Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

łeee... bug? no nic... póki nie ma patcha będę się tak zabawiał aż zzielenieję! (tak jak wcześniej MAVem). Swoją drogą - skoro to takie przepakowane to czemu nikt z tym nie biega? Nie przypominam sobie żebym przez te ostatnie miesiące grania kiedykolwiek wkurzał się na MASSowców... Wczoraj absolutnie przypadkowo to badziewie podłączyłem na szynie montażowej i zaczęło się... mniam

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś ma wątpliwości czy M26 MASS jest bronią przegiętą i nie powinna natychmiast być to naprawiona oto mój skromny dowód, a zaznaczam że zacząłem grę chyba jak już trwała jedną trzecią czasu :) Co by było jakbym grał od początku.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/43619977/4/216042306/

Odnośnik do komentarza

M26 Mass + perk przygważdżający + amunicja strzałkowa = przegięcie prawie na miarę USAS-12 sprzed patch'a. Na wielu serwerach używanie tej kombinacji jest zabronione i grozi wyrzuceniem z gry.

 

Chyba nie spodziewaliście się, że DICE nie przegnie czegoś w nowym patchu? :D

Odnośnik do komentarza

M26 Mass + perk przygważdżający + amunicja strzałkowa = przegięcie prawie na miarę USAS-12 sprzed patch'a. Na wielu serwerach używanie tej kombinacji jest zabronione i grozi wyrzuceniem z gry.

 

Chyba nie spodziewaliście się, że DICE nie przegnie czegoś w nowym patchu? :D

 

Powiedziałbym że jest jeszcze gorzej :) Wnioskuję o zakazanie tej broni na naszym serwerze :)

Odnośnik do komentarza

marudy :P Ratio sobie podnieście póki można... gra strzałkami wreszcie przypomina bieganie z szotganem z BC2 - NEOSTAD + te specjalne ammo (SABOT?) i robiłem za snajpera. Jupi...

Póki mnie ktoś kiedyś nie zgnoi tymi strzałkami pozostaję wiernym fanem MASSa :) Tą spluwą (w przeciwieństwie do USASA czy FAMASA sprzed patcha) trzeba umieć grać dlatego nie spotykam się z jaj nadużywaniem... kozbi i zaq mogą napisać coś innego - rozumiem :) to musiało boleć...

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

dziś jestem chwilę w pracy, więc mogę na spokojnie napisać (na wiosce mam iPhone z Edgem, więc sprawdzenie nowych wiaodmości w tym dziale to 20 minut....

 

co do MASSa, to jasne kaczorr że to miłe nie jest hehe, ale tak samo miłe nie było dostawanie kilogramów śrutu USASem. Po prostu traktuję tę broń tak samo jak USASa - jak kolesie wpadali i słychać było pizg pizg pizg pizg i leżałem, to przyjemne nie było, ale też emocji nie wywoływało (eee znowu USASy). Tutaj jest podobnie. MASS praktycznie nie wydaje dźwięków, więc tylko słyszę szelest, ginę i jak widzę co i jak to też myślę "a to kaczorr ze strzałkami eeeee" i ch.uj, życie toczy się dalej.

 

jedyna radość to na Demavendzie jak stałeś przy wyjściu z tunelu na A to udało mi się zajść z boczku i wypruć Ci flaki.

 

Aczkolwiek każdy gra jak chce, jeśli kaczorowi to sprawia przyjemność na równi z moim koszeniem ludzi na leżaka 200 nabojami (noob mode on) to JEST OK BO TO GRA I KAŻDY MA CZERPAĆ Z TEGO PRZYJEMNOŚĆ DO (pipi)Y NĘDZY.

