Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

edit. pytanko- po co są te szyny w karabinach? W opisie jest coś o granatnikach, ale granatnika zamontować tam nie mogę?

 

Jeśli decydujesz się na bieganie z granatnikiem albo MASSem grając jako szturmowiec to zastosowanie szyny montażowej sprawia, że broń dodatkowa jest podwieszana pod spluwe. To sprawia, że masz do niej szybszy dostęp i jest bardziej szybkostrzelna... taka to korzyść...

Odnośnik do komentarza

Moze poprostu macie slabego cela :whistling: a on jest dobry?

Yyy, no coTy- serio??? :huh:

Przeciez chyba wlasnie o tym pisze od dobrych 3 stron :ph34r:

 

E: Faktycznie grales- blacha niezla, ale... zgarnialem juz lepsze :whistling:

 

k/d 1.02 smp 300 skill 247 i 1018 usas kills :good2:

ehehehe, malybyk, a to co mialo byc? :D Najpierw podsumowales to, o czym pisalem przez 3 strony, teraz przeklepujesz to, co ja sam wrzucilem w swoja sygnature- moze w koncu cos od siebie napiszesz? :boredom:

 

Gdybys sledzil ten temat (i drugi o BF3 online) troche dluzej, to wiedzialbys, ze ja sam z dumą sie chwale moimi nadludzkimi osiagnieciami, kosmicznym skillem i bitymi coraz to nowymi rekordami :D Ostatnio np. szczegolnie dumny jestem wlasnie ze spm- po pol roku w koncu dobilem do 300 :D Ze skilla w sumie tez- bywalem juz na minusie ;) Szkoda tez, ze usasa oslabili, bo pewnie mialbym nim juz z 1,5k :D

 

BTW: Ehehehe, publiczne wlasnoreczne podniecanie sie, ze sie stracilo blache na rzecz takiej lamy jak ja-

 

 

FAIL!!

:good2:

 

 

Brawo i dzieki- sam bym tego lepiej nie napisal :D:empathy:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

kurde to jest to - nie dosc ze jest wiecej graczy, płynniejsza rozgrywka to najwazniejsze - mega kontrola nad strzałami. Fuck, coraz bardziej mnie ciagnie zeby uciułać i PC kupić pod BF3... Uwelbiam BC2, ale BF3 czasami tylko daje tyle funu ile było go tam. cos mi brak tego tu ;<

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KC6yb7HN1LA

Odnośnik do komentarza

Moze poprostu macie slabego cela :whistling: a on jest dobry?

Yyy, no coTy- serio??? :huh:

Przeciez chyba wlasnie o tym pisze od dobrych 3 stron :ph34r:

 

E: Faktycznie grales- blacha niezla, ale... zgarnialem juz lepsze :whistling:

 

k/d 1.02 smp 300 skill 247 i 1018 usas kills :good2:

ehehehe, malybyk, a to co mialo byc? :D Najpierw podsumowales to, o czym pisalem przez 3 strony, teraz przeklepujesz to, co ja sam wrzucilem w swoja sygnature- moze w koncu cos od siebie napiszesz? :boredom:

 

Gdybys sledzil ten temat (i drugi o BF3 online) troche dluzej, to wiedzialbys, ze ja sam z dumą sie chwale moimi nadludzkimi osiagnieciami, kosmicznym skillem i bitymi coraz to nowymi rekordami :D Ostatnio np. szczegolnie dumny jestem wlasnie ze spm- po pol roku w koncu dobilem do 300 :D Ze skilla w sumie tez- bywalem juz na minusie ;) Szkoda tez, ze usasa oslabili, bo pewnie mialbym nim juz z 1,5k :D

 

BTW: Ehehehe, publiczne wlasnoreczne podniecanie sie, ze sie stracilo blache na rzecz takiej lamy jak ja-

 

 

FAIL!!

:good2:

 

 

Brawo i dzieki- sam bym tego lepiej nie napisal :D:empathy:

 

Chelpisz sie z jednej blachy ktora zerwales mi najprawdopodobniej przypadkiem. Podkreslilem twoje osiagi zeby uswiadomic ci twoje miejsce w szeregu. Be gone synku.

