Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

 

widzialem podobny zestaw roznych nakladek (moze nawet troche bardziej zroznicowany) w markecie elektronicznym u mnie, ale nie pamietam, od jakiego producenta. Chyba nawet wspominalem tu o tym... Byc moze nawet dzis bede tam w okolicy wiec moge sprawdzic gdyby kogos interesowalo.

 

Sprawdź jak możesz. Wstrzymam się z zamówieniem tego zestawu bo i tak nie będę korzystał ze wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grałem i jakiś tommi_king cały czas kampił z PLOT'ki z bazy. Jak mapa się skończyła to wyszedł (pewnie szukać następnej mapy z PLOT).

 

Tommi: Nawet specjalnie czołg przeciągnąłem na calutki koniec mapy żeby go załatwić (mówiłeś że czołgi rozwalają PLOT). Niestety siedział w bazie poza moim zasięgiem i czekał aż mnie załatwią respiące się tam helikoptery i czołgi. To powinni w (pipi) znerfić.

Odnośnik do komentarza

nie wiem, co mam Ci na to powiedziec- czasem po prostu trafisz na trolla i tyle. Mogles ew. mozdzierzem sprobowac albo nalot bombowy zrobic (albo wbic inzynierem na jakis pagorek zebys go widzial i sciagnal rakietami), ale mi osobiscie nie chcialoby sie fatygowac ani z jednym ani z drugim.

 

wklej raport w ogole, chetnie obczaje.

 

PS: tommi_king? :D zbieznosc nazwisk oczywiscie przypadkowa  :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pół rundy przesiedziałem w tej puszcze. Efekt? http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/423937668133670848/228767929/

W końcu się w(pipi)ili i przeprowadzili zmasowany atak na mnie.

Łatwe punkty.

 

A potem z Kangurem i Bluszczem dobry meczyk http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/423962130207985600/228767929/

Odnośnik do komentarza

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/424172900956425472/386514900/ - wkwiłem się bo koleś mnie 2 razy zajbał i mi słabo szło.

 

To nie troll. Po prostu nooby wykorzystują takie noobiarskie sytuacje jeśli się na to pozwoli. Jak kolesie mają PLOT u siebie w bazie to na 90% przypadków siedzą nią w bazie i kampią. Za każdym razem za granicą przeciwnej drużyny, tak że nawet jakbyś miał C4, czy czołg to byś nie dojechał.

 

PLOT powinny być po prostu tylko w miejscach ogólnodostępnych tak jak to jest na tej mapie z wielkim talerzem, czy tej morsko-sztormowej. Jedna sztuka na mapę (bez możliwości wjechania i kampienia z bazy).

 

ew:

 

- Nie powinna mieć rakiet na radar, którymi może ściągać z końca mapy,

- Nie powinna mieć radaru na piechotę (to nie wóz pancerny przeciw piechocie tylko AA),

- Nie powinna strzelać z bazy tak, że bezkarnie se kampi i nie można jej zabić.

Odnośnik do komentarza

@Gesior: pomysl, co by bylo, gdybys caly mecz w niej przesiedzial? :D W drugim meczu niezle punktowo pocisnales.

 

@Drantzell: mapy powinni zmodyfikowac tak zeby z respy nie bylo widoku na cala mape i final. Nie wiem, gdzie Ty grasz, ze takie problemy masz i takich typow trafiasz, ale powinienes sie przerzucic na chiny. Tam nie ma czegos takiego, bo sie zwyczajnie nie da.

Odnośnik do komentarza

Nie za bardzo wiem skąd tyle wpadło. Podejrzewam, że dlatego iż byłem dowódcą, zaznaczałem flagi i je wspólnie ładnie przejmowaliśmy.

 

Wytłumaczcie mi jedną rzecz, odpalam konsolę i widzę, że mam nieodebraną wiadomość. Patrze a tam info, że jakiś kolo "wyszedł/opuścił" i cała lista ludków, których nie znam. Czasami widzę wiadomości, że ktoś się umawia na grę i jakieś takie. Co to za szit?

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...