Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Cena tych wszystkich dedykowanych słuchawek jest z kosmosu. Płaci się za markę.

Dla mnie headset ma być wygodny, bezprzewodowy, zapewniać przyzwoitą jakość odsłuchu i posiadać wytrzymałą baterię. Mój Stereo Wireless Headset warunki 1 do 3 spełnia wzorowo, czwarty ledwo dostatecznie. Nie będę kupował jakichś żółwi za dwa razy wyższą cenę tylko dlatego, że mają dobrych marketingowców na forach.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

A propo wczorajszej rozmowy na temat przetartych, czy zniszczonych analogow. Od wczoraj mam peknieta "gume". Co oni z ruskiego kauczuku robia te wklesle grzyby. :) Tak to wyglada u mnie,

 

3358pj7.jpg

 

PS. Wlasnie zamowilem sobie nakladke na lewy analog, ale w komlecie znajduja sie 4. Moge sie dwoch pozbyc, ktos chetny? 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Jesli ktos nie gral wczesniej na nakladkach to bedzie mu sie gralo o wiele gorzej na poczatku.Do tego sie trzeba przyzyczaic,ja juz gram 4 lata z nakladka i teraz bez niej nie potrafie grac.

Ja mam fps freak i na lewej galce ona jest zbedna a wrecz przeszkadza,bo musisz napier.. ta galke,zeby zolnierz pobiegl jak glupi.Tak przynajmniej bylo na ps3.

Odnośnik do komentarza

Ktos sie moze orientuje. Warto zainwestowac w kabel, tak zeby nie grac dalej na WIFI? Bedzie jakas roznica?

 

Przez wi-fi wyciągam 40% tego co mam jak podłączę kabel do konsoli.

 

 

u mnie to samo- freak na prawym grzybie, bez tego tez nie moge sie przestawic..

 

PS: Nakładki pojszły- do konca tygodnia pewnie powinniscie je dostac.

 

Dzięki zią! Czekam z niecierpliwością.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

ja ostatnio na laptopie porownywalem: pingtesta do tego samego serwera robilem na kablu i przez wifi i powiem, ze q mojemu zaskoczeniu kompletnie zadnej roznicy nie wykazalo (a juz na pewno neina korzysc kabla). Zdziwilem sie lekko, bo nie tego oczekiwalem.

 

nie wiem, czy jest mozliwe, zeby w przypadku konsoli bylo inaczej.

 

PS: Kozbinio, sorry, ze tak nagle (pipi)lem- przez przypadek dalem "Wylacz ps4" zamiast "Zamknij aplikacje" i juz mi sie nie chcialo wlaczac z powrotem.

Odnośnik do komentarza

Ping na wszelkiego rodzaju speedtestach jest wysyłany pewnie około dziesięciu razy. To odpowiada jednej sekundzie gry w battlefielda. Wystarczy że sąsiad włączy wiertarkę albo żona mikrofalówkę i już macie utratę pakietów. Nie jest to ping, ale w tym momencie macie laga.

WiFi to z której strony nie patrzeć transmisja radiowa i jako taka podatna na zakłócenia. Poza tym te teoretyczne 54 Mb/s (w specyfikacji g) są tylko teoretyczne. W praktyce rzadko przewyższają 20 Mb/s. W realnej prędkości transferu na WiFi rzadko osiąga się powyżej 2 MB/s (ta wartość też zależy od tego, jak mocno da się skompresować dane).

Odnośnik do komentarza

Gram po wifi, nie narzekam, lagi i tak sa przez serwery w kosmosie, więc tu nie ma co narzekać ;)

A, i po miesiach bez BFa wrociłem w końcu! Czwórka IMO sporo lepsza niż trójka, ogólnie feeling gry bardziej zbliżony moim zdaniem do BC2, jakiś taki duch tamtej gry czuć. Dalej bieda i mało zniszczeń, mapy za duże na konsole, ale jakoś przyjemniej. Dużo bym dał za mapy z BC2 w BF4, oj tak.

 

O, taka ciekawostka - kilka miesięcy bez grania, a skill jest w dalszym ciągu http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/4/427567004250792320/237686165/ :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli wifi masz za ścianą to po kablu będzie lepiej, jeśli masz router 2 m od konsoli w tym samym pomieszczeniu to różnicy nie będzie (chyba że chu.jowy router masz). Sam cały czas przez wifi na ps3 i 4 grałem, przełaczyłem ps4 na kabel i żadnej różnicy nie zanotowałem, ani w tescie sieci na ps4, ani w testach na pc czy w ilości lagów w BF-ie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ktos sie moze orientuje. Warto zainwestowac w kabel, tak zeby nie grac dalej na WIFI? Bedzie jakas roznica?

Przez wi-fi wyciągam 40% tego co mam jak podłączę kabel do konsoli.

 

A jak to sprawdzić? Na speedtest mam porównywalne wyniki.

 

Sprawdzałem to na kompie, który podłączałem przez kabel do routera, bezprzewodowo 20 cm od routera i w miejscu gdzie jest konsola (jakieś 10 metrów przez kilka ścian i w niedalekim sąsiedztwie mikrofalówki ;) ).

 

Dla korzystających WI-FI w dużych mieszkaniach/domach na pewno dobrym rozwiązaniem będzie power line. Znajomy informatyk co-się-zna polecał bo sprawdza się bardzo dobrze. Tu można trochę o tym poczytać http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet/rutery/2012/01/internet-z-gniazdka-porownanie-6-adapterow-powerline.aspx Też się nad tym zastanawiam, ale narazie nie mam cza$u na zgłębienie tematu.

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

zaraz będzie gwiazdka w 20-tu gnatach. Powiem Wam, że to daje świetny przegląd tego co jest dotępne w grze, minusem jest mega spadek ratio. Pierwsze 10 killi zawsze się robi na celowniku mechanicznym bez of cors żadnych innych dodatków. Jeśli gnat jest fajny to rewelacja bo pójdzie szybko (PDW wpadło 100 killi w niecałe 2 godziny...) ale jesli jest to jakieś g,ówno ja te wiertareczki technika to można sobie żyły wypruć, nabite 25 killi a ratio wieczoru 0,8. To boli, ale jeszcze mam z 10 gnatów na krzyż (snajperek mi się wszystkich nie chce na siłę robić, SRR to i tak jest top topów) i spokojnie zacznę wbijać kochanieńkiego od czasów BF3 PDW + zacznę coś kosić bo narazie sam na sam od tyłu i zawsze z gnata - szkoda killa na nóż :D

Odnośnik do komentarza
Sprawdzałem to na kompie, który podłączałem przez kabel do routera, bezprzewodowo 20 cm od routera i w miejscu gdzie jest konsola (jakieś 10 metrów przez kilka ścian i w niedalekim sąsiedztwie mikrofalówki ;) ).

mclusky, Ty w palacu jakims mieszkasz czy ciagniesz neta od sasiada? :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj z powodu dramatycznych lagów i dropów nie dałem rady na DMie... totalny random i chaos... Już chciałem wyłączyć konsole (wywaliło mnie z błędem) z mocnym postanowieniem, że nie wrócę prędko do tej gównia.nej gry na tej gówn.no wartej konsoli ale postanowiłem jeszcze sprawdzić co tam na serwerze u tommiego... okazało się, że na chińskim podboju wszystko gra i trąbi jak należy. W skromnym 3-osobowym składziku z kozbim i tommim wreszcie zdołałem ukoić skołatane nerwy i z uśmiechem od ucha do ucha poszedłem spać :) dzięki chłopaki!!!

PS. musze spróbować z tym kablem do konsoli...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...