Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Chile faktycznie gra ładnie, ale mecz tak naprawdę wyrównany. Australijczycy wyraźnie ustępują umiejętnościami, praktycznie w ogóle mi się nie udaje podawać ani mijać rywali, ale mają wielką przewagę fizyczną. Lewy obrońca Davidson jest zwłaszcza świetny, chociaż kopie nieco po krzakach.

 

Czwarty mecz Mundialu w stylu "jedna ekipa gra, a druga tylko kontruje", nawet bardziej niż poprzednie. Oczywiście jak pokazała Holandia, nie trzeba kontrolować posiadania, by atakować.

 

Chile gra fajnie, ale widać, że jest miękkie w obronie. Środowy mecz z Hiszpanią powinien być elektryczny.

Odnośnik do komentarza

Straszna jest ta druga połowa, ale w sumie tak to bywa jak jedna drużyna prowadzi, jest gorąco... Chile nic nie umie stworzyć. Australia to Grecja... Australii, tylko że po prostu są cały czas bliżej strzelenia gola. Mają taką przewagę wzrostu że to w sumie coś ciekawego, że tylko raz potrafili po prostu strzelić gola z dośrodkowania.

 

 

Latać trzeba umieć:

 

423020_tsasaw.jpg

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Fajnie że Del Bosque dostał wpyerdol, mam nadzieję że to nie ostatni taki słaby mecz Hiszpanów na tym turnieju i w końcu odpadną. Tak to jest jak się na siłę buduje reprezentacje na podstawie jednej drużyny. Xavi bez formy, Iniesta bez formy, Pedro bez formy... cała Barcelona bez formy i oni mają grać pierwsze skrzypce? 6 lat na tym samym ciągnąć się po prostu nie da. Mógł dać szansę Koke czy powołać Isco czy Carvajala, którym się po prostu chce, no ale stary dziad ma za swoje. Nie popisał się oczywiście Iker, tym razem nie miał kto mu dupy uratować jak w finale LM więc wszyscy będą mu wypominać te fatalne błędy z wczoraj. Ramosowi też chyba sodówka trochę uderzyła do głowy, ale nic dziwnego to jest półgłówek. Mam nadzieję że się trochę ogarnie, a do Realu wróci już w odpowiedniej formie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

porażka karłów zawsze cieszy moje serduszko, to jak otaczali sędziego jak muchy gówno też było urocze

 

gola na 3:1 nie powinno być, ale z drugiej strony karnego też, kilka kartek za faule na holendrach też się zapodziało

 

 

mieszanka młodych w obronie i starych w ataku dała radę, myślałem, że nic nie pograją bez van der Vaarta i Strootmana, a tu typowa Holandia robiąca demolkę w grupie się zapowiada, oby w fazie pucharowej też coś pograli

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...