Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Skakanie jak pajac z m16+apteczka to chyba najwieksze frajstersto  w tej grze.

Chooj mnie strzela jak widze takich typow co maja 100 gwiazdek z M16,100lvl i zamisat biegac skacza....

Mam nadzieje,ze Bf4 wprowadzi stamine,duze mapy i te gowniane community pojdzie grac w  cos innego.

tak sobie rzucilem okiem na twoj profil i widze, ze na 16 ostatnich meczy 14 to byl DM, do tego 1x podboj na metrze i 1x mistrz broni na zibie. Faktycznie- fan duzych map jak chooj, nie ma co.

 

do tego najlepsza bron to m16, a najczesciej grana klasa medyk.

no comments

Odnośnik do komentarza

 

Skakanie jak pajac z m16+apteczka to chyba najwieksze frajstersto  w tej grze.

Chooj mnie strzela jak widze takich typow co maja 100 gwiazdek z M16,100lvl i zamisat biegac skacza....

Mam nadzieje,ze Bf4 wprowadzi stamine,duze mapy i te gowniane community pojdzie grac w  cos innego.

tak sobie rzucilem okiem na twoj profil i widze, ze na 16 ostatnich meczy 14 to byl DM, do tego 1x podboj na metrze i 1x mistrz broni na zibie. Faktycznie- fan duzych map jak chooj, nie ma co.

 

do tego najlepsza bron to m16, a najczesciej grana klasa medyk.

no comments

 

Zobacz ile mam zagranych meczy,na podboju czy rushu.M16 gralem jak wyszla gra,wtedy ta bron nie byla Op,bo kazda bron zabijala na 3-4 strzaly na normalu.

Teraz ta bron zabija jak na hardkorze

Odnośnik do komentarza

właśnie zrobiłem rage quit'a po tym jak 4 razy pod rząd głównym działem czołgu trafiłem viper'a na khargu i nie zabrałem mu na nawet 1%. znacznik trafienia nie pojawiał się, za każdym razem jak dostał to wylatywała z niego na sekundę taka czarna mgiełka i tyle. na 100% za każdym trafieniem był direct hit, bo latał nisko centralnie przede mną, ciężko było nie trafić. wiem tylko, że latała w nim jakaś "setka", bo chwilę wcześniej mnie zabił jak stawiałem soflam. idź pan w (pipi) z taką grą. niedawno zmieniałem neta na szybszy, nie wiem czy to wina lagów, hitboxów czy ciul wie czego, ale na granie szkoda nerwów. czuję w kościach, że w bf4 na konsolę takie kwiatki też będą na porządku dziennym.

Edytowane przez maztika
Odnośnik do komentarza

W Wy czujecie mój? :P

Szkoda, że nie ma opcji gdzie mógłbym sprawdzić ile razy zostałem zasztyletowany. Bardzom ciekaw.

Fajnie by było, gdyby w nowym BF'ie w sytuacji, gdy kogoś kosimy albo nas koszą pojawiało się na ekranie krótkie info o stosunku K/D w nożach z danym przeciwnikiem. Oczywiście info z historią potyczek byłoby gromadzone cały czas na serwerach a nie tylko jeśli chodzi o jeden mecz.

Odnośnik do komentarza

Tommi, czujesz już mój oddech? :P

no wlasnie, cholera, dzis poczulem :)

caly czas myslalem, ze mam nad Toba ze 700-1000 killi przewagi, ale chyba dawno statsow nie aktualizowales- lekko sie zdziwilem, jak przy tym wpisie z Kabotynem zobaczylem u Ciebie ponad 7,6 tys. :)

dlugo juz chyba nie potrwa, zanim mnie wyprzedzisz...

 

e: Ogolnie statsy mogliby bardziej rozbudowac- tutaj akurat CoD moze sluzyc za wzor. Niektorzy to zlewaja cieplym moczem, ale ja sobie lubie spojrzec i nowe cele wyznaczac.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Szkoda że w statach nie pokazują ile się było skoszonym,kiedyś typ w BC2 miał 10 tys blach ale sam poległ 1500 razy,ja miałem 7,700 tys ale skosili mnie tylko 300 razy

 

Gdzie to sprawdzasz? Na bf3stats jest namiastka tego, ale warunkiem dobrych wyników jest to, żeby ci co Cię koszą aktualizowali tam swoje statystyki. 

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda że w statach nie pokazują ile się było skoszonym,kiedyś typ w BC2 miał 10 tys blach ale sam poległ 1500 razy,ja miałem 7,700 tys ale skosili mnie tylko 300 razy

 

Gdzie to sprawdzasz? Na bf3stats jest namiastka tego, ale warunkiem dobrych wyników jest to, żeby ci co Cię koszą aktualizowali tam swoje statystyki. 

 

To było przy BC2,teraz tego nie masz.

Odnośnik do komentarza

Co za palka z tego kolesia. Na pierwszym zgonie mial 3%hp, na drugim 40%hp, na trzecim 12%, na czwartym 37%, itd. Na siodmym mial 100%, dostal kilka hit markerow, i zgon. Nie wiem o co mu chodzi. Szybciej ginie sie od F2000 czy M5K. 

 

Chyba wpadne dzis w nocy. Jesli nie CQC, to mozemy zagrac m16a3. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...