Odnośnik do komentarza

Chelpisz sie z jednej blachy ktora zerwales mi najprawdopodobniej przypadkiem. Podkreslilem twoje osiagi zeby uswiadomic ci twoje miejsce w szeregu. Be gone synku.

Najprawdopodobniej przypadkiem to cie wiesz, co ;) O moim miejscu w szeregu juz tu nie raz chociazby z Litwinem gadalismy ;) Wszyscy tu je znaja, zreszta to glownie ja sam z niego zawsze polewam (myslisz, ze po co ta sygnatura?), wiec po raz kolejny

 

 

FAIL!!

:D

 

 

Wyluzuj zwieracze i do zobaczenia na serwie, leszczu (tylko zmien blache na inna- nie lubie, jak mi sie powtarzaja ;) )

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

a jak lubi wyskakiwać to nie może? nie pouczaj jak ma grać, lubi wyskakiwać z czego kolwiek to niech to robi.

 

Ale jesteś ograniczony,gdzie go pouczałem?Pytałem co chce tym osiagnąć,bo może to jakaś grubsza sprawa.Ciebie też nie pouczałem jak boostowałeś.

 

przecież napisał ze to lubi, jak rozwala tak inne samoloty wyskakując też z nich, a ty szukasz w tym jeszcze jakiejś głębi, jakiejś taktyki, albo ch,uj wie jeszcze czego, tak ciężko pomyśleć i przeczytać ze zrozumieniem?

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Zdjalem wczoraj ten chwyt przedni w KH2002 i subiektywnie faktyczniej lepiej sie strzelalo, tzn. latwiej zabijalo.

W ogole sorry wczoraj, chlopaki, za brak nalezytego wsparcia w tym podboju na Kaspijskiej- musialem kilka razy w trakcie gry pada odkladac i do dziecka leciec i ciezko sie bylo skoncentrowac. To juz byl czas na koniec grania.

 

pozdro i do nastepnego!

Odnośnik do komentarza

a jak lubi wyskakiwać to nie może? nie pouczaj jak ma grać, lubi wyskakiwać z czego kolwiek to niech to robi.

 

Ale jesteś ograniczony,gdzie go pouczałem?Pytałem co chce tym osiagnąć,bo może to jakaś grubsza sprawa.Ciebie też nie pouczałem jak boostowałeś.

 

przecież napisał ze to lubi, jak rozwala tak inne samoloty wyskakując też z nich, a ty szukasz w tym jeszcze jakiejś głębi, jakiejś taktyki, albo ch,uj wie jeszcze czego, tak ciężko pomyśleć i przeczytać ze zrozumieniem?

 

I co z tego że lubi?Muszę tłumaczyć że można coś lubić i mieć taktykę?Pragnąłem poznać jego tajniki,bo niszczenie pustych maszyn na pasie startowym to nie taktyka.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

rozdziewiczanie poszło lepiej niż myślałem. pierwszy mecz od ponad tygodnia 84 - 43 na Metrze w Podboju z randomami. Oczywiści skilla w tym żadnego bo ciąłem taśmą po ścianach zanim zajarzyłem co i jak, ale na 200 naboi nie ma zmiłuj, obracając się w panice aby uciec zabijałem 1-2 kolesi przez przypadek :D

 

ale mecz przegrany i to na dodatek z levelami 15-16-20 :(

Odnośnik do komentarza

a jak lubi wyskakiwać to nie może? nie pouczaj jak ma grać, lubi wyskakiwać z czego kolwiek to niech to robi.

 

Ale jesteś ograniczony,gdzie go pouczałem?Pytałem co chce tym osiagnąć,bo może to jakaś grubsza sprawa.Ciebie też nie pouczałem jak boostowałeś.

 

przecież napisał ze to lubi, jak rozwala tak inne samoloty wyskakując też z nich, a ty szukasz w tym jeszcze jakiejś głębi, jakiejś taktyki, albo ch,uj wie jeszcze czego, tak ciężko pomyśleć i przeczytać ze zrozumieniem?

 

I co z tego że lubi?Muszę tłumaczyć że można coś lubić i mieć taktykę?Pragnąłem poznać jego tajniki,bo niszczenie pustych maszyn na pasie startowym to nie taktyka.

 

Nic mi to nie daje poza funem jezus maria litwin XD\

 

Ja przy tej grze nie spinam pośladów jak co poniektórzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...