Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Jezusicku jak dzieciaki... Jeden troluje a drugi daje się mu podjudzić.. Chłopu kurfa, czil aut meeeeen... :)

 

Co do bitki w realu jestem na tak! Podjadę  aparatem i uwiecznię, sesji z KSW jeszcze nie robiłem hehe :P

 

ps, Był już jeden taki forumowy real fighter, lecz wysoko dzieciak o ksywie na "M" poprzeczkę ustawił hjehjehjehjehje

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

 

To uczucie kiedy lecisz z nożykiem na Kabotyna, ciachasz, odpala się animacja, ale kur.wa nie ta i skubany zdejmuje ci blachę.

 

Nie wiem jak to robisz Gringo, ale noża na Ciebie więcej już nie wyjmę.

 

1346145676_by_babciakanalia_500.jpg?1346

 

 

A propo mojego, podobno zlagowanego neta. Najlepszym sposobem na przetestowanie laczy jesli chodzie o szpilanie online, jest ten test http://www.pingtest.net/

 

Zrobilem 5 prob. To moj najlepszy wynik. Ciekaw jestem waszych wynikow

 

84357106.png

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kabotyn ale musial bys zmierzyc ping/packet loss do serwerow dice zeby takie cos mialo sens. Teraz mierzysz packet loss do serwera pingtest.com a nie serwerow Dice ;) Z tego co pamietam jak z Pryxem ustawilismy prywatny mecz na serwie to mielismy cos +130pinga. Ustaw na serwerze klanu prywatny mecz wtedy ci pokaze ping do serwera twojego klanu. Jak sprawdzalem ping na battelog do jakiegos niemieckiego serwera(pc) to mialem ping 60ms na tym kiepskim necie co teraz mam.Chyba konsole maja gorszej jakosci serwery.

Taki net mialem wczesniej

www.speedtest.net/result/2518997552.png

Mialem screen z pingtest.com ale zgubilem link.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Gęsior a chociaż łaskawie uruchom wtyczkę przy teście, bo tak to nici z twojego wyniku ;) bo nie może sprawdzić strat, takie małe info 


A co do testu to i tak nie ma znaczenie że nie łączymy się z serwerami EA bo przecież skoro z serwerem w Niemczech mamy świetne połączenie to wina z lagowaniem nie będzie leżała po naszej stronie :), ale po stronie serwera. 

Odnośnik do komentarza

Tommi nie graj jak ja pracuje bo Cię nigdy nie dogonię. To nie fair! ;)

no, mclusky, nie chce nic mowic, ale jak mi nic nie wypadnie, to najpozniej w piatek bedzie pozamiatane ;) Moze nawet przed poludniem ;) (swoja droga tym razem za to w sobote i niedziele nie ruszalem pada- byla szansa, zeby podgonic :P)

 

w ogole pograwszy teraz kilka razy w srodku dnia stwierdzam jedno:

to niewiarygodne, jak ogromna roznica w skillu przeciwnikow jest pomiedzy meczami granymi w dzien i w nocy! W dzien czesto takie nooby sa na serwerach, ze momentami trudno az uwierzyc i naprawde czlowiek sie czuje czasem z tym nożem jak miś w barci- nockami chyba glownie psychopaci graja, bo jest duuuzo ciezej.

 

Dzis kupilem nowego pada- wkurzajace troche, ze stary wysiada 3 mies. przed premiera nowej konsoli, ale co zrobic... Myslalem o uzywce, ale znalazlem promocje, w ktorej do nowego dorzucali gratis 3 mies. PS+

Bedzie jak znalazl na premiere PS4 + BF4 :]

 

PS:

Frankfurt:

84404620.png

i Mediolan (najblizszy ode mnie):

84404746.png

(oba wi-fi)

C*: "Your VoIP quality will suffer some, and you will have a disadvantage in online games"

Kurna, czesto to mowie w czasie grania, ze cos jest zyebane z tym moim internetem- jak widac cos w tym jest...

Wyglada na to, ze nikt tutaj nie ma gorszego... :confused:

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

w ogole pograwszy teraz kilka razy w srodku dnia stwierdzam jedno:

to niewiarygodne, jak ogromna roznica w skillu przeciwnikow jest pomiedzy meczami granymi w dzien i w nocy! W dzien czesto takie nooby sa na serwerach, ze momentami trudno az uwierzyc i naprawde czlowiek sie czuje czasem z tym nożem jak miś w barci- nockami chyba glownie psychopaci graja, bo jest duuuzo ciezej.

 

Teraz już wiesz kiedy nagrywane są epickie akcje prezentowane w montażach na youtube.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...