Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialem sie jeszcze potem, jak to sie moglo stac i doszedlem ostatecznie do wniosku, ze winien wszystkiemu jest Zaq! Gdyby z nami gral, to bysmy ich pewnie pocisneli, a ze sie ociaga z przesiadka na ps4, to tak sie pozniej koncza mecze ;)

Tommi masz racje.Biore wine za te porazki na siebie,napisze do Dice zeby wam usuneli te porazki bo to moja wina i znajomi nie powinni byc karani porazkami za moja nieodpowiedzalnosc ;)

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Miałem dzisiaj iść na popijawę, ale olewam to bo nie jestem w formie i poświęcam wieczór/noc na polowanie na te mendy z DICE! Nie spocznę jak nie zdobędę garści blach. Ja Wam (pipi)a pokażę za te wczorajsze komentarze! Przez Was nie spałem całą noc ;)

 :)

 

Mi się trafiło jak ślepej kurze ziarno bo na milion kos, które mi nie weszły i których tyle samo dostałem akurat teraz zdobyłem najcenniejszą.

Leciałem z Hansiorem ptaszkiem na Brzasku i widzę, że na dole, tuż obok mostu przy "C" biegnie dwóch typa. Wyskoczyłem im na plecy i poleciałem za jednym. Trochę go goniłem i dorwałem w momencie kiedy próbował przeskoczyć barierkę przy filarze, ale biedak się lekko zaklinował i wtedy go ciach :). Piękna blacha. Szkoda, że jej nie widać w kolekcji.

Odnośnik do komentarza

 

Uprzejmie zawiadamiamy że w wyniku analizy doświadczenia wojskowego i ewidencji wojskowej znalazł się Pan w grupie osób, do których w pierwszej kolejności kieruję ofertę uczestnictwa w przeszkoleniu wojskowym w ramach ćwiczeń wojskowych w rezerwie.

 

Aż mi się ciepło zrobiło, bo już bałem się że to obowiązkowe :) Danielski nie chcesz skorzystać i pobiegać z prawdziwym kałasznikowem ?

 

O kurczę. Pierwsze widzę żeby w wojsku kogoś o coś pytali. Jakie stanowisko miałeś w wojsku? Ciekawe czy o mnie też się upomną...

Odnośnik do komentarza

Aaa... zwiadowca. Czyli pierwsza linia. Nic dziwnego, że w pierwszej kolejności się upominają. Ja byłem kierowcą, 2 kompania piechoty zmotoryzowanej, przydzielony pojazd ciężarowo - terenowy o wysokiej mobilności Star 266 ;) Broń taka sama. Powołanie raczej na razie mi nie grozi.

Pamiętam że na jednym z poligonów była z nami rezerwa, zdecydowanie się nie przemęczali. Może i nawet bym poszedł po lasach pobiegać jakby wezwanie przyszło.

Odnośnik do komentarza

Hehe Tommi - właśnie żona przysłała mi SMS "co ja do cholery znowu zamówiłem i to ze Szwajcarii???!!!" :). Odgraża się, że jak nie powiem co to jest to wyrzuci. Potrzymam ją jeszcze w niepewności bo wiem jak ją skręca z ciekawości, hehe :)

hehe, gdybym wiedzial, to dorzucilbym jeszcze jakas czekoladke dla niej dla oslody ;) (e: o, albo plaster porzadnego sera :D :D :D)

wlasnie sie dzisiaj myslalem o tym, ze powinniscie to dostac juz jakos. Dawaj znac czy pasuje i jak sie sprawuje, bo Gumis tez czeka z diecezja  ;)

 

@Mclusky: do Ciebie jeszcze nie doszlo czy nie sprawdzales jeszcze dzis poczty w swoim mega familioku? :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Macie jakis patent, aby naprawic SHARE. Teraz za kazdym razem, jak nagrywam to mam material sprzed 2 godzin. Zrobilem chyba wszystko, co mozliwe aby to normalnie funkcjonowalo- wykasowalem wszystkie "zrzuty", odbudowywalem baze danych itd. No nic nie pomaga, cholera jasna. Moge korzystac z mojej nagrywarki, ale ma ona jedna powazna wade. Jak wciskam przycisk Playstation, to aktywuje sie ponownie HDCP, i nie moge nagrywac. :( Hilfee

Odnośnik do komentarza

Macie jakis patent, aby naprawic SHARE. Teraz za kazdym razem, jak nagrywam to mam material sprzed 2 godzin. Zrobilem chyba wszystko, co mozliwe aby to normalnie funkcjonowalo- wykasowalem wszystkie "zrzuty", odbudowywalem baze danych itd. No nic nie pomaga, cholera jasna. Moge korzystac z mojej nagrywarki, ale ma ona jedna powazna wade. Jak wciskam przycisk Playstation, to aktywuje sie ponownie HDCP, i nie moge nagrywac. :( Hilfee

jak zaczynam grać zawsze klikne dwa razy , potem już działa. zapomina o starociach i zaczyna nagrywac od nowa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...