

A czym takim różni sie Kinect od Kinect 2 ? Tu i tu kamerka, tu i tu mikrofon. Na 360 nie było to w żaden fajny sposób wykorzystane, dlatego nie widzę tego na Xbox One, nawet sam Microsoft nic fajnego na E3 pod tym względem nie pokazał. Więc tak, skreślam nowy Kinect, bo to dla mnie zbędny gadżet do niczego, podnoszący niepotrzebnie cenę.

 

Obu konsol nie ma, gier na start nie ma, nikt z nas w nie nie grał. Wybrałeś XOne jako pierwsza konsolę, więc sam skreśliłeś PS4. No ale trzeba się pożalić, bo to ja skresliłem Kinecta.

 

 

Widzę pewno naleciałości z SONYONLY, czym się różni ? wystarczy poczytać jest masa artykułów w sieci na ten temat co nowy kinect potrafi a czego nie. Ba jest nawet filmiki którego pewno nawet nie widziałeś bo przecież Ciebie to w ogólnie nie interesuje więc jakim prawem udajesz wilce mądrego skoro nie byłeś na tyle szczodry, żeby cokolwiek na jego temat przeczytać, jeszcze fafikujesz na lewo i prawo. Nie obchodzi Cię to urządzenie to po co non stop coś komentujesz? 

 

Nic nie pokazał bo jak by pokazał to byś miał jeszcze więcej do marudzenia niż masz.

 

 

 

Matko Soul....

 

Podaj mi prosze to różnice, proszę!!!!  Będzie lepiej skanował ciało, będzie rozpoznawać twarz, palce i oh my god cholera wie co jeszcze. Super, ale nie zmienia to tego, że jest to dalej kamerka z mikrofonem. I tak, Microsoft niczego na E3 nie pokazał. I nie chciałem pontonów, dance central, chciałem wykorzystania tego kinecta do gier dla graczy. Nic nie było... Absolutnie nikt by się nie pogniewał, jakby dali jakiś fajny "ficzer" do nowego tytułu. Póki co, suche gadanie o potędze Kinecta, czyli to samo co z pierwsza kamerką.

 

I tak, interesuje się, bo wyobraź sobie, pewnie w przyszłości tj. i ty będe miał obie konsole. Ale Kinect mnie nie interesuje, nie chcę go, bo to dla mnie niepotrzebny gadżet właśnie podnoszący cenę samej konsoli. Ja wiem, że ciężko jest ci wyobrazić sobie sytuacje, że ktoś chciałby kupić XONE, ale nie chciałby Kinecta.

 

Kiedy zainteresuję się Kinectem ? Jak moja kobieta będzie chciała sobie potańczyć przed TV oraz jak Microsoft za rozsądne pieniądze wprowadzi IllumiRoom.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
wystarczy poczytać jest masa artykułów w sieci na ten temat co nowy kinect potrafi

 

przed premierą pierwszego kinekta też była masa artykułów co to on potrafi i jaka to nowatorska technologia

 

a wszyscy wiemy jak wyszło - gry na kinekta zgarneły wszystkie możlowe "nagrody" za najgorsze gry ostatnich lat

a w 95% przypadków sterowanie opierało sie na chaotycznym machaniu łapami i modlitwie że kamerka wyłapie to co chcemy zrobić. w dodatku całe machanie nudziło sie po 5 minutachbo gdy były do bólu schematyczne i uproszczone

 

więc naprawde kurfa nie ma żadnego powodu by pokładać nadzieje w kinekcie i dawać mu kredyt zaufania.

jedynka była porażką jeśli chodzi o gry, więc dopóki MS nie pokaże czegoś naprawde kozackiego to kinektowi należą sie wszystkie baty jakie zbiera

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To wszystko będzie zależało od samych twórców, ale szczerze wątpię by przy obecnych napiętych terminach, będą chcieli się jeszcze babrać w jakieś kinectowe opcje, chyba że będą to first party i dostaną dyrektywę od MS-u. CoD-owi taki Kinect 2.0 do dobrej sprzedaży jest jak psu na budę. Zaś gry "Kinect-only" podzielą się na te które się sprzedają (czyli zabaweczka do skakania) i te innowacyjne w które zagra parę osób z ciekawości, chyba że wypuszczą je w indie bundle czy w abonamencie.

 

Kinect jest naprawdę ciekawą technologią z potencjałem, ale szczerze wątpię by komuś chciało się w tej generacji go ogarniać, skoro nie jest priorytetowym kontrolerem. Gdyby MS zaryzykował jak Nintendo i wypuścił konsolę jak Wii, gdzie Kinect nie jest tylko obowiązkowy, ale jest w zasadzie głównym lub jedynym kontrolerem, to wtedy moglibyśmy się spodziewać jego ciekawego wykorzystania, a tak będzie dodatek niczym sixaxis w PS3. Tylko trzeba dodać, bardzo drogi ten dodatek.

