Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

 

Trafiłem dzisiaj Operation Locker na nie pełnym serwerze. Było ok. 32 graczy. To jest k(pipi)wa to! Nawet przez tunel dało się przebić. Zupełnie inna (lepsza) mapa. Ja chcę serwery Conquest small!!!

A nie ma? Jak szukalem serwerow to widzialem mapy z 32 graczami. Ja lubie chaos na lockerze.

 

 

Pewnie pomieszało ci się ze szturmem 

Odnośnik do komentarza

Moze. Tak czy siak przechodzenie przez dzwi na lockerze 64 tez jest mozliwe :P dla mnie bardzo taktyczna. Trzeba duzo kombinowac zeby przebic sie przez ktorys tunel.

 

Śmiem się nie zgodzić. Gdzie jest taktyka w przebijaniu się przez deszcz granatów i pocisków w nadziei że nic mnie nie trafi? Jak masz na to jakąś taktykę, to ja poproszę. Serio.

Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo :P

 

ciach

 

Bardzo ładnie, tylko to wymaga wejścia na plecy. A jak to zrobić, gdy wszystkie aż trzy wąskie przejścia w centralnym punkcie mapy są obstawione przez 32 graczy drużyny przeciwnej sypiących bez końca granatami, LVG, RPG itp...? Ten film nie pokazuje taktyki, tylko dobre killstreaki.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

Bardzo ładnie, tylko to wymaga wejścia na plecy. A jak to zrobić, gdy wszystkie aż trzy wąskie przejścia w centralnym punkcie mapy są obstawione przez 32 graczy drużyny przeciwnej sypiących bez końca granatami, LVG, RPG itp...? Ten film nie pokazuje taktyki, tylko dobre killstreaki.

Przecież koleś mówi wyraźnie jak to robi. W sumie już wcześniej się tak bawiłem i uwierz mi - Da się czyścić tunele pod punktem C tym sposobem ;] Kule są jednak trochę szybsze niż granaty, a na RPG możesz ustawić se ten gadżet supporta.

 

Dla tego ustawienia chce sobie specjalnie supporta wyexpić.

 

- Szybkostrzelny LMG z dużą ilością amunicji,

- granaty dymne,

- skrzynka z ammo,

- celownik nokto x1, albo termo x2,

- perk obrona (15% mniejsze obrażenia od wybuchów),

- brak lasera+ew. tłumik

 

I na Lockera czy Metro jesteś pięknie ustawiony.

 

Radosne dobre killstreaki, czy nie, ale koles wrzucił w pewnym momencie statsy i miał 74:14 a to już mówi o skuteczności co nieco.

Jak próbowałem tego z ACE 23 i tłumikiem, to czasem wbiegałem do opanowanego przez wroga punktu C (duże pomieszczenie ta z wieżą), rzucałem granat w róg pod nogi i beztrosko wszystkich na około kosiłem. Żadnej reakcji - nie widzieli mnie, mimo że przebiegali tuż obok.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

panowie 30 sierpnia w gdyni odbywa sie bieg komandosa:) moze by polaczyc przyjemne z pozytecznym i spotkac sie. wiem ze mamy zapalonych biegaczy& bf graczy (kozbinio, pryx) wiec idea pobiegania w blotku, na plazy a pozniej browarek i uderzenie do sopockich klubow na ciasne 18 letnie wakacyjne (nene)eczki i zapoznanie sie nie jest glupia. jako ze jestem z 3miasta to o atrakcje po nie musicie sie martwic:)

Odnośnik do komentarza

Panowie, podpowiedzcie mi tipsy i tricksy w śmigle. taki ładny obrót, po prostu zawrotka to dawać obie gały L i R np w lewo? nie mogę tego jeszcze wyczuć, hansior Ty ładnie operujesz heli podrzuć parę wskazówek dla nooba co rzadko kiedy odrywa stopy piechura z ziemi. 

 

Łojezu, trochę nie tutaj uderzasz. Żaden ze mnie wymiatacz. Ale powiem co wiem. Po pierwsze w BF3 wbijałem na pusty serwer na Wyspę Chark albo Kanały i trenowałem latanie na pełnej p(pipi)dzie na minimalnej wysokości (metr i mniej) między budynkami, słupami, drzewami itp. Paradoksalnie do dzisiaj mam z tym największy problem, bo ciągle gdzieś ogonem zaczepiam. Druga sprawa, że w BF4 śmigłowce mają te ogony chyba dłuższe, bo w BF3 tyle obcieruch nie miałem.

Co do dynamicznych zmian kierunku to po pierwsze na pełnej przepustnicy, lekki przechył, nos w dół i skręcamy. Z tym przechyłem jest najtrudniej, trzeba to wyczuć bo jak przesadzisz to skręt będzie słaby, a i możesz o glebę wyrżnąć. Najpierw należy zainicjować skręt, a pół sekundy później przechył.

Do opanowania sterowania heli polecam pusty serwer (na poligonie jest za mało przeszkód) i jazda stunty wykonywać.

Odnośnik do komentarza

w BF3 wbijałem na pusty serwer na Wyspę Chark albo Kanały i trenowałem latanie

dokladnie- tutaj poligon od tego jest. Probowales to tam ogarnac, Kozbinio? To tak jak z nauka jazdy na rowerze- jeszcze nie spotkalem nikogo, kto by sie tego nauczyl po przeczytaniu posta na forum ;) Jak nie wsiadziesz do  maszyny i paru dzwonow nie zaliczysz, to za chiny tego nie opanujesz ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Proponuje Kozbinio Farbyka 311 do stun'ow, to najlepszy tor przeszkod. No, ale na poczatku polecam Poligon. Najpierw podstawy, jak na moim filmiku. Good luck! :)

 

 

Hansior rzuciles mi challenge'a na Facebook'u! Gdzie jest ten twoj filmik? :)

 

Danielski, czy ty chcesz na zabic tym 20 km biegiem? Czy tutaj widzisz wsrod nas komando foki. :) Ja po 15 min pewnie musial bym wymieniac pluca. To co mowil tommi, spotykamy sie na mecie, i celebrujemy na miescie Danielskiego ukonczony wyscig. :)

Odnośnik do komentarza

Ładnie Kabotyn wymiatasz. Muszę popróbować.

 

Z innej beczki: wczoraj w nocy, po skończonym BF wpadłem na chwilę do Play Room czy jak to tam się nazywa, żeby obczaić jak to wygląda. Łebi kiedys opowiadał, że na impreze rusków trafił i było śmiesznie. Otóż ja wbiłem do chałupy jakiś 3 haburgerów, którzy maksymalnie skopcili się zielskiem. Na środku stolika stało ogromne, wodne bongo i takie chmury walili, że nic w tym pokoju nie było widać. Siedzieli tacy przymuleni i debile jeszcze to streamują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...