Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2014


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrównany mecz. To teraz znaczy, że Australia jest sensacją mistrzostw czy że koniec ery Holandii?

 

 

Drugi mecz z rzędu nie mam za bardzo pojęcia, po co na boisku jest Wesley Sneijder. Ja wiem, że zabił Brazylię 4 lata temu, no ale...

 

 

Depay, wiadomo, wejście smoka, gracz meczu. Niby od tylu lat już jest w tym PSV dobry, a dopiero ma 20 lat i pierwszy gol w kadrze. Ogólnie nieco potwierdza się przypuszczenie me, że te 5-2-3 to było dobre na rywali kontrolujących grę, a na Grecje niekoniecznie, chociaż w sumie obie połowy były wyrównane tak samo. Ta obrona po prostu nie jest jakoś strasznie mocna, a Daryl Janmaat po wspaniałym ostatnim meczu dziś był beznadziejny. Indi czy Guzmana też za wiele nie można pochwalić.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

depay asystował i jednocześnie strzelał, czekamy teraz na wnikliwą analize ogqozo tej sytuacji

 

 

Oglądaliśmy inny mecz? Gol na 2-2, 58. minuta, Depay puszcza prostopadłą piłkę do Van Persie'ego, ten przyjmuje i strzela gola. Nie wiem, co chcecie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Diego Costa na boisku, szykujcie karne. Zmiany - Martinez za Pique, Pedro w ataku, Iniesta za Xaviego.

 

 

W Chile zamiast Valdivii (kontuzja?) zagra za napastnikami Francisco Silva, nie wyróżniający się nijak specjalnie w Osasunie.

 

 

Cztery lata temu mistrz odpadł w grupie, co teraz? Postawiłem remis na forum, chociaż kasy bym na to nie dał... nie przy równym kursie. X2 przy kursie 2,40 wydał się kuszący, chociaż wiemy, że kłóci się z moim typem, że Hiszpania wygra mistrza. Żaden wynik mnie nie zdziwi, Chile to dobra ekipa i chyba pierwsze pytanie brzmi, na ile będą zadowoleni z remisu - bo Hiszpanie raczej w ogóle, ale to nie zawsze jest ekipa, której służy pośpiech do strzelenia gola. Tak czy siak, powinno być dość efektownie...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...