Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

ekstremalne to sa paluchy tego goscia :D

 

Mimo wszystko kolejne 350zł wydać na słuchawki to nie jest dla mnie tanio po za tym i tak nie działają i nie wiadomo kiedy będą działać :whistling: . nie długo się okaże że przyjemność pogrania w zlagowanego z mnóstwem błędów BF4 wyłożyłem 3 tys zł :ph34r:

nie tylko BF4- beda kolejne czesci, przy ktorych w sprzet juz nie trzeba bedzie inwestowac ;)
Odnośnik do komentarza

E taaam rankingi, kto na to patrzy. No w sumie ja przed chwila luknalem, ale wirtualny dick mi nie urosl. :) Ale nia mial powodow, wsrod znajomych glownie okopuje miejsce poza pierwsza 6, jedynie na 1 miejscu jestem w klasie szturmowca. Ide cos pyknac, moze znow cos nagram, i zasmiecie wam facebook'a. :) Poza tym musze w koncu skorzystac z tych boost'ow (narazie 1 wykorzystany), bo marny mam SPM. A jest ich okolo 40! :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie wierzyc, ze z latwoscia robisz 2.5 jako infantry.

Proszę Cie bardzo - Dziś wynik 2.64 i grane praktycznie cały czas szturmowcem z nowo odblokowanym ACE 23. W ogóle dziś to chyba z 16 meczy pod rząd wygrałem.

 

Co do ACE'a to jeszcze nie wiem jak ustawić tą broń, żeby najlepiej ściągała na dystans. Z ciężką lufą trochę nią rzuca, przez co strzelając seriami są za duże odstępy do kolejnego strzału i trudno wygrywać pojedynki jak już ktoś do Ciebie wali z jakiegoś SAR'a. Pewnie będę grał z chwytem pochylonym i ciężką lufę będę doczepiał na większe mapki.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Bardzo lubię zdejmować niczego nieświadomych przeciwników na średnim/dalszym dystansie i dla mnie złota konfiguracja do tego to muzzle brake i angled grip. Do tego często powiększenie x2 do celownika. Przeważnie trzy szybkie krótkie serie wystarczają (o ile przeciwnik nie przemieszcza się zbyt gwałtownie lewo-prawo). I nie polecam celowników ze zbliżeniem (3,4, 4x). Przynajmniej ja nie umiem na nich brać poprawki.

Odnośnik do komentarza

Weź nagrań jakiś filmik z twoich z twoich zmagań na polu bitwy. Chciałbym zobaczyć jak grasz. Moje możesz luknac, ustawilem public... Co do ace23 to ustaw kompensator, zmniejsza odrzut poziomy, nad którym nie można zapanować analogiem.

Jak będę miał coś ciekawego i PS4 załapie to wrzucę. Dziś miałem fajną akcje. Broniłem się na jakim pagórku z "Wrogiej Transmisji".

Zabiłem jakiegoś kolesia bez tłumika i zaalarmowało to jego całą drużynę, którą o dziwo wybiłem całą. Potem podleciał jakiś jet (na tych silnikach ala Harrier), zdjąłem pilota i odleciałem :)

Niestety potem rozwalił mnie całkiem ogarnięty pilot stealth jeta (te po zmianach w balansie są teraz bardziej zwrotne i szturmowy samolot nie jest w stanie uciec, kiedy pilot stealth'a nie jest dupą) i zepsuł mi akcje niczym z filmu Niezniszczalni. Na jakiejś z następnych mapek też na chwilę wlazłem w stealth jeta i za karę pokazałem mu gdzie jego miejsce.

Tak czy siak cała akcja niestety nie została nagrana przez sfochowaną opcje "share".

 

Kompensator/muzzle breake nie ma jakichś minusów do celności? Grając SAR'em i ciężką lufą fajny efekt można osiągnąć na większe dystanse. Grając ACE'm trzeba niestety szukać jakiegoś kompromisu. Co mi z tego, że broń jest super celna jak na zbyt długo muszę spuszczać palec ze spustu po każdym wystrzale.

 

Ja się nie bawię w większe celowniki niż coyote. Nawet z mechanicznym da się ściągać z daleka :) Poza tym też bardzo potrzebuje laseru.

 

Co do lasera, to ostatnio zauważyłem, że czasem jestem w stanie się zawahać na ułamek sekundy, kiedy zobaczę zielony laser na broni przeciwnika (kiedy jeszcze nie wiadomo, że to przeciwnik). Po prostu zielony kolor, to myślę friendly-sojusznik. A tu (pipi), niespodzianka i ginę. Od tego momentu sam zakładam zielone lasery na broń ;P

Odnośnik do komentarza

ja oczywiscie bede :) bomba na noze moglaby byc ciekawa- zobaczymy.

 

Ogolnie ostatnio kusi mnie powrot do nozowania i to chyba tylko kwestia czasu, kiedy sie tym zajme znowu na powaznie ;) z ratio juz wyszedlem na plus zeby glupio nie wygladalo- przez pare tyg. do zrobienia setki posiedze chyba jeszcze w pojazdach i podciagne je troche do gory (wyprzedzajac przy tym paru leszczy bedacych przede mna w rankingu wsrod znajomych ;) ), po czym przesiade sie prawdopodobnie na dominacje i troche pokosze. Przyczailem ostatnio, ze do pierwszego miejsca w kraju trace chyba tylko ok. 250 blach, z kolei czolowa trzydziestka na swiecie konczy sie przy zaledwie ok. 1,5 tys. Jakby dobrze przycisnac, to moze nawet do swiatowego rankingu mozna by sie zalapac.

