Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

Tablet jest przeznaczony do tego do czego sie komus spodoba.

 

Dlaczego nie mialbym tam nagrac muzy? Przeciez nie chodzilbym z tym caly czas przy sobie ale jakbym akurat mial to bym mogl sluchac.

 

(pipi)a co to jest w ogole za argument? To takie dziwne ze korzystajac z tabletu mialbym sobie ochote posluchac muzy? HEHE

 

Nie mowie ze 32gb to byloby malo, ale dla mnie jest jak najbardziej do zapelnienia. 16gb to natomiast poracha na calej linii, a 64 jest optymalne.

 

 

EDYTA

Komiksy zreszta tez duzo miejsca zajmuja - przy 64gb moglbym zawsze miec przy sobie ogromna biblioteke. Przy 16 tez duzo by sie zmiescilo, ale nie AZ TYLE.

 

Nigdy nie kupie sprzetu ktory ma tak mala pojemnosc i brak mozliwosci rozszerzenia pamieci.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

W skrócie.

16 GB mi w ipadzie starczy bez problemu, muzyki nie wrzucam, od tego mam radio internetowe. Tak właściwie jeszcze nigdy tego nie zapełniłem.

Miałem styczność z większością współczesnych ( i nie tylko) systemów mobilnych. Aktualnie korzystam z andka i iOS. Korzystałem z win mobile i phone. Każdy ma swoje wady i zalety. Czepianie się kogoś, że lubi produkt A, a nie B to poziom przedszkolaka.

I tyle.

Odnośnik do komentarza

ps3 jest ograniczona technicznie bo jest stara, i tak samo jak ty czekam na nextgenty i nie używam jej dla zasady tylko dlatego że jeszcze nie wyszłą nowa wersja i to jedyna konsola która będzie miała TLOU

druga sprawa że czym innym jest słabość starych konsol względem nowych PC , a czym innym są głupie ograniczenia pakowane tylko i wyłącznie po to żeby wyruchać klienta

Aha,czyli nastepne konsole beda pozwalaly na to co pc?Tak szbko z glowy ograniczenia ktore w sony sa mozliwe,a ich niema:

- Sluchanie muzyki podczas grania.

- Cross Game chat.

- Placenie za automatyczne synchro trofeow to nie jest dymanie klienta.

- Zabranie wstecznej kompatybilnosci.

 

Gdyby mnie interesowaly exy na pc o bym w nie gral. Ale mnie nie interesuja, pc uzywam do gier sporadycznie, sorry. Ciekawia mnie exy na ps3 wiec kupilem ps3

A mnie i innych interesuja rzeczy ktore oferuje apple.

 

panowie wyluzujcie nieco z postami. każde kolejne obrażanie czy zbędna spina skończy się punktami lojalnościowymi.

Colin jest pelna kultura z tego co widze,nikt sie nie wyzywa.Ten temat to taki CW.

 

@tekst o tym ze 32gb sie nie zapelni i wystarczy

 

XD

 

32gb to ja spokojnie bym zapelnil sama muzyka - 64gb juz raczej nie. 64 w sumie byloby idealne i by mi wystarczylo.

 

Ja podcastami i muzyka tez bym zapelnil bez problemu,ale i tak podcastu slucham raz,a muzyki to 90% slucham zadko/nie slucham. Kwestia podejscia. Mam ograniczona ilosc pamieci wiec nia sobie zarzadzam.Dziele co potrzebuje miec zawsza a co nie,zbedna muzyke wywalam,zbedne aplikacje wywalam,zbedne podcasty wywalam.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

ja akurat się zgodzę, że 16GB to trochę mało. U mnie to wyglądało tak:

 

wyjazd na 3 dni w trasę więc parę filmów (5 po 500MbB), trochę muzyki (3GB), gry które już mam (takie które się nie nudzą typu settlersi, fifa, ścigałki) - 8GB i już full..... a chciałoby się jeszcze tych filmów więcej. Oczywiście można to obejść - zacząłem korzystać ze streamingu z własnego kompa w domu, mogę też filmy zapakować na lapka ALE to nie o to chodzi. To wtedy robi się z tego taki Android - w sumie można obejść ale już wygody w tym nie ma. :D

Odnośnik do komentarza

ja akurat się zgodzę, że 16GB to trochę mało. U mnie to wyglądało tak:

 

wyjazd na 3 dni w trasę więc parę filmów (5 po 500MbB), trochę muzyki (3GB), gry które już mam (takie które się nie nudzą typu settlersi, fifa, ścigałki) - 8GB i już full..... a chciałoby się jeszcze tych filmów więcej. Oczywiście można to obejść - zacząłem korzystać ze streamingu z własnego kompa w domu, mogę też filmy zapakować na lapka ALE to nie o to chodzi. To wtedy robi się z tego taki Android - w sumie można obejść ale już wygody w tym nie ma. :D

Kozbinio my mowilismy o 32gb ;) .Wersja 16gb nie byla brana pod uwage nawet.Teoretycznie mozna wrzucic muzyke na telefon i miec ekstra 3gb.