Odnośnik do komentarza
Kinect nie jest tylko obowiązkowy, ale jest w zasadzie głównym lub jedynym kontrolerem, to wtedy moglibyśmy się spodziewać jego ciekawego wykorzystania,

 

to nie wiem, skończyło by sie właśnie tak jak z wii - że tylko kilkanaście gier miało ciekawe wykorzystanie a reszta to było albo głupie machanie albo wręcz używanie "kontrolera pro" - a było tak mimo że wii-lot był przecież wyraźnie głównym motorem konsoli, a i tak był słabo wykorzystany. a co dopiero kinekt który polega na zawodnym systemie sledzenia postaci

 

 

przypomne jeszcze że kinect jest zawodny - najbardziej sie uśmiałem tak ten gruby typek z jutuba - fransis - marudził że nie może grać na kinekcie bo kamera uznaje jego grube dupsko za kanape a nie za człowieka xDD

Odnośnik do komentarza

Matko Soul....

 

Podaj mi prosze to różnice, proszę!!!!  Będzie lepiej skanował ciało, będzie rozpoznawać twarz, palce i oh my god cholera wie co jeszcze. Super, ale nie zmienia to tego, że jest to dalej kamerka z mikrofonem. I tak, Microsoft niczego na E3 nie pokazał. I nie chciałem pontonów, dance central, chciałem wykorzystania tego kinecta do gier dla graczy. Nic nie było... Absolutnie nikt by się nie pogniewał, jakby dali jakiś fajny "ficzer" do nowego tytułu. Póki co, suche gadanie o potędze Kinecta, czyli to samo co z pierwsza kamerką.

 

I tak, interesuje się, bo wyobraź sobie, pewnie w przyszłości tj. i ty będe miał obie konsole. Ale Kinect mnie nie interesuje, nie chcę go, bo to dla mnie niepotrzebny gadżet właśnie podnoszący cenę samej konsoli. Ja wiem, że ciężko jest ci wyobrazić sobie sytuacje, że ktoś chciałby kupić XONE, ale nie chciałby Kinecta.

 

Kiedy zainteresuję się Kinectem ? Jak moja kobieta będzie chciała sobie potańczyć przed TV oraz jak Microsoft za rozsądne pieniądze wprowadzi IllumiRoom.

 

 

Użyj Google, tam wszystko jest napisane, nie nie jest mi ciężko wyobrazić sobie taką sytuacje tylko po co mam to robić skoro nie ma takiej możliwości jak kupno XONE bez Kinecta więc jak chcesz kupić tą konsolę to zacznij myśleć o nim bo być może kiedyś mimo wszystko go docenisz.

 

Jest jedno ALE a nawet więcej niż jedno i które należało by wziąć pod uwagę X360 na pierwszego Kinecta nie był gotów, nie został stworzony z myślą o tym, że kiedyś doczepimy do niego coś więcej niż kamerę z mikrofonem. Nie dorzucali go do każdej konsoli a jego posiadanie nie było wymogiem, także jak M$ po prosił to coś tam twórcy do rzucili na siłę w ME3 można było gadać, dawało to nawet radę, a to, że DC i KS nie są grami dla nas nie znaczy, że były złe i c(pipi) działały bo akurat te gry naprawdę dawały radę, mam tu namyśli to jak Kinect je ogarniał. 

 

Zupełnie inna historia jest w przypadku nowej konsoli, XONE został zaprojektowany z myślą o Kinekcie, sama konsola jak i urządzenie są o wiele mocniejsze a co za tym idzie będą więcej potrafić, po za tym kupując XONE masz od razu Kinect także urządzenie nie jest opcjonalne bo każdy nabywca XONE będzie miał Kinecta, jestem przekonany, że teraz nacisk będzie jeszcze większy i większość gier dostanie wsparcie już teraz funkcja głosowa pojawi się większości gier i będzie działać beż żadnych opóźnień a w takim KS Kinect ogarnie nasze wszystkie palce i to jak są ułożone, pozna mnie ustawi mi w grze moje preferowane ustawienia, nie wiele ale daje nadzieje, że będzie tego więcej i lepiej a o ile lepiej i jak czas pokaże.

 

Odpowiedź na post Moldara/Yano.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Rozbraja mnie jak z dobrego (w przeważającej części newsa) fani PS robią wadę :) Sieka we łbie jakich mało, tak jakby Sony nie zmieniało zdania jak rękawiczek w zależności od sytuacji :P

 

MS poszedł na rękę twórcom robiącym w 99% syfiaste gierki, których nikt za 1$ nie chce brać, no ale fanboje się podniecały to dostaną :P Ciekaw jestem ilu z tych co tak prześcieradło darło, faktyczni inwestowali w gry pokroju XBLIG czy Minisów, bo jak ktoś ma trochę oleju w głowie, to doskonale wie, że o takie produkcje chodzi, a nie gry w stylu LIMBO itp., których "indie" developerzy i tak będą robić gry na każdy możliwy sprzęt albo na ten gdzie dostaną więcej kasy od producenta konsoli  :)

 

Nie uważam skróconego okresu certyfikacji za dobry pomysł - już teraz, niby restrykcyjne zasady nie chronią przed wypuszczaniem bubli. To jest w interesie graczy żeby twórcy gier nie byli puszczani całkowicie samopas.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...