Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Kabotyn juz ci wczoraj powiedzialem,wbij tyle samo kos bez skakani to pogadamy ;) To,ze technik i reszta skacze to nie zmienia faktu,ze dostali by w dupe na kosy bez ich skakania. Kosy Tommiego,Nogusa,Gesiora i reszty ekipy,bola mnie bardziej niz twoje,technika.

Odnośnik do komentarza

troche sie zgodze z Litwinem, grajac w BF licze na odrobine realizmu a nie mozliwosc skakania zolnierzem przez pol mapy w pelnym rynsztunku bojowym. Tak jak Litwin mowi zaczyna to przypominac CODa a niestety jak ktos chce grac w COD'a to powiem wprost niech tam wyp*ala. Nie wiem czemu ale takiego skakania nie pamietam w BC2 w ktorym przeciez spedzilismy sporo czasu z ekipa. dobra ide dalej zdychac na kacu..:)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Taki przyklad ze skaknie duzo daje,ratio Kabotyna w grach gdzie skakanie nic nie daje:

Bc2 1.51

Moh:W 1.49

Ratio w bf3,gdzie skakanie duzo daje 2.06.

 

Danielskii nawet w arcadowym Cod skakanie (pipi) daje. A w bc2 tego nie bylo bo bardziej przeszkadzalo niz pomagalo.

W bf4 skakanie powinno byc wywalone albo 1 skok co 5 sek lub w ustwieniach serwera opcja wylaczenia skakania.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Zaq ja nie wiem jak jest teraz w COD ale pamietam wczesniej ze liczylo sie skakanie jak poj*bany lub opcja dwa kitranie w kacie;) teraz mnie naszlo skakanie w bf3 porownalbym do okladania flagi c4 mi na ktore wszyscy tak (pipi)a*scie i wywalaliscie z serwera - przeciez to nie jest cheat przeciez to wykorzystywanie mozliwosci gry:) pozdro 600:)

Odnośnik do komentarza

ale nie chodzi tu o realizm jako taki Zielu tylko porownujac np do gier samochodowek chcac arcade wezmiesz NFS a bedac fanem motoryzacji grzebania w ustwawieniach etc wezmiesz GT. Zobacz spedzajac za malolata setki godzin w takim UT nikt nie mial nic do skakania to raz ze pasowalo do gry dwa nie bylo takich jaj z hitboxami jak tutaj. Osobiscie mam to w (pipi)e grajac np z ekipa bo jak to zauwazyl Pryx na filmiku jestem typem towarzyskim;) ale czasami kiedy czlowiek chce poprostu pograc a nie gadac to juz wtedy ma to znaczenie:) Wkurza mnie troche uparte bronienie map typu CQC tudziez skakania w takim BF bo chyba ludzie ktorzy bronia w zyciu nie mieli do czynienia z ta seria wczesniej. Ja wiem ze fajnie jest miec all in one ale czasami nie wychodzi to na dobrze grze.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakiego cheatowania?Wiesz które drzwi wysadzić,wskakujesz tam i jesteś,nie widzę różnicy.A co ma skakanie do broni którą wymieniłeś?

wysadzenie drzwi i wskoczenie gdzies jest ok.- pisales wczesniej o wychodzeniu za mape i ja przez to rozumiem np. wbijanie nad sufit/za sciany/pod budynki na metrze i nawalanie bedac praktycznie niesmiertelnym.

taka gra to cheatowanie, a te bronie ze skakaniem maja tyle wspolnego, ze i jedno i drugie zostalo swiadomie umieszczone w grze przez tworcow po to, zeby gracze z tego korzystali (bez wzgledu na to, ile w tym realizmu).

Korzystanie z tego- mimo, ze wkur.wia czasem niemilosiernie- nie jest zadnym lamaniem zasad czy regul fair play i dlatego nie rozumiem jechania po kims za to, ze to robi.