 

Edit:Sorki nie zauwazylem posta Andreal.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
W przypadku Androida jest deczko inaczej - masz już kupione apki, przesiadasz się na inny telefon i nagle okaże się, że część z nich jest niekompatybilna albo się wysypuje. Czujesz tą różnicę?
Wtedy użytkownik z głową na karku wpisuje w google "how to install incompatible apps from market" i po minucie ma telefon, który widzi nawet aplikacje z innym chipem graficznym.

Nie trzeba mieć doktoratu z fizyki kwantowej aby to zrobić.

 

a jeśli już ktoś tak bardzo boi się grzebania w telefonie to niech kupuje słuchawki sygnowane przez Google

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

@greah ja nie mówię że to jest trudne, ale przyznaj - raczej dalekie od wygody. To nie chodzi o to czy ja to umiem zrobić czy nie. Każdą informację jestem w stanie znaleźć w necie (nawet szkolenia z iTunesU) ale pytanie po co? Czy po przesiadce na inny telefon naprawdę muszę szukać ifno w google jak go zmusić do bezproblemowej pracy? Czy to że zapłaciłem za te aplikacje nie powoduje że one mają działać? Czy ja mam na to czas? A może wolę w tym czasie pić wino z żoną czy grać na plejce, a może spać. Idziesz w argumentację @Yano - "przecież wszystko to co masz na iPhone masz też na Androidzie tylko inaczej podane/gdzie indziej". No fajnie, tylko nie czarujmy się, to nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz porównywać system to rób to w oparciu o flagowy model sygnowany przez Google, bo to on jest odpowiednikiem iPhone w dziedzinie "user friendly" i to on dostaje pełny support ze strony producenta softu.

 

Kupując Apple kupujesz rybę, kupując telefon z Androidem kupujesz wędkę więc nie wiem dlaczego rybę miałbyś dostawać w gratisie.

 

A czy kiedykolwiek przesiadałeś się z jednego telefonu z androidem na drugi telefon z androidem, bo jak narazie to odnoszę wrażenie, że tak sobie gdybasz i zerowy problem starasz się nadmuchać do granic możliwości. Nie martw się, po migracji z jednego telefonu na drugi nie ma czegoś takiego, że aplikacje będą się wieszać albo nie ruszą... no chyba, że wymienisz obecny telefon na starszy ale to samo byś miał w przypadku wymiany iP4 na iP1.

Swoje konto mam podpięte pod dwa telefony i tablet i na wszystkich mam zainstalowane te same aplikacje i jak narazie nigdy nie spotkałem się z sytuacją żeby Play odmówił współpracy. Owszem, na starszym telefonie nie działają niektóre gry ale z aplikacjami nigdy nie miałem najmniejszego problemu a po synchronizacji Nexus 7 OOTB wszystko chodzi bez najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza

Kupując Apple kupujesz rybę, kupując telefon z Androidem kupujesz wędkę więc nie wiem dlaczego rybę miałbyś dostawać w gratisie.

 

a co jeśli nie lubię wędkować? co jeśli wolę pójść i kupić pyszną, gotową rybę (różne rodzaje) a nie siedzieć o 5 rano w deszczu na zimnie nad bajorem? Nie chcę wędki i ryby za darmo, chcę zapłacić za gotową na talerzu

Odnośnik do komentarza

a tam pieprzenie o rybie

 

z telefonami jest podobnie jak z kompami

 

IOS jest na makach i dobrze na nich funkcjonuje. windows czy linkus może być na 500 różnych kompach o skrajnych konfiguracjach, więc nic dziwnego że czasem działa świetnie a czasem średnio

 

i android też - jest otwarty na mase różnych sprzętów i nie wszystkie są z najwyższej półki. od klienta zależy czy ma najwyższe wymagania i chce kupić super tip top komorke ze wszystkim, czy może średnie, czy może ma malo kasy i musi kupić niską półkę godząc sie na pewne kompromisy ale nadal mając dostęp do wielu funkcji niedostępnych np w zwyklej komie

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zaj.ebiste zastawienie:

 

http://www.pb.pl/2828567,33379,jak-apple-przeslodzilo-konferencje-wideo

 

Koledzy z serwisu TechCrunch podjęli się tego wyzwania przy okazji ostatniej konferencji i wycięli wszystkie przykłady samouwielbienia Apple. A zatem: miłego, wspaniałego, niesamowitego, niewiarygodnego, przejmującego, fantastycznego... oglądania

 

hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...