Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

No więc jak raz postawiłem sporo kasy na jeden mecz i był kurs 4,10 i dzieje się to i (pipi) nawet bez powodu - co Portugalii po tym jednym punkcie? Cieszycie się? To właśnie to jest ten moment, który może mnie trochę obchodzić, a nie że ktoś w internecie mi napisze że "nie jestem znawcą futbolu" jak on bo mecz trwał minutę za długo, buhuhu.

 

 

Oglądam amerykańską TV, dziwni ludzie. W Polsce by trwał w tym momencie festiwal pogardy z ewentualnymi głosami w stylu "trzeba myśleć o Niemcach", a oni pogodnie o tym gadają, śmieją się, kręcą głową, choć zdają sobie sprawę, że Niemcy są mocne jak ciul i że może właśnie odpadli w strasznie głupi sposób.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Oglądam amerykańską TV, dziwni ludzie. W Polsce by trwał w tym momencie festiwal pogardy z ewentualnymi głosami w stylu "trzeba myśleć o Niemcach", a oni pogodnie o tym gadają, śmieją się, kręcą głową, choć zdają sobie sprawę, że Niemcy są mocne jak ciul i że może właśnie odpadli w strasznie głupi sposób.

 

Jedno slowo

 

Freedom

 

Jak sie nie ma kompleksow to do wszytkiego mozna podejsc z dystansem i na luzie, a wtedy moze i czasem cos sie uda. Awansują i tak pewnie

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza

Oglądam amerykańską TV, dziwni ludzie. W Polsce by trwał w tym momencie festiwal pogardy z ewentualnymi głosami w stylu "trzeba myśleć o Niemcach", a oni pogodnie o tym gadają, śmieją się, kręcą głową, choć zdają sobie sprawę, że Niemcy są mocne jak ciul i że może właśnie odpadli w strasznie głupi sposób.

No ja się wcale nie dziwię. Piłka nożna to nie jest ich sport narodowy. Może gdyby przegrali, bo ja wiem, w hokeja, to by było trochę inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dwie kolejki za nami. Od jutra tylko mecze ostateczne.

 

Myślę, że potwierdziło się, że nie, nie ma sensu cokolwiek w futbolu ogólnie oceniać po jednym meczu. Prawie każda ekipa wypadła inaczej w drugim spotkaniu. Gotowi mistrzowie Holandia i Niemcy już tak nie dominowali i mogą się cieszyć z wyniku. Ludzie jarają się Ghaną, która zdobyła 1 pkt., za to hejtują za beznadziejność Argentynę czy Belgię.

 

 

Kto wypadł na razie najlepiej? Chyba Kolumbia i Francja. Dwa dobre mecze. Trzeba też dodać tego, kto lepiej wypadnie w meczu Holandia-Chile. Belgia ma chyba na razie najlepszą obronę, ale potrzebuje nieco poprawy w ataku (ale możliwości zmian, by były na to szanse). W sumie myślę, że Holandia, Kolumbia, Kostaryka i Argentyna też wypadają w obronie bardzo mocno.

 

 

Z piłkarzy dwa dobre mecze mają Benzema, Messi, Cuadrado, Robben, Aurier, Hazard, James Rodriguez. Myślę, że na ten moment najlepszym piłkarzem indywidualnie jest Messi, ale to Messi i wiemy, że dopóki nie strzeli 10 goli każdemu zaczynając akcję we własnym polu karnym, to komentarze w necie będą negatywne.

 

Wśród graczy niebędących gwiazdami największe wrażenie (w dwóch meczach) zrobił chyba Kenneth Omeruo, choć sędziowie pomogli. Także Giancarlo Gonzalez z Kostaryki, stoper z MLS. Odkryciem wydaje się też Enner Valencia. Licząc sparingi, w ostatnich tygodniach zagrał 4 mecze i zdobył w nich 5 goli. Zadziwiające, bo koleś ma 25 lat i jeszcze rok temu nikt by nie wpadł na pomysł, że w ogóle strzela gole, a tutaj wpada do ligi meksykańskiej, wymiata i w kadrze to samo.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No w końcu jakiś wynik siadł, bo już zapomniałem jak to jest mieć zielone pole w tabelce ;p

 

Masz ogqozo niesamowicie zakrzywiony obraz jeśli chodzi o Messiego. Przecież on gra przeciętnie, a wyróżnia się jedynie na tle Argentyny. W sumie mnie to nie dziwi, bo według ciebie jest najlepszym piłkarzem ostatnich miesięcy na świecie, gdzie nawet fani barcy komentowali jaki piach grał przez ostatnie 2 miesiące. Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza

W ogole jak wyglada realizacja w polskiej tv mistrzostw? Bo BBC robi za(pipi)ista robote i takie wstawki przed meczem robia robote (choc sa nieco dziwne hehe). No ale nie ale nie ma Gmocha :(

 

http://www.youtube.com/watch?v=pNC-ek_5EPE

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Wyróżnia się na tle Argentyny... oraz rywali Argentyny. Za co jeszcze można oceniać piłkarza? Że w meczu 13-latków które nie bronią tylko biegną wszystkie do piłki jest więcej efektownego szaleństwa niż w meczach, w których on gra? Messi zagrał dwa rewelacyjne mecze, oba zresztą wygrał strzelając gole, był nieustannym zagrożeniem, którego strzały będą niebezpieczne z mnóstwa sytuacji, mijał rywali jak tyczki, stwarzał najwięcej okazji partnerom. Czasami trudno pomyśleć, co miałby robić, żeby ludzie pomyśleli, że gra dobrze.

Odnośnik do komentarza

Wyróżnia się na tle Argentyny... oraz rywali Argentyny. Za co jeszcze można oceniać piłkarza? Że w meczu 13-latków które nie bronią tylko biegną wszystkie do piłki jest więcej efektownego szaleństwa niż w meczach, w których on gra? Messi zagrał dwa rewelacyjne mecze, oba zresztą wygrał strzelając gole, był nieustannym zagrożeniem, którego strzały będą niebezpieczne z mnóstwa sytuacji, mijał rywali jak tyczki, stwarzał najwięcej okazji partnerom. Czasami trudno pomyśleć, co miałby robić, żeby ludzie pomyśleli, że gra dobrze.

To je prowo prawda? Prawda?

 

Powiedzcie, że prawda :<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...