Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Litwin, to byl hc :D

Dla bolt action zrobilem wyjatek wlasnie po to, by jednym strzalem ubijac ;) Po prostu do bezposrednich starc miedzy kontenerami to sie nie nadaje- tym trzeba sie jednak skitrac i strzelac z dystansu. Dzis albo jutro jeszcze poprobuje- 50 killi wpadnie za chwile, gorzej z 25 headshotami (dopiero 7 mam).

 

e: ale musze tez potwierdzic jedno: hc jest dla zespolowych graczy zupelnie do doopy, ale do grania w pojedynke zaczyna mnie troche interesowac. Duuuzo latwiej sie zabija- do robienia gwiazdek za bronie i unlockow jak znalazl. Jak zrobie to L96, to z ciekawosci wpadne na DM na kanalach w tym trybie z P90 albo MP7 w lapie.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Halo dziewczęta!

Jakieś niusy, ploty?

Danielskii zaczął grać czy dalej fochy wali? ;)

Powiem szczerze, że nie myślałem w ogóle o BF'ie na urlopie więc jestem rozgrzeszony.

Tak czy siak wracam z moimi jabolami do gry.

Szarpiemy coś dzisiaj?

 

Oczywiście, ja ponieważ przywiozłem zapasy z Węgier, to też przy lampce wina będę pykał w grę:)

Odnośnik do komentarza

Oto jak wyglada moja gra snajperka bolt action stylem agressive recon:

http://battlelog.bat...40/4/305322836/

http://battlelog.bat...25/4/305322836/

:ph34r:

 

Co za shit! Nie wiem, Kaczor, jak Ty mozesz tym grac- dla mnie to najwieksza porazka... Reszte killi do zadan i gwiazdki bede chyba robil kampiac...

 

Tommi... ty mnie w ogóle nie słuchasz :) jaki zaś agresywny rekon? ty nie masz być agresywny rekon tylko inteligentny rekon - to nie ma nic wspólnego z kampą bo po 1-2 fragach i tak musisz zmienić pozycję. Z całą pewnością Kanały się do takich wyczynów nie nadają...

Nadaje się Bazar:

Teheran:

Kaspian i w pewnym stopniu Firestorm... Ale jak ty chcesz być agresywny rekon to musisz mieć skilla jak kabotyn albo Ukarzyciel... Ja nie mam :) wiec używam mózgu :)

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Ale jak ty chcesz być agresywny rekon to musisz mieć skilla jak kabotyn albo Ukarzyciel... Ja nie mam :) wiec używam mózgu :)

No wlasnie ja tez nie mam, a nad mozgiem gore biora u mnie poki co prymitywne instynkty :D

Ale pracuje nad tym- jak wyjde kiedys na plus L96, to sie pochwale na pewno ;)

 

PS: Te linki chybanie dzialaja tak, jak planowales (przynajmniej u mnie)

Odnośnik do komentarza

Taki mały oftop:

 

w związku z wakacjami, urlopami, sanatoriami i innymi pierdołami proponuję kameralne spotkanie forumowej ekipy napierającej w BF.

Termin, który proponuję to ostatni weekend sierpnia 31.08-2.09.

Miejsce - gdzieś w centralnej Polsce, żeby każdy w miarę taki sam dojazd.

Ja mogę zająć się wyszukaniem jakiegoś fajnego ośrodka - namioty też ok, ale nie wiadomo jaka będzie pogoda.

Atrakcje: picie, picie, picie :)

Rzucam temat - kto chętny?

Odnośnik do komentarza

Co raz bardzie gracze mnie denerwują, dobrze grasz zostaniesz wyrzucony z serwera. Jesteś lepszy od kogoś dostajesz wiadomość że jesteś noobem bo grasz taką i taką bronią... to co mam zbierać kamienie i rzucać by mieli większe szanse.

Ja tam do nikogo nie piszę jak leży w koncie z pkp czy innym gównem i sieka wszystko co podleci. Parodia

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Zaq, nie bluźnij z M417, to jedyna snajperka którą mogę grać :] Dobrze, że nabija z niej kille do medalu ze snajperek, bo z jednostrzałowcami nigdy tego bym nie zrobił.

Ja tylko mowie,ze jezeli Ziela tak denerwuja te wiadomosci to niech gra normalna bronia.

Odnośnik do komentarza

Klasyka gatunku Zielu ;] nie ma się czym przejmować. Wczoraj biegałem trochę z P90 i jak goście widzieli że mam 20+ fragów to kick leciał z miejsca i tak cały dzień.

 

Wszyscy teraz wywalają,jak coś więcej zabijesz,mi się udało rekord pobić,bo nikogo z klanu nie było:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/57836546/4/179749130/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...