Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Raid plotka po fabryce, ten sprzet mozna wykorzystac duzo lepiej niz kampienie w bazie jak idiota http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/433296325931754176/175755561/

Bo to najlepszy pojazd do zwalczania piechoty :P W miarę gibki i ma radar.

 

Dziś 3 kamperów plotkowych strąciłem jetem :P

 

 

Hansior: Za(pipi)iste :D

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Jako naczelny technik kraju i użytkownik SMAWa chce powiedzieć, że nie ma dobrych pojazdów do zwalczania piechoty o ile ta występuje w liczbie nie mniejszej niż dwie sztuki i ma na wyposazeniu w/w wyrzutnie rakietowe.

Po to są wyrzutnie rakietowe. Żeby niszczyć pojazdy opancerzone. Tak czy siak nie zawsze wśród oponentów jest 2 techników naraz w danym miejscu. Tak czy siak siedząc w PLOT z radarem kolesie z C4 nie są aż tak niebezpieczni, więc można się skupić na technikach ze SMAW.

Odnośnik do komentarza

Rozkuwriłem ponad 2000 pojazdów. Co najmniej połowa z nich to goście w PLOTach, czołgach i LAVach, którzy myśleli podobnie jak Ty :D

Ja nie mówiłem że PLOT rozwali każdego piechociarza :P Ma po prostu solidne działko, w miarę dobry pancerz i radar, przez co ma elementy potrzebne do skutecznego rozwalania piechoty ogólnie. Technicy z SMAW są wyspecjalizowanym rodzajem piechoty do zwalczania pojazdów, więc nie dziwi mnie to, kiedy rozwalają PLOT, czołgi i LAV'y nawet w pojedynkę :P

Tak czy siak jak się jeździ puszką, to zdarza się złowić kilku takich z RPG w łapkach, którym się wydaje że akurat nie patrze w tą stronę i akurat nie mam ich bezpośrednio na celowniku :P

Dzisiaj trafiłem jednak na 2 takich, od których widziałem tylko 2 serie po 2 rakiety na raz. (pipi) (pipi) - (pipi) (pipi) i mnie nie ma. Nic nie byłem w stanie zrobić, tak że doskonale wiem o czym mówisz.

Odnośnik do komentarza

dla mnie to powod za xone kolejny zreszta. najlepsze multi zeszlej generacji to gears 1 wiec ja po cichu licze ze znowu ms teafi w dobrego deva i pociagnie temat.

 

Kurcze, niezle to wyglada. Niezla dynamika, i zero kamperki. Kangurowanie tutaj wchodzi na kolejny poziom, bo jest mozliwosc skakania i odbiajania sie praktycznie o kazdy element na mapie.Luknijcie na ten filmik, szczegolnie na 8:06 min.,- motyw z RoboCopa? :)

 

 

 

Ps. Najlepszy w nozowaniu w Szwajcarii jest polak. Graulacje, polacy tez potrafia! :) A jak tam globlany ranking?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dla mnie to powod za xone kolejny zreszta. najlepsze multi zeszlej generacji to gears 1 wiec ja po cichu licze ze znowu ms teafi w dobrego deva i pociagnie temat.

Przykro mi danielskii ale najlepsze multi zeszłej generacji to BC2 z Vietnamem. No bonus for miroshit

 

W kwestii Titanfalla boje sie tylko dysonansu poznawczego - Butcher z PSXE na Twitterze pisał, ze na żywo już nie jest tak spektakularnie i nie czuć tej dynamiki. Wiecie o co mi chodzi, z BFa tez mozna zrobić takiego trailera ze sie wszyscy posikamy

Odnośnik do komentarza

Wiemy. Przy okazji premiery kazdej czesci gry oraz kazdego dlc przekonujemy sie o tym na nowo. Do dzisiaj jak chce kogos wzniecic BF-em, to pokazuje mu na YT trailer BtK.

 

Ps. Najlepszy w nozowaniu w Szwajcarii jest polak. Graulacje, polacy tez potrafia!  :) A jak tam globlany ranking?

nie wiem dokladnie niestety- wg bf4stats 197., a BL mi tylko pokazuje, ze w pierwszej lidze jestem. Gosc z pierwszego miejsca w ogole ma juz ponad 9 tys. kos- masakra...

 

PS: Ma Klusko, kiedy to dziecko Ci sie rodzi?  :whistling:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Oglądam od wczoraj materiały z TitanFall i dla mnie odpowiedz jest jedna FANI CODa będą zadowoleni i będą mieć mokro w gaciach. Do mnie ten tytuł nie przemawia, a jak będę chciał powalczyć mechami to poczekam na tytuł który wyjdzie też na PS4 Mechworrior coś tam. Nawet były już jakieś materiały wideo z wczesnej wersji kodu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...