Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

:) chodzi Ci, ze cos malo nożuję w tej czesci?   :)

 

no to w dobrym momencie napisales, bo wlasnie pomalutku sie zaczynam przestawiac na noz z powrotem ;) (aczkolwiek az tak slabo nie jest- aktualnie jestem drugi wsrod znajomych za mcluskim i drugi w szwajcarii ;) ) Wczoraj w koncu pierwszy medal za melee wpadl :] Pare ciekawych rzeczy sie przy okazji nagralo, m.in. cos fajnego na mekongu i pare krotkich filmikow dla tych, ktorzy nie sa jeszcze przekonani do czulosci 100% ;) Wpadla tez blacha Kabotyna ;) a bylyby chyba dwie, ale na Golmundzie mi Gesior skasowal animacje raz...  :verymad:

Jak wroce wieczorem na baze, to przejrze materialy i opublikuje co nieco ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ja się aż tak w nożowanie nie bawię i zwykle jak wpadam na kogoś to koszę, zwykle, bo czasem mi głupawka odwala i skacze komuś na głowę albo chcę 4 typa przede mną wykosić dla śmiechu. Później żaluję i następnym razem tych 4 typa pada od kuli.

 

Wolę blaszki zdobywać w inny sposób tzn odblokowując;p Wczoraj był dobry dzień bo wpadła blaszka za granatnik, ace squad i squad wipe. Ostatnia średnia za to as miodzio i się zastanawiam czy mojej obecnej "bo kolegów to ja mam na cmentarzu" nie zamienić, ale widziałem na filmiku u kabotyna, że emsi kluska taką nosi więc wstyd ;p

 

Żeby nie było wczoraj wykosiłem dosyć dobrego typa który mi bruździł co nieco i się okazało, że nosi blachę która raczej jest najbardziej prestiżowa czyli MVP. Nie powiem do wczoraj miałem ją na uwadzę by zdobyć i dumnie nosić, ale jak zobaczyłem, że wygląda jak kupa to mi przeszło. Cmentarz czy as, cmentarz czy as...

Odnośnik do komentarza

w ogóle brakuje mi tych 500% ticketów, gdzie można było dłużej pograć na jednej mapie i zwycięstwo przechodziło na jedną i drugą stronę po kilka razy w meczu. Teraz często kto będzie zwycięzcą wiadomo po pierwszych 100 ticketach. Oczywiście nie zawsze, ale najczęściej możliwa jest tylko jedna "zamiana miejsc" bo na więcej braknie ticketów. 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

500% na Zavod 311,Operation Locker i Metro(o ile przypomina te z Bf3) i moge grac caly dzien. Parcel storm na ps3 to chyba najgorsza mapa,idzie zdechanca z nudow. Bo albo biegasz miedzy wyspami x min,albo siedzisz na lodzi i spawasz kolesia caly mecz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ps jak jest gdzies czujnik na mapie i odwracajac sie widzisz skaczacego goscia to wiedz ze cos sie dzieje i jest to tommi;) 

no, troche zrypalem ta akcje, ale zdaje sie, ze ktos od was tez tam kule szpiegule rzucal caly czas i chyba tez mnie na radarze widziales i sie odwrociles w pore :)

ogolnie pare blach zdjalem w tym meczu, ale niestety zadnej waszej... W ogole wiedzac, ze jest was tam chyba z dziesieciu gralem mocno zachowawczo i strzelalem zamiast nozowac w paru sytuacjach, np. Hansiora mialem raz plecami do siebie parenascie metrow z przodu i strzelilem zeby nie ryzykowac, to samo z Zielem na dachu. W normalnych warunkach szedlbym za kazdym razem po blache :) Z kolei raz na Lechu ninja kamper mi nie wyszedl jak nalezy.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...