Tak samo zreszta nie rozumiem jechania po ludziach, ze uzywaja tej czy innej broni, ktora jest OP- no zesz (pipi)a, chyba ostatecznie gra sie po to, zeby zabic przeciwnika, a nie zeby go posmyrac, wiec chyba normalne, ze ludzie uzywaja tego, co zwieksza ich szanse. Co innego jechac po DICE, ze umieszcza takie giwery (ostatnio np. bialej goraczki przez M60 dostaje), ale ludzie po prostu korzystaja z tego, co im dano.

 

e: @Danielski: pierd.olicie, hipolicie. Jak ktos nie lubi np. CQ, to niech w to po prostu nie gra- ta gra ma wystarczajaco duzo innych trybow i map, zeby kazdy cos dla siebie znalazl. Mnie denerwuje myslenie typu "ja w to nie gram, to niech to w ogole wyrzuca z gry". I zrozum tez wreszcie: ja nie bronie samego skakania (jak dla mnie osobiscie mogloby go tez nie byc), tylko ludzi, ktorych sie cisnie za to, ze skacza. Po prostu- moga, to skacza, i tyle, a pretensje kierujcie do DICE.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

ale ja nie moge zrozumiec wlasnie tego waszego bronienia jumperow. skoro tak to czemu kickowalo sie osoby ktore uzywaly C4 albo claymorow w poblizu flag? przeciez to to samo:) co do map cqc gram w nie i tez daje mi fun ale po stokroc wole taka arice czy valparaiso z bc2 czy harvest day z bc1 niz wszystkie cqc i dlatego licze ze w bf4 skupia sie przedewszystkim na duzych mapach a ludziom lubiacym cqc niech dadza mozliwosc baraszkowania po budynkach i bedziemy wszyscy happy.

Odnośnik do komentarza

 

Jakiego cheatowania?Wiesz które drzwi wysadzić,wskakujesz tam i jesteś,nie widzę różnicy.A co ma skakanie do broni którą wymieniłeś?

wysadzenie drzwi i wskoczenie gdzies jest ok.- pisales wczesniej o wychodzeniu za mape i ja przez to rozumiem np. wbijanie nad sufit/za sciany/pod budynki na metrze i nawalanie bedac praktycznie niesmiertelnym.

taka gra to cheatowanie, a te bronie ze skakaniem maja tyle wspolnego, ze i jedno i drugie zostalo swiadomie umieszczone w grze przez tworcow po to, zeby gracze z tego korzystali (bez wzgledu na to, ile w tym realizmu).

Korzystanie z tego- mimo, ze wkur.wia czasem niemilosiernie- nie jest zadnym lamaniem zasad czy regul fair play i dlatego nie rozumiem jechania po kims za to, ze to robi.

Tak samo zreszta nie rozumiem jechania po ludziach, ze uzywaja tej czy innej broni, ktora jest OP- no zesz (pipi)a, chyba ostatecznie gra sie po to, zeby zabic przeciwnika, a nie zeby go posmyrac, wiec chyba normalne, ze ludzie uzywaja tego, co zwieksza ich szanse. Co innego jechac po DICE, ze umieszcza takie giwery (ostatnio np. bialej goraczki przez M60 dostaje), ale ludzie po prostu korzystaja z tego, co im dano.

 

 

No ale to wysadzenie tych drzwi i wskoczenie to jest właśnie wychodzenie za mapę,bo twórcy tego nie przewidzieli jako ogólnodostępny trik.Skakanie zostało w grze dodane przy skakać przez przeszkody,a nie by robić to co chwilę,gubić hit boxy i biegać szybciej niż perk z szybkim bieganiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czemu kickowalo sie osoby ktore uzywaly C4 albo claymorow w poblizu flag

bo bylo wyraznie napisane w regulach, zeby tego nie robic.

licze ze w bf4 skupia sie przedewszystkim na duzych mapach a ludziom lubiacym cqc niech dadza mozliwosc baraszkowania po budynkach i bedziemy wszyscy happy.

dokladnie

 

Skakanie zostało w grze dodane przy skakać przez przeszkody,a nie by robić to co chwilę,gubić hit boxy i biegać szybciej niż perk z szybkim bieganiem.

nie wiem, po co zostalo dodane i przypuszczam, ze ty tez tego nie wiesz. Gdyby bylo tak, jak piszesz, to by dodali np. zmeczenie po paru sekundach.