 

:D

 

rzekłem

 

ps. pograłbym . teraz w ramach przerwy przechodzę Trine2 z żoną, ale wiadomo, to nie to samo (choć muszę przyznać, że ona ma większe atuty w czasie grania i bywa przyjemniej :))

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Pol biedy kaczor i Mass. Kabotyn z nim to ch.uja mozna dostac,dao caly magazynek z 5m a chu.j ma 100%,mysle ok farta mial. ale jak 5 razy pod rzad gosc dostaje na pape i nie ginie to sory. Ja rozumiem jak by tylko miala jedna osoba z nim problemy,ale caly czas ktos go nie moze ubic,nawet za plecow nozem.

Odnośnik do komentarza

Żebyście tylko słyszeli nasze wrzaski jak kabotyn najpierw zrobił się ONLINE a potem wskoczył do gry po NASZEJ stronie :) Radość jak po odkryciu, że w kącie lodówki zapodziały się 2 piwka... "hurraaaa...", "no to prze(pipi)ali", "ok, ide po więcej alkoholu", "ufff... to ja sobie poleżę"...

a pod koniec rundy = "ej no, kabotyn - co ty odpierdzielasz? przegrywamy :)))) "

 

PS.

"Pol biedy kaczor i Mass"

Ja ci dam pół biedy.... Cała wielka bieda! Komu się udało zrobić w jednym meczu 5 baretek adwersarza?

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Żebyście tylko słyszeli nasze wrzaski jak kabotyn najpierw zrobił się ONLINE a potem wskoczył do gry po NASZEJ stronie :) Radość jak po odkryciu, że w kącie lodówki zapodziały się 2 piwka... "hurraaaa...", "no to prze(pipi)ali", "ok, ide po więcej alkoholu", "ufff... to ja sobie poleżę"...

a pod koniec rundy = "ej no, kabotyn - co ty odpierdzielasz? przegrywamy :)))) "

 

PS.

"Pol biedy kaczor i Mass"

Ja ci dam pół biedy.... Cała wielka bieda! Komu się udało zrobić w jednym meczu 5 baretek adwersarza?

 

Mi 7 :)

Raport z 16.04

http://bf3stats.com/stats_ps3/kuba85PL/reports#rep_41576893

Odnośnik do komentarza

z tym massem to żenada, to nie jest nic porównywalnego do usasa, bo to zwyczajny glitch. Jak zglit(pipi)esz G3A3 z massem to jednym strzałem z bliska wchodzi 405 dmg, w przypadku darta oznacza to nic innego jak zabicie 4ch kolesi na raz. Spoko, imo bany za to powinny lecieć.

 

A po dzisiejszej/wczorajszej grze dalej jestem zdania, że ta gra jest nudna - remedium jest na to granie w CQ z ticketami na 200/300% i walka tylko na 4ch mapach (metro, baza, sekwana i może kanały). Reszta tegj gry jest do wyj.ebania najzwyczajniej w świecie, przynajmniej na konsolach.

 

Co gram to mam wrażenie, że to jest za duza gra - CQ na Caspianie/firestorm/kharg to jakaś porażka, latanie jetami to meta-gra, nic nie daje ludziom na dole. Żale sie na to ścierwo znowu, wiem - ale rzadko kiedy ta gra daje tyle pozytywnych emocji jak BC2, a jeśli daje to i tak jest bieda bo sie zaraz znowu robi nudno od powtarzalnosci map ;/

Jakiś powrót do BC2 trzeba zrobic.. albo sie na pc przesiasc...

 

Ale i tak dzieki za te choc troche emocje na serwie czasem ;)

Odnośnik do komentarza

z tym massem to żenada, to nie jest nic porównywalnego do usasa, bo to zwyczajny glitch. Jak zglit(pipi)esz G3A3 z massem to jednym strzałem z bliska wchodzi 405 dmg, w przypadku darta oznacza to nic innego jak zabicie 4ch kolesi na raz. Spoko, imo bany za to powinny lecieć.

