Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny mecz. Bardzo dobre sędziowanie i Kolumbia, która ma szanse sporo zwojować w tym turnieju. W drugiej połowie południowcy się odaplili i pokazali co potrafią. Cuadrado i Rodriguez potrafią zrobić różnice. Szkoda, że Martinez dostał tylko 14 minut. W greckiej ekipie podobał mi się Kone, fajnie sobie momentami poczynał. Gra Greków nie wyglądała źle, w pierwszej połowie zamknęli Kolumbię, ale wydaje mi się, że to było taktycznie zaplanowane, żeby tamci wybiegali się przed przerwą, po której zaczęła się szybka i miła dla oka gra Kolumbijczyków. Czekam na Anglia - Włochy :) 

Odnośnik do komentarza

dzisiejsze dwa ostatnie mecze to dla mnie dwie wielkie niewiadome

 

anglia - wlochy - italia bez talizmanu, ale wydaje mi sie ze wzorem naszego euro dalej jest to mocna ekipa pomimo ze wielu na nich powaznie nie stawia, anglia znowu wydaje mi sie mocniejsza niz w ostatnich dwoch turniejach ale przy nich nigdy nic nie wiadomo, do tego boje sie o sam poziom meczu - ten manaus w samym sercu amazonki(biala plamka to te miasto) to ponoc gechenna jesli idzie o wilgotnosc powietrza i temperature - rumble in the jungle moze niestety rownei dobrze byc nudnym meczem gdzie pilkarze po 30min beda oddychac rekawami

 

AM-manaus04-460.jpg

 

wks - japonia - drogba i spolka kadrowo i pod wzgledem potencjalu to cien tej ekipy co jeszcze pare lat temu wielu uznawalo za czarnego konia duzych imprez, japonia pewnie jak zwykle - kozaczy w azjii, kompromituje sie w sprawdzianie swiatowym

Odnośnik do komentarza

dzisiejsze dwa ostatnie mecze to dla mnie dwie wielkie niewiadome

 

anglia - wlochy - italia bez talizmanu, ale wydaje mi sie ze wzorem naszego euro dalej jest to mocna ekipa pomimo ze wielu na nich powaznie nie stawia, anglia znowu wydaje mi sie mocniejsza niz w ostatnich dwoch turniejach ale przy nich nigdy nic nie wiadomo, do tego boje sie o sam poziom meczu - ten manaus w samym sercu amazonki(biala plamka to te miasto) to ponoc gechenna jesli idzie o wilgotnosc powietrza i temperature - rumble in the jungle moze niestety rownei dobrze byc nudnym meczem gdzie pilkarze po 30min beda oddychac rekawami

 

AM-manaus04-460.jpg

 

wks - japonia - drogba i spolka kadrowo i pod wzgledem potencjalu to cien tej ekipy co jeszcze pare lat temu wielu uznawalo za czarnego konia duzych imprez, japonia pewnie jak zwykle - kozaczy w azjii, kompromituje sie w sprawdzianie swiatowym

Japonia skompromitowała się w RPA?

Odnośnik do komentarza

Postawiłem 1-0, Butch 2-0. Znowu mecz o 6 pkt! Ale nie panikuję na samym początku zawodów, ligę wygrywa się stabilnością.

 

 

Mecz bez wielu okazji z dyskusyjnym karnym (raczej słusznym, ale gdyby Brazylia taki dostała, to wiemy, jak wyglądałby temat). Jednak to Kostaryka bardziej się stara, ale Urugwaj broni solidnie. Możliwe, że z Suarezem byłoby inaczej. Najlepszy na boisku chyba Cristian Gamboa. Słyszałem o nim sporo dobrego przed Mundialem i faktycznie wydaje się graczem nieodkrytym przez Europę (gra w Rosenborgu).

Odnośnik do komentarza

Postawiłem 1-0, Butch 2-0. Znowu mecz o 6 pkt! Ale nie panikuję na samym początku zawodów, ligę wygrywa się stabilnością.

 

 

Mecz bez wielu okazji z dyskusyjnym karnym (raczej słusznym, ale gdyby Brazylia taki dostała, to wiemy, jak wyglądałby temat). Jednak to Kostaryka bardziej się stara, ale Urugwaj broni solidnie. Możliwe, że z Suarezem byłoby inaczej. Najlepszy na boisku chyba Cristian Gamboa. Słyszałem o nim sporo dobrego przed Mundialem i faktycznie wydaje się graczem nieodkrytym przez Europę (gra w Rosenborgu).

Szkoda, że nie ma Oviedo, bo z lewej strony obrony też pewnie by się nieźle prezentował. Mój idol Bryan Ruiz na razie bez błysku.

 

 

Jeśli Japońcy zagrają to, co w meczu z Włochami na PK, to pomimo większych barów, WKS raczej im nie podskoczy.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

M dzisiaj w statusach  o meczu Anglia - Włochy  "Kluczowe jest te spotkanie bo Urugwaj jest dla wszystkich w grupie D poza zasięgiem."

 

:sorcerer:

 

Urugwaj bez Suareza to pionki.

 

 

Niestety żeby ignor tego wrzoda był prawdziwym ignorem muszę też dodawać do ignorowanych wszystkich którzy go cytują.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...