Z hit boxami to ewidentnie niedorobka.

Osobiscie tez uzywam biegania przede wszystkim wlasnie do tego, zeby sie szybciej poruszac- skoro tak to dziala, to nie widze powodu, dla ktorego mialbym tego nie robic i celowo biegac wolniej.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tommi boostowanie tez mozna,bo dice sie nie chcialo ustawic limitow na poczatku,czy to bylo fair? Nie,to samo jest ze skakaniem to ze jest to nie znaczy ze musisz tego uzywac. Ja obecnie gram w cqc bo samemu sie nie chce grac a z ekipy grajacej na duzych mapach rzadko kto jest. Jak dla mnie w bf4 moze tych map(cqc)nie byc,w bf nie chodzic o szybka akcje. Wiem,ze sa ludzie ktorzy lubia duzo akcji ale dlatego troche fps(np.killzone,cod,crysis)masz na rynku ktore to oferuja. Bf dlatego jest fajny bo ma duze mapy i pojazdy,a mapy tylko pod piechote to dla mnie po prostu kiepska wersja cod. Tommi ty moze tego nie zrozumiesz bo zaczynales swoja przygode z bf od bf3.

 

Danielskii ale bf 3 jest all in one kto ludzia broni biegac piechota? To,ze nie wbijesz +100 killi na cqc to wina 24 graczy,w bf4 bedzie to osiagalne. Fakt zamiast spotykac przeciwnika co 5sek to spotkasz przeciwnika co 20sek ale tak zawsze bylo w bf. Zawsze jest tdm tam mozna grac ale zeby robic specjalnie mapy to przesada. Licze,ze w bf4 nie zmarnuja dodatku na cqc,tylko po prostu zrobia tdm w budynkach na dostepnych mapach.

Odnośnik do komentarza

Skakanie zostało w grze dodane przy skakać przez przeszkody,a nie by robić to co chwilę,gubić hit boxy i biegać szybciej niż perk z szybkim bieganiem.

nie wiem, po co zostalo dodane i przypuszczam, ze ty tez tego nie wiesz. Gdyby bylo tak, jak piszesz, to by dodali np. zmeczenie po paru sekundach.

Z hit boxami to ewidentnie niedorobka.

Osobiscie tez uzywam biegania przede wszystkim wlasnie do tego, zeby sie szybciej poruszac- skoro tak to dziala, to nie widze powodu, dla ktorego mialbym tego nie robic i celowo biegac wolniej.

 

Wiesz i ja wiem,bo przed premierą Bf3 pisali po co jest skakanie,tak jak przeskoki przez przeszkody,szybsze poruszanie nie było wymienione.Pamiętam jakie krzyki były jak tylko coś było trochę lepsze (Famas,M16A3,AEK)albo jakieś glitche,wiec albo można wykorzystywać wszystko,bo to wojna,albo gramy wg. zasad DIce,a nie że wchodzisz na server i nie można mieć shoguna,c4,a jak są maszyny to igły/stingera.

Odnośnik do komentarza

Skakanie jak pajac z m16+apteczka to chyba najwieksze frajstersto  w tej grze.

Chooj mnie strzela jak widze takich typow co maja 100 gwiazdek z M16,100lvl i zamisat biegac skacza....

Mam nadzieje,ze Bf4 wprowadzi stamine,duze mapy i te gowniane community pojdzie grac w  cos innego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...