Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

mentalnie, duchowo, emocjonalnie, pyerdolenie o szopenie, to jest futbol i wygrywa drużyna która lepiej gra, a nie która lepiej sobie radzi duchowo

dokladnie

 

zreszta mentalnosc zespolu na takich turniejach buduja same mecze. kazdy ma beke z hiszpani i jest ona w pelni zasadna ale tez nie wiadomo w jakim momencie byla by ta reprezentacja na tym turnieju kiedy przy wyniku 1-0 z holendrami silva lobem podwyzszyl na 2-0

 

podobnie polska na euro u siebie w kazdym z tych 3 meczy miala te 20 minutowe rage mode i w nim pelno sytuacji - jakby wtedy te sytuacje wykorzystali to tez moglo to nasze bagienko i nagonka na smude wygladac inaczej

 

football, bloody hell jak to mawial Ferguson

Odnośnik do komentarza

 

 

a urugwaj na tych mistrzostwach to na razie tylko suarez - w obu meczach w grupie urugwaj byl sporo gorszy od rywala, roznica byla tylko taka ze w jednym nie gral, a w drugim gral suarez

 

Trochę oniemiałem. Bez dobrej postawy większości kolegów, Suarez nic by nie ugrał, Urugwaj miał też sporo farta w kilku sytuacjach. Pierwszy gol to majsterszyk 3 piłkarzy. Praktycznie każdy w teamie wypruwał z siebie flaki, Cavani zapinkalał po całym boisku i nie był nawet o jotę mniej ważny w tym meczu od Suareza.

Odnośnik do komentarza

BTW, masakryczne drewno z tego Diego Costy. W klubie wymiata, ale do kadry zupełnie nie pasuje. Już mógł stary tego Davida Villę dać, a ten się bawi w jakiegoś Costę, a na koniec rozpaczliwie wyciąga największą broń, Fernando Torresa XXdd

 

Co by nie mówić o Villi, solidny napastnik. Na pewno więcej by zdziałał niż ci dwaj. Szkoda, że już kończy z kadrą.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Serio, uczysz się na pamięć jaki wynik wpisałem w typerze? Wy naprawdę macie problemy na tym forum. Mi już wszystko jedno po tym, jak wczoraj byłem o minutę od fortuny. Zostało mi trochę kasy za Belgię, ale nie ciekawi mnie to już nijak.

 

 

 

Sneijder już trzeci mecz nie wiadomo po co gra, czy to jest najsłabszy gracz który awansuje do 1/8? Holandia to ogólnie pasjonująca drużyna, powiedzmy że wyprzedza epokę, w zasadzie w ogóle nie mają pomocników, każdy z nich nie wiadomo po co jest, grają tylko obroną i atakiem. Widać jakiś plan że jest Blind, Janmaat i napastnicy, a reszta to statyści, tradycyjnie jedna z ciekawszych taktycznie ekip.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Hiszpania tak naprawdę stworzyła mniej okazji, niż w poprzednich dwóch meczach. Tak ciężko było wystawić Villę po tym, jak Diego Costa nigdy nic nie pokazał dla kadry, Torres rzadko, a Villa w ostatnim sparingu dwa gole?

 

Oczywiście tak czy siak Hiszpania nie mogła tym razem tego przegrać, bo Australia nie stworzyła kompletnie nic. Zupełne dożynki. Algieria z Belgią przynajmniej broniła remisu lub prowadzenia, a nie porażki. Nie żeby było czego innego oczekiwać od meczu dwóch wyeliminowanych drużyn.

Odnośnik do komentarza

Szkoda Chile...Brazylia to zdecydowanie nie jest dla nich wygodny rywal z racji przewagi fizycznej, która wielokrotnie decydowała o rozstrzygnięciu w meczach między tymi drużynami. Widziałem sporo meczy czy to w eliminacjach, czy w Copa America czy choćby na ostatnim mundialu i wiele goli zaaplikowanych ekipie La Roja padało po wygraniu walki bark w bark przez któregoś z Brazylijczyków. Canarinhos po prostu im "nie leżą", więc śmiało można stawiać oszczędności życia na awans gospodarzy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...