Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, to w ogóle nie jest mecz, którego się spodziewałem, czyli najbardziej ofensywny na Mundialu... Argentyna zabiła mecz, wystawiła 5 obrońców, mocno zaczęła, zdobyła gola i tyle było widać poważnego grania. To dobrze świadczy o ich rozsądku i szansach na zajście daleko. Ale kiepsko wróży na mecze tej grupy, bo Iran i Nigeria też raczej słyną z... mało spektakularnego podejścia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No gra i prowadzi z najmocniejszym rywalem w grupie. Ja nie wiem, czego niektórzy oczekują od ekipy, która prowadzi w meczu. Messi niby nic, ale i tak to on jest graczem, który stworzył najwięcej okazji bramkowych w tym meczu.

 

 

 

 

 

Co?

 

Beka z twego wczorajszego oburzenia że nie wymawiają Jamesa Rodrigueza "Dżejms". W ogóle to nie wiem, oglądałem to na brytyjskiej TV, jak polscy komentatorzy mówili na Shaqiriego i Xhakę?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Zabawny mecz. Argentyna prowadzi, w przerwie wprowadza... więcej zawodników ofensywnych (zdejmując Campagnaro, który był po prostu perfekcyjny), po przerwie Bośnia ma znaczną przewagę, ale przesunięty dalej Messi w jednej z nielicznych "okazji" Argentyny strzela na 2-0.

 

 

Mój typ na gola Dżeko był tak samo absurdalny jak na mecz z mnóstwem goli, koleś nie istnieje, Bośnia cały czas strzela z dystansu. Bardziej nieistniejącym graczem na boisku jest tylko Sergio Aguero, po prostu obie drużyny nie używają ostatniego gracza w modnej roli tego kolesia, który strzela. Jeszcze to policzę po meczu, ale jakieś 70% strzałów jest z daleka, to powinno nawet przebijać mecz Anglia-Włochy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

...a ja na kasę, ale wynik zostaje. Bez Messiego Argentyna pewnie by przegrała ten mecz po sporej przewadze Bośni. Ale jest Messi, który nawet widocznie daleki od zdrowia jest ponad resztą piłkarzy. I być może zapowiedź nowej, wydajnej, odpowiedzialnej Argentyny. Ale patrząc tylko na to, co zobaczyliśmy dzisiaj, czy to Szwajcaria, czy Francja byłaby faworytem w 1/8 finału.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Z przebiegu meczu Messi=Argentyna. W pierwszej połowie piach, w drugiej był jedynym sensownym ofensywnym graczem na boisku, nawet pomijając gola. Aguero to było dno dna, nawet mój faworyt Marian miał problem z przyjęciem piłki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...