Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Nudne czy nie ale Szpaku ma dar. Rzadko kiedy zdarza mi sie zapamietywac nazwiska grajkow kiedy komentuja mecze inni. W sumie to ja je tylko slysze - jednym uchem wpadaja drugim wypad. Ale jak Darek dopyerdoli cos po flamandzku to to zostaje w pamieci bo beka jest i ciezko nie parsknac smiechem przed tv. Moze i te jego wymowy sa poprawne, takie same jak w krajach tych pilkarzy ale co z tego kiedy u nas wszystko jest spolszczane i juz sie do tego przyzwyczailem xd

 

 

W kazdym razie licze na brutalny gwalt na Brazylii w cwiercfinale i hvj ze mi typer nie wejdzie. Kozacka ekipa, w koncu nie jakies cioty jak np Hiszpania. Kolumbia i Meksyk to najlepszy final jaki moglby byc na tych mistrzostwach (o ile nie spotkaja sie wczesniej bo nie znam drabinki).

Odnośnik do komentarza

Ale miałem wczoraj stresa, bo strasznie kibicowałem Brazylii :) Jakoś większą sympatią do nich pałam a trochę atmosfera by siadła jakby odpadli. Pewnie Kolumbia ich pokona, no bo z czym do ludzi Brazylio?

 

Ta ekipa jest dziurawa. Bramkarz jest najlepszy jaki może być w Brazylii, bez zastrzeżeń. Ale obrona kuleje. Idioci sobie igrali z ogniem non stop podając do siebie, choć wiedzieli że Chile stosuje wysoki pressing. Aż prosiło się o gola. Marcelo i Dani Alves to tylko nazwiska, może w klubach są wartościowi ale wczoraj totalnie im nie szło. Stoperzy, czyli David Luiz i Thiago Silva też nie dawali pewności. Chilijczycy rozklepywali ich jak chcieli. Pomoc to oczywiście dosyć mocna strona Brazylii. Hulk dawał radę, Oscar ponownie niewidoczny, chyba się wyczerpał po meczu z Chorwacją. Neymar to Neymar, miał parę akcji, ale nie potrafił ich wykorzystać. W dodatku straszna z niego ciota, zobaczycie, złamie mu się ta chuda nóżka jeszcze w tym turnieju. Fernandinho i Luiz Gustavo niczym się nie wyróżniali ale do nich nie ma zastrzeżeń, bo potrafili rozkręcić jakąś akcję. Najgorszy jest atak. Wiadomo że tacy pilkarze jak Fred są potrzebni, stać z przodu i czekać na piłkę. Ale oprócz przeciętnego Freda nie ma nikogo do ataku! Jo to totalny przeciętniak. Już chyba lepszy byłby Robinho. A te wszystkie Ramiresy, Williany... chyba tylko Włosi dali gorsze zmiany :D Immobile najgorszy napastnik mundialu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...