Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Snajper, najwieksze (pipi), jesli chodzi o FPS. Pi&(a, ktora powinna byc permamentnie banowana, bezuzytczny shit! Ta klasa, niszczy "fun". jaki mamy w serii BF. 

 

I jak zwykle, na PC, mamy jakas niewiarygodna akcje. Na tej platformie graja chyba jakies noob'ki, o IQ mnijeszym, niz numer mojego buta. 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

w tym roku w Polszy nie ma komunii, jest pusty rocznik komunijny ponieważ była zmiana i teraz 6 latki idą do szkół więc w drugiej klasie mają 8 lat. Kościół w Polsce uznał, że to za wcześnie na komunię, więc teraz komunie będą w 3-j klasie. 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Na konsolach tacy sami graja.Nie ma znaczenia na jakiej platformie.

Wbijasz na 64 osobowy serwer a w tym 48 snajperow na dachach.Dziekuje Dice,ze dodajesz w (pipi) wysokie budynki,na ktore nie da sie wejsc i te s(pipi)iale radio.

Dice powinno cos zrobic z ludzmi ktorych nie obchodza objectivy.Najwieksza beka,ze oni moga spotowac a w ogole nie spotuja.

Odnośnik do komentarza

 

w tym roku w Polszy nie ma komunii, jest pusty rocznik komunijny ponieważ była zmiana i teraz 6 latki idą do szkół więc w drugiej klasie mają 8 lat. Kościół w Polsce uznał, że to za wcześnie na komunię, więc teraz komunie będą w 3-j klasie. 

 

To chyba info z Faktoida ;)

 

 

nie, ze szkoły. A tutaj masz jeszcze z Rzeczpospolitej: 

Rok bez pierwszych komunii

 

 

Nie tylko w PL masz komunie. W uk i irl sporo ps4/xbone zostanie kupionych na prezent lub dostana kase i sami sobie kupia ;)

 

nie no jasne, taki skrót myślowy mnie napadł :) u nas next gen jako prezent to bieda, jest rok przerwy to pewnie spokojnie na lepsze quady dozbierają c'nie

Odnośnik do komentarza

Chcieliśmy z żoną niewielkie przyjęcie w restauracji zorganizować. Obdzwoniłem wszystko w promieniu 30km i dupa. Wszędzie odpowiedź, że w maju nie ma szans "bo komunie". W końcu stwierdziliśmy, że zrobimy je w domu, ale nie ma też szans nawet na catering. Jest szał pał i przekonałem się o tym na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a za moich czasow czlowiek dostal pilke do nogi skorzana, zloty lancuszek z krzyzykiem, pamiatkowa monete 10k z papiezem wojtyla i samochodzik matchbox. pamietam ze pilke schowale. bo zal mi jej bylo zniszczyc, samochodzikiem bawilem sie cale wakacje... takie to byly czasy. cala rodzina w domu, krzesla pozyczone od sasiadow a teraz kuzwa dobrze ze mam kota:)

Odnośnik do komentarza

(pipi) za moich czasow czlowiek dostal pilke do nogi skorzana, zloty lancuszek z krzyzykiem, pamiatkowa monete 10k z papiezem wojtyla i samochodzik matchbox. pamietam ze pilke schowale. bo zal mi jej bylo zniszczyc, samochodzikiem bawilem sie cale wakacje... takie to byly czasy. cala rodzina w domu, krzesla pozyczone od sasiadow a teraz kuzwa dobrze ze mam kota:)

 

no mnie to trochę przeraża.

 

ale bez kitu też chowałeś ją bo "zetrze się na betonie" :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Na konsolach tacy sami graja.Nie ma znaczenia na jakiej platformie.

Wbijasz na 64 osobowy serwer a w tym 48 snajperow na dachach.Dziekuje Dice,ze dodajesz w (pipi) wysokie budynki,na ktore nie da sie wejsc i te (pipi) radio.

Dice powinno cos zrobic z ludzmi ktorych nie obchodza objectivy.Najwieksza beka,ze oni moga spotowac a w ogole nie spotuja.

 

Uwielbiam jak za graczy patałachów obwinia się wydawce :) ludzi choćby nie wiem jak gra została zrobione to i tak najsłabszym ogniwem będzie gracz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...