Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

o fuck, niezle! Jedna z najcenniejszych blacha takim razie, o ile nie najcenniejsza!

ja mu dwa razy zdjalem i raz obciruchę, a sam chyba raz stracilem.

A tego drugiego tez sprawdzales? Jego ani razu nie trafilem niestety...

 

hehehe, ale goscie musieli niezly szok i traume przezyc jak ich niszczyles  :D czolowka swiatowa, a tu taki wpier.dol :D

 

e: ok, mam tego drugiego- ten byl "słabiak"- tylko 10,5 tys. kos.

 

ten emobot to jak widze nr 9 na swiecie jest w nozach. Z kolei widze, ze na miejscu 2. jest knochen jaeger- ten typ, ktorego kiedys (jak jeszcze mial 15 tys. kos) znozowalem kilka razy w jednym meczu na zibie, po czym wyslal mi gratulacje i inv. do friendlisty :) Teraz ma 72 tys. 8-| Czasem grywam na jego serwie- raz tam bylismy w kilku i wpadlo jeszcze wiecej nozownikow, jego znajomych chyba. Pamietam, ze niezle baty oberwalem wtedy, gdzie sie nie obrociles, to kosa...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

o fuck, niezle! Jedna z najcenniejszych blacha takim razie, o ile nie najcenniejsza!

ja mu dwa razy zdjalem i raz obciruchę, a sam chyba raz stracilem.

A tego drugiego tez sprawdzales? Jego ani razu nie trafilem niestety...

 

hehehe, ale goscie musieli niezly szok i traume przezyc jak ich niszczyles  :D czolowka swiatowa, a tu taki wpier.dol :D

 

e: ok, mam tego drugiego- ten byl "słabiak"- tylko 10,5 tys. kos.

 

Rachy ma wlasny kanal na youtube, i ma nawet poradnik " How to avoid getting knife".  :woot: Plik z wczorajszym blamazem pewnie zostal do razu usuniety. Oto jeden z jego montazy.

 

Dzisiaj tez polujemy tommi na wymiataczy z nozem? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ogladam ten jego filmik i kilka razy koles biegnie prosto na gosci,a oni dopiero zaczynaja strzelac jak koles jest na ich plecach.

Az taki slaby refleks maja,czy taka jest rozncia w tym co on ma na ekranie a co inni maja na ekranie.

Odnośnik do komentarza

Panowie jak tak was czytam  to dochodzę do wniosku że jesteście już bardzo zmęczeni Bf`em w podstawowej formie. Tylko kosy i kosy. A gdzie podchody, przyczaja i skoordynowany atak? ja tam wolę jak jest wesoła ekipa gdzie jeden stara się kierować atakiem/obroną a reszcie wydaje się że wykonują założenia trybu.

 

http://youtu.be/bpjjULcUI1o

Odnośnik do komentarza

Hell wiadomo że jak się jest 100 lvl to ciężko oczekiwać by dalej grał w cele podboju po 1000 h jak przy pierwszej,każdy wynajduje sobie cele,by nie walnąć tego zabugowanego gówna w kąt.Mnie akurat kosy w tej części w ogóle nie robią,szczególnie że wszyscy jampują,w BC2 był tylko szybki bieg i twoja umiejętność podejścia.

Odnośnik do komentarza

Hell wiadomo że jak się jest 100 lvl to ciężko oczekiwać by dalej grał w cele podboju po 1000 h jak przy pierwszej,każdy wynajduje sobie cele,by nie walnąć tego zabugowanego gówna w kąt.

:yes:  :thumbsup: 

 

w ogole im dluzej gram, tym bardziej jestem sklonny na ps4 wyprobowac tez nowego KZ, byc moze nawet w pierwszej kolejnosci przed BF4.

Odnośnik do komentarza

co tam dymny- upokorzenie to byloby gdyby cie apteczka zabil (albo czujnikiem ruchu) :] mnie wczoraj jakis typ rozwalil C4 lecac na spadochronie...

 

 

ehehe, wczoraj trafilem tez na jakiegos goscia, ktory chyba ktores tam zadanie chcial robic, z niszczeniem sprzetu robotem saperskim. Po zdjeciu blachy przeniosl sie kawalek dalej i wpasowal w sciane tak, ze nie dalo sie uruchomic animacji, wiec dwie kolejne byly juz obciruchy. Po trzecim zgonie wyszedl    :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kabotyn nic nie poradze,2 razy wczoraj bylem na twoich plecach i mi kosa zostala w reku i dostalem od ciebie,nie wiem o co z tym (pipi)a chodzi. Losowosc tej gry jest w(pipi)iajaca momentami. Nie wiem jak mogli po tak genialnym bc2 wypuscic bf3. Kosy w bc2 normalnie dzialaly a tutaj same problemy.

Wczoraj wbilem 422 kosy :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...