Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

ja tez bede

od trzech dni grasuje na Kanałach w DM i wyładowuje swoje frustracje biegając z kosą i napieprzając "świeże mięsko"   :) Mniam.

tez mnie ostatnio wciagnelo- jakby co to sie pisze na taka imprezke ;)

 

e: kurde, daja rade te kanaly DM z noobami - zyciowka padla: 210 killi nozem (z 277 ogolem), 48 baretek za noz, 3 medale itd. Chyba zabawie tam troche dluzej :) ...a moze nawet polubie DM  :D co prawda od shotgunow (pozdro, Gesior!), snajperek i ckm ginie sie na potege, ale mimo wszystko noze nigdzie tak nie wpadaja- nawet na CQ.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

e: kurde, daja rade te kanaly DM z noobami - zyciowka padla: 210 killi nozem (z 277 ogolem)

 

W jednym meczu?   Ok, już wiem. Sprawdzasz to na bf3stats? Różnica od ostatniego update. Ja wczoraj w nocy we wszystkich zaliczyłem ponad 180 kos, nieźle było :)

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

W jednym meczu?

buahahaha, o rany, mclusky, teraz to mnie rozbawiles     :rofl:   :D

Sprawdzasz to na bf3stats? Różnica od ostatniego update.

:yes:

 

Wczoraj grubo bylo :) to co, dzisiaj powtoreczka? :D ja dzis planuje pojsc na calosc i biegac caly czas z wyciagnietym nozem w łapie :) ehehehe, za(pipi)iscie to wygladalo na tym jednym filmiku Kabotyna z muza z benny hilla- polewam za kazdym razem jak sobie o nim przypomne :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

W jednym meczu?

buahahaha, o rany, mclusky, teraz to mnie rozbawiles     :rofl:   :D

Sprawdzasz to na bf3stats? Różnica od ostatniego update.

:yes:

 

Wczoraj grubo bylo :) to co, dzisiaj powtoreczka? :D ja dzis planuje pojsc na calosc i biegac caly czas z wyciagnietym nozem w łapie :) ehehehe, za(pipi)iscie to wygladalo na tym jednym filmiku Kabotyna z muza z benny hilla- polewam za kazdym razem jak sobie o nim przypomne :D

 

ale moze wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

I nie tylko na mapach z dm :P Tommi na serwerze Mclusky jest fajna rotacja raz conquest raz dm. Pogral bys cos w bf,a nie cod mapki caly czas ;) Zacznij sie powoli przestawiac na mniej akcji,bo jak zaczniesz grac w bf4 to bedziesz zdychal z nudow.

 

Kurde mogli by juz podac date bety bf4.

 

Edit:

Panowie kto gra dzis wieczorem?

 

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

ja rowniez o podobnej porze prawdopodobnie.

 

@szpic: ja mam dziecko- nie moge za dnia wbijac, jak jeszcze nie spi, tylko wieczory/nocki u mnie zostaja.

 

@Zaq: moj obecny cel to 100 gwiazdek nozem- jak to zrobie i bedzie jeszcze chwila do premiery/bety BF4, to nie wykluczam, ze wroce do duzych map na jakis czas (choc ostatnia proba takiego powrotu tydzien czy dwa temu to byla po prostu masakra- sam bylem w szoku, nie potrafie juz grac na nich po tylu miesiacach i setkach h na CQ... :confused:).

...chociaz z drugiej strony to po zdobyciu tej setki moze raczej wroce na stale do CQ, zeby sie nagrac do oporu, gdyby w BF4 mialo nie byc takiej mozliwosci :D

 

PS: ehehehe, mclusky, dobra sygnatura :D sam tez zawsze twierdze, ze po prostu oszczedzam amunicje ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tommi dlatego mowie,zebys do nas wpadl. Mieszanka conquest i dm dobrze ci zrobi ;) jak bedziesz probowal po tylu godz na cqc,na same duze mapy przechodzic to tylko sie zniechecisz.

A na duzych mapach tez sie kosy wbija.

A koles z Dice twierdzi ze w top 4 ulubionych map w bf3 jest metro i kaspian. Wiec raczej cqc z bf3 w bf4 nie zobaczysz :)

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Takie tam z wczoraj na metrze z noobami. Wiem, że jak nie kozikiem to się nie liczy ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/98878228/194180605/

 

Weszliśmy na serwer na którym w opisie było 200%, a przywitał nas wynik 1400:1600, a że miałem ochotę coś zagrać do końca to zostałem na te prawie 90 minut i ustrzeliłem 114 przeciwników. Admini wzorowo się zachowywali (choć to Niemcy ;] ), mimo, że przegrywali to nikogo nie wyrzucali.

Odnośnik do komentarza

 

Wiem, że jak nie kozikiem to się nie liczy ;]

 

Łee z karabina to każdy łumie :P A serio to każdy wynik ponad 100 jest dobry. 

 

Jak się chwalimy to się pochwalę, że wczoraj miałem niezłe nożowanie, a Kabotyn chyba dalej ma awarie pada bo tyle kos co wczoraj to nie dostał ode mnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy  ;)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/98871719/190114238/

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...