 

To jest teoria... Spróbuj kiedyś, zamiast przepisywać formułki, zabić chociaż 3 kolesi jednym strzałem z bliska... Ja nawet 2 nie ubiłem po ok 300 killach tym zestawem... Oczywiście przy bliskim kontakcie koleś ginie od strzała ale to chyba normalne, prawda? przy dystansach większych trzeba 2-3 a czasem 4 strzałów. Dodając do tego fakt, że broń jest szybka jak poruszające się kontynenty (czyli nie jest :) ) wynika, że trzeba dobrze celować. Z moich obserwacji i doświadczeń (a nie teorii z forum) wynika, że przegięcie broni polega na tym, że strzałki nie opadają i nie rozpraszają się nawet przy sporych dystansach co sprawia że broń jest skuteczna w każdej sytuacji - dokładnie tak samo było w wielbionym BC2 gdzie Neostad czy 870 z tą specjalną amunicją dawało podobny efekt - kille/ heady z szotgana przez pół mapy - już tego nie pamiętacie? Ja pamiętam bo z szotganów zrobiłem ok 2500 fragów uzywając tylko ammo SLUG/SABOT

Zresztą - gram co gra mi oferuje - możecie jęczeć i smęcić a ja się będę tym bawić póki developer pozwoli - to samo było z MAVem

Odnośnik do komentarza

no i zabiłem 3 wiec w czyms rzecz? Chodzi o to że m26 ma siłe 12 pocisków co w połączeniu z przebijającą siła darta daje jakies porypane możliwości. Poza tym co ja bede gadał - zgliczowane (pipi) i najgorsze jest to ze coraz wiecej ludzi tym gra zeby to pokonać to samemu trzeba z tym biegac...

a to nie wymaga zadnego skilla - strzelasz mniej wiecej w przeciwnika = kill. (pipi) nie gra z takim czyms ;)

Odnośnik do komentarza

Spróbuj kiedyś, zamiast przepisywać formułki, zabić chociaż 3 kolesi jednym strzałem z bliska...

Nie no skilla ci przybyło, bez dwóch zdań. A na serio to nie zastanawia cię to, że nie ogarniałeś normalnych pukawek (takich których używa 90% graczy) i dopiero przy masie zacząłeś czesać dobre wyniki?

Zresztą - gram co gra mi oferuje - możecie jęczeć i smęcić a ja się będę tym bawić póki developer pozwoli - to samo było z MAVem

Primo - ludzie nie są nieomylni, dice też nie jest i popełania błędy. Mass jest zbugowany i to jest fakt. Pytanie tylko, jakim graczem jesteś. Czy jesteś ciotą, która zrobi wszystko, by mieć dobre ratio, czy też jesteś graczem, który wie, jaka broń jest ,,be" i granie taką bronią = no fun. No bo jaki może być fun z tego, że ma się handicap podczas meczu. To tak jakby bić niewidomego. Jeśli jesteś z tych, którym daje to radochę to współczuję. Poza tym, nie wiem w jakim klanie grasz, czy będziesz grał ligę, ale jeśli tak, to radzę ci nie przyzwyczajać się zbytnio do tej pukawki, bo będzie prawdopodobnie zbanowana. Tak na marginesie to fajnie, że jeszcze są na tym świecie ludzie (z ps3 liga), dla których liczy się balans i którzy z tej nobowskiej gry, chcą zrobić fajny tytuł do klanowego pogrania. Fajnie, że nie są łakomi na łatwe kille, by tylko podreperować swoje ratio i pozycję w tabeli na koniec meczu.

Odnośnik do komentarza

nie przesadzajmy panowie, to tylko gierka. Rozumiem kaczorrro, bo skoro lubi shoty, to z nich korzysta. Równie dobrze można napisać, że tylko cioty biegają z pukawkami, a prawdziwi meżczyźni powinni uśmiercać wrogów zawleczkami od granatów. Dla mnie akurat wielką frajdą jest ubijanie typa z przegiętą pukawką (hi Danielskii :) ) i ogólnie w poważaniu mam spinę o to, kto czym gra i w jaki sposób (no raz byłem wkurzony jak szpic wsiadł do czołgu i nie chciał z niego wysiąść, chociaż głównie to miałem nerwa na własną ułomność :D )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...