Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja też się z Wami chłopy zgadzam :)) chodziło mi jedynie o słuszne zwrócenie uwagi przez zaqa na problem tego, że sporo osób narzeka a i tak wciąż robi to samo :) im więcej ludzi kupi taki zabugowany tytuł na premierę tym mocniej później wydawca będzie miał wyje.ane na jakość w momencie kolejnej premiery. To tak jakby iść do kina na film bez wyrenderowanych efektów specjalnych albo gdzie projektor gaśnie co 15 min. Niby film obejrzysz, ale jakiś niedosyt i frustracja pozostają :)

Odnośnik do komentarza

sporo osób narzeka a i tak wciąż robi to samo :)

wlasnie- problem lezy nie w tej czy innej grze albo w sytuacji na rynku, tylko w tych osobach- musza miec w sobie faktycznie cos z masochistow.

Jak ktos kupuje na premiere i sam jest z tego zakupu zadowolony, to nie wiem, kto i dlaczego robi z tego problem?

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Nikt z nas, niestety, nie wiedział ze bf4 będzie tak niedopracowana gra. Ja wyszedłem z założenia ze w dice pracują istoty rozumne, i ze błędu jakie popełnili przy wydaniu bf3, nie pojawia się przy bf4. Rzeczywistość okazała się brutalna. Jest jeszcze gorzej, niż to było 2 lata temu. Gdybym wiedział jakiego plaskacza otrzymalbym od Dice, to nie kupił bym tej gry na ps3.

Odnośnik do komentarza

Tommi pisał że nie dam rady,a ja dałem ;) Widziałem po becie że to to samo co w Bf3 a po 1400h mnie to już nie bawi,więc sobie odpuściłem,możliwe że nawet na PS4,wychodzi na to że jestem świadomym klientem,chociaż pewnie zaraz pojawią się złośliwe komentarze typu że nie kupiłem bo już w 5 się składać nie można ;) Nie,tak samo było przy COD 4 MW2,tylko ze tam bardziej grę zwalili wzgledem poprzedniczki i też ją olałem,jeżeli będę musiał czekać to poczekam na Star Wars.

Odnośnik do komentarza

Świadomym konsumentem ? proszę cię, gdybyście takimi byli to byście kupowali tylko jedzenie które ma znaczek że pracownicy nie są wykorzystywani, nie kupilibyście ciuchów zachodnich marek ale szyte w Polsce i tak dalej i tak dalej. W każdym aspekcie naszego życia liczy się tylko korporacji i jej zyski, człowiek jest tylko po to by płacił i nic na to nie poradzicie.

Odnośnik do komentarza

Tommi pisał że nie dam rady,a ja dałem ;) Widziałem po becie że to to samo co w Bf3 a po 1400h mnie to już nie bawi,więc sobie odpuściłem,możliwe że nawet na PS4,wychodzi na to że jestem świadomym klientem,chociaż pewnie zaraz pojawią się złośliwe komentarze typu że nie kupiłem bo już w 5 się składać nie można ;) Nie,tak samo było przy COD 4 MW2,tylko ze tam bardziej grę zwalili wzgledem poprzedniczki i też ją olałem,jeżeli będę musiał czekać to poczekam na Star Wars.

Zrobiłem dokładnie to samo , zagłosowałem portfelem - tylko nie po becie, ona powinna być w celu wyeliminowania błędów, a po testach pełnej przez graczy , was :thanks:  Na bf 4 świat się nie kończy :thumbsup:

Edytowane przez Lewis
Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem,ze moga byc NOWE bledy ale sory glitche z bc2/bf3(np.dzwiek) to juz jest lenistwo. Pelno zwiech,problem ktory jest od bf3 i dalej jest w bf4 wtf? Ja rozumiem,ze na slabym szprzecie moga byc problemy ale ludzie na pc z kartami za 1000€ maja tyle samo zwiech. A tak naprawde frosbite 3 dodal tylko obsluge tabletu reszta byla w frostbite 2.

 

Kabotyn,chlopie po becie bylo wiadomo co sie swieci w full wersji.

Odnośnik do komentarza

no, stalo sie- ps3 poszlo wraz z drugim padem, hs mono od sony i trzema gierkami (BF3, U3, Sport Champions) za 178 EUR. Za ps move (normalny kontroler + ten drugi nawigacyjny) chcieli mi dac w sumie 13 EUR, do tego za ps eye zaoferowali- uwaga uwaga- 0,10 EUR  :D W takim razie podziekowalem i zabralem wszystkie trzy z powrotem ze soba- move powedruje do szafki i jesli ktores dziecko bedzie chcialo w cos na tym pograc za pare lat to dokupie tylko nowa kamerke, a ps eye wystawie na ebayu czy innym allegro.

 

Wczoraj troche przykro bylo jak kasowalem wszystkie dane z dysku (samego BF3 11 GB bylo), swoj profil itd... :confused: Teraz tylko czekac na telefon z informacja o dostawie mojej ps4.  W sumie z przedplata za preordera mam juz 208 EUR pokryte- tylko ze 192 bede musial wyskoczyc przy odbiorze. Moge z tym zyc.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tylko profil na konsoli usunalem, tzn. przywrocilem ustawienia fabryczne. Nie chcialem pozostawiac po sobie sladow w systemie.

W SEN normalnie dalej wszystko dziala- przed chwila np. zrealizowalem kod rabatowy na upgrade'a BF4 do wersji na PS4 ;) Wszystkie informacje o moim koncie SEN zostaly zachowane, musze tylko na ps4 sie zalogowac na nie.

 

e: ta kurevska opcja przeniesienia profilu na X360 sformatowala mi bez zapytania pendrive'a z cennymi danymi  :verymad: W odwecie skasowalem ten profil rowniez z nieszczesnego pena...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

 

Wystarczy,ze zostawi konta nawet haslo nie musi byc aktualne. Nabywca bedzie mogl grac na swoim koncie w gry ktore kupil Gesior.

No tak, ale ja chce przenieść swoje stare konto na czwórkę. Nie chce zakładać i wymyślać nowego.

Konto moze byc aktywne na dwoch ps3,ps vita i ps4. Wiec konto bedziesz mogl aktywowac na ps4. Zawsze jezeli bedzie problem to wchodzisz na strone sen i dezaktywujesz konta na wszyskich konsolach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...