 

A w ogole to wlasnie zapada u mnie klamka w sprawie przeprowadzki- pod koniec marca bedziemy najprawdopodobniej zmieniac hacjende. Ciekaw jestem czy wplynie to jakos na jakosc mojego lacza. Jakos w pazdzierniku chyba z kolei bede chcial zmienic operatora (w nowym miejscu  bede mial w koncu jakas alternatywe) i zobaczymy wtedy dopiero czy sie cos zmieni.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Zikolec ma PS4, ale nadal gra na PS3, nie pytajcie mnie dlaczego. Jesli by przetransferowal swoje statsy, to ciezko by bylo go dogonic. Facet ma juz ponad chyba 5 tys kos. A tak swoja droga to zastanawialem sie nad mechanika kos w tym nowym BF4. W "trojce" bedac w powietrzy byles bezpieczny, natomiast tutaj zdaje mi sie ze mozna wbic nawet kose kolesowi, ktory znajduje sie w powietrzu. Z reguly to wyglada jak pojedynek rewolwerowco, kto pierwszy ten lepszy. Tylko spelnic trzeba jeden warunek- musisz znalezc sie w zasiegu dzialania kosy (jak na moje oko, jest to metr). I jeszcze jedna wazka sprawa. jelsli bedziemy sie kosili dzisiaj, to trzymajcie zelaznej zasady, aby nie nozowac kogos, kto akurat robi animacje. Odczekajcie chwile, a potem walczcie jak lwy. :)

 

Przy zmianie dostawcy neta Tommi, zapytaj sie o upload. To bardzo wazne w grach online. 

Odnośnik do komentarza

Ja, po ostatnim 2xp weekendzie i rewelacjach o ustawieniach serwerów, kompletnie straciłem ochotę do gry. 

fakt, ja tez lekki kryzys zalapalem w tym tygodniu- chyba od poniedzialku albo wtorku nie gralem juz, ale jutro wstawac rano nie musze, wiec nie zamierzam odpuscic nocki :)

 

swoja droga to w ostatnim tygodniu na dobre filmy w tv trafialem i jak sie konczyly to juz sie nie oplacalo konsoli wlaczac. Wczoraj np. polski film pt. "Pokłosie" (Pasikowskiego) obejrzalem- zarabisty, naprawde polecam. Bardzo dobra fabula, swietne aktorstwo (m.in. mlody Stuhr, swietna rola, ale nie jedyna), super zdjecia. Dawno nie widzialem na takim poziomie zrobionego krajowego filmu.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Kabotyn, wczoraj chciałem gościowi wbić kosę. Stałem za nim, on niczego nie świadomy. Machnąłem 3 razy i nie mogłem go złapać (stałem bliżej niż metr). Po trzecim razie przestałem machać, a tu nagle typ z tyłu mnie kosi! Zdałem sobie sprawę, że stał za mną tak jak ja za moją niedoszłą ofiarą i próbował zdjąć blachy (wydawało mi się, że słyszę drugi nóż, ale za bardzo skupiłem się na jego szyi). Ciekawe czy nie mogłem wbić bo tamten próbował czy o co jakby chodzi?

Odnośnik do komentarza

like a boss:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/421846059516276800/305322836/

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/421772446704815936/305322836/

;)

 

No, w p-lot od wczoraj nr 1 wsrod znajomych i nr 3 w Szwajcarii :) Wczoraj pierwszy raz zestrzelilem nia dwa razy jeta, i to nie zadnymi rakietami a normalnie dzialkiem- potrzebna jest do tego tylko "wspolpraca" napastnika ;) Trafilem wczoraj na typa, ktoremu zachcialo sie niszczyc jetem pojazdy- jedna seria w czasie jego nalotu i jest po chlopie w moment, nawet wielce celowac nie trzeba :]

 

Ale ogolnie gadanie, ze p-lot sa tak strasznie przesadzone to gruba przesada. Wystarczy jeden marny czolg (czy nawet LAV) i p-lotki nie ma w pare chwil (z kolei wystaczy heli i nie ma czolgu- to naprawde jak w tej grze, "kamien, nozyczki i papier"). 

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tylko że grając PLOT wcale nie musisz w ogóle wystawiać się na ostrzał czołgów. Wystarczy strzelać z bazy ;p Czołgiem nikt o zdrowych zmysłach nie będzie całej mapy przemierzał, żeby jedną PLOT rozwalić (która pewnie też schowa się do bazy jak czołg zobaczy).

Jeszcze tego by brakowało - Żeby czołgi rozwalała ;p

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kolejny wieczór z Bombą (nie wiem dlaczego, ale widzę ten wyraz, albo słyszę jak ktoś go wymawia to od razu śmiać mi się chce) i to był bombowy wieczór. Obecnie tryb dający najwięcej dla mnie funu w BF mimo, że gram z randomami.

Taka akcja była: na Szanghaju przechwyciliśmy Bombe :) w pobliżu budynku z punktem B. Zamieszanie okrutne, walka ostra no to spyerdalamy z tą bombą :). Gościu ode mnie z drużyny wymyślił, z resztą słusznie, że najbezpieczniej będzie władować się do windy i drogą powietrzną ewakuować się z zagrożonego miejsca. I teraz taki obraz: leci nas trzech do tej windy, słyszę jak kule świszczą nad moją głową, zaraz będzie kaplica. Wbiegamy do windy, odwracam się i czekam na przeciwnika modląc się, żeby te (pipi)ane drzwi szybko się zamknęły a tu zza winkla wypada 5 typa i jak rozwścieczała wataha nacierają na nas. Obraz mam już czerwony, krew sika, drzwi się zamykają, wjeżdżamy na góre i jump z dachu w kierunku C. Bomba :) podłożona a przeciwnik w ciemnej (pipi)e.

Edytowane przez Gęsior
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...