Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Mendrek, pozdrawiam, wczoraj z Mcluskim po blaszce Ci zdjęliśmy ;]

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/4/99871995/194180605/

Fajny meczyk, choć nie grałem od początku, wynik 38:6, głównie dlatego, że trafiliśmy na dwa tłukące się ze sobą klany, na potęgę byłem cały czas podnoszony, przez niebieskich z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

Bardzo ładny wynik Pryx.

 

@Litwin - no lvl bez szału, zgadza się, ale i tak uważam, że nie jest łatwo osiągać takie wyniki bo i chmara noobów może Cię ubić.

@Mendrek - hehe podobało mi się jak wczoraj (dzisiaj?) stwierdziłeś, że nie uważasz siebie za kampera tylko za spawn point :) Za(pipi)iste :)

Odnośnik do komentarza

ehehe, widze, ze wczoraj dobre rozgrywki mialy miejsce (a mclusky z nozem podgonil) :) Mnie niestety nie bylo, wolalem nawet nie zaczynac- o 4. mialem pobudke, na 6. termin w szpitalu, a o 8. dostałem Oskara, ze tak powiem ;) Zobaczymy, jak to bedzie z graniem w najblizszych tygodniach, ale postaram sie wpasc co jakis czas.

 

pozdro

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

To nie ja na tym zdjęciu, ten gość strzela chyba z Type-88 LKM, i w dodatku jest w takim sobie miejscu na Metrze :P Tam są lepsze miejsca na to, żeby pomóc drużynie w respawnowaniu się bliżej przeciwnika ;P

 

Co do blaszek, to przyznam dawno z wami nie grałem, więc nie byłem przygotowany na to, że po chwili od pojawienia się w grze dopadnie mnie królicza falanga, no ale potem ogarnąłem że wystarczy się co chwilę odwracać profilaktycznie i przeważnie wtedy był free frag na mcluskym :P Raz się zagadałem tylko na kanałach i mi drugi raz wbił kosę, a właśnie mówiłem kabotyniowi że trzeba się odwracać :P

 

Cóż, będę musiał częściej z wami grać znów, bo ktoś musi przecież porobić za spawn point ;)

Odnośnik do komentarza

ehehehe, litwin, a ty tez juz w BC2 obstawiales z shotgunem "wazne krzewy, zarosla i doniczki" czy dopiero w BF3 rozwinales ta wysoce zaawansowana, zespolowa taktyke? :P

 

domyslam sie, ze najbardziej efektywna jest oczywiscie na hc, bez kill cama- to tam ja pewnie doprowadzales do perfekcji :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

I dla Mendrka jest nadzieje,bo walek tak grywał w BC2 jak mendrek w Bf3,czyli na ogół obstawiał"ważne szlaki komNiunikacyjne".

 

Nie wiem o co ci chodzi stary, ale w BFBC2 najwiecej gralem snajperem, robiac spustoszenie M95 ( lacznie ponad 2 tys killi). Klasa medyka (w Bf3 support), ze swoimi LMG, kompletnie nie istaniala dla mnie. A pod koniec "zywota" BC2, rush'owalem recon'em z SaiGA , rzucajac przed siebie " kule szpiegule". Owszem , kampilem, zgadza sie, ale klasa reckon'a. Kamperka w stylu Mendrka, nigdy nie miala miejsca podczas szpialnia w BC2. Gralismy ze soba maksmalnie pare rund, szczegonie na Vietnamie. gdzie albo pykalem ze swoja ulibiona snajpa M40, albo inzynierem, zlomujac czolgi za pomoaca TNT. Naprawde, nie wiem o co ci chodzi. Mylisz mnie z kims innym.

Odnośnik do komentarza

Kabotyn wczoraj jak mi wbiłeś na kanałach (dm) trzy kosy w przeciągu chyba niespełna 2 minut to dotarło do mnie, że muszę się obracać profilaktycznie :D czekałem na czwartą, piątą itd. ale albo nie mogłeś mnie znaleźć na mapie albo stwierdziłeś, że temu pacjentowi już może starczy hehe. moja reakcja była mniej więcej taka:

 

po pierwszej - o, Kabotyn gra w przeciwnej

po drugiej - wtf, skąd, jak...

po trzeciej już się śmiałem tylko hehe

 

nie wiem jak Wy ogarniacie komu wbijacie kosę i polujecie konkretnie na jedną osobę w tym ferworze walki :)

Odnośnik do komentarza

ja z toba na hc na pewno nie zagram. Ledwo ogarniam bieganie i celowanie do przeciwnikow- celowanie jeszcze do kazdego mijanego po drodze drzewka by mnie wykonczylo :D

Wymówka godna mistrza.Mam nadzieję że w realu jak ktoś ciebie chce bić,to nie zachowujesz się jak w tym wypadku.

 

 

 

 

nie wiem jak Wy ogarniacie komu wbijacie kosę i polujecie konkretnie na jedną osobę w tym ferworze walki :)

Ja patrzę na pasek killi,kto z jakiego guna zabija i szukam na mapie takiego typa,np. inżyniera z